Dlhodobé globálne trendy

Neviem ako ostatní, ale ja registrujem dva protichodné, pomerne objemné globálne trendy. Jedným z nich je vybudovanie spravodlivej spoločnosti, kde si každý osvojí svoj plný potenciál a neodvratne sa riadi svojim svedomím v súlade so svojou kultúrou. Druhým, ktorý doteraz prevládal, je v podstate katastrofický zánik civilizácie, ktorý bude mať pravdepodobne za následok kolaps biosféry.

O čom hovorím?

Globálne zákulisie (GP) svojim doterajším riadením doviedlo svet na pokraj katastrofy, lebo v zásade nikto nevyvinul z nejakého dôvodu voči nim odpor. V podstate – akoby ich niekto nechal nabehnúť na vlastné vidly a následne akoby boli konfrontovaní holou realitou. Napokon, každý fašistický režim (podľa najširšej definície) je svojim spôsobom slepá vývojová vetva, ktorá je tak či onak odsúdená na zánik, a z hľadiska vesmíru je jedno, či to potrvá 20, alebo 1000 či 5000 rokov .

Ďalšia vec je, že liberálna verzia fašizmu (podľa tejto definície) bola Putinom odpískaná, a vzhľadom na to, že pre dobu adekvátna verzia fašizmu nie je v použiteľnej verzii, máme šancu posilniť onen prvý trend.

Čo to znamená pre svet?

V USA bol zatknutý kvôli pedofílii istý Epstein, ktorý má väzby nielen na americké elity, hlavne na Clintonoidov, ale aj na elity na Západe, a britská kráľovská rodina (princ Andrew) či bývalý predseda vlády Izraela je len špička ľadovca. Dodávam, že je to „len“ pedofília a obchod s ľuďmi, pričom ostatné jeho delikty zatiaľ nikto nerieši, avšak tieto veci stiahnu so sebou ďalšiu časť západných elít.

Chcem tým povedať, že na Západe a hlavne v USA prakticky nebude nikto, kto by riadil štát a rôzne iné inštitúcie, a Británia sa naozaj dostane na úroveň Jamajky (ba možno je to optimistický odhad). To znamená i to, že samotní Američania a západniari budú musieť postaviť svoje štáty na nohy s tým, že Američania budú musieť prebudovať USA tak, aby zodpovedal ideálom.

Čo naše malé Slovensko?

Nuž, ľady sa pohli, lebo nielenže sa preberá, s kým sa fotila Čaputová, ale aj to, že sú tu rôzne nezrovnalosti ohľadom financovania jej kampane a kampane Mistríka, či jej dvojité a trojité morálne štandardy, ale aj to, že sa otvára kauza ohľadom kupovania hlasov poslancov pri voľbe generálneho prokurátora za vlády Radičovej.

Inými slovami, doháňame globálne trendy a to rýchlo, dokonca rýchlejšie ako bratia Česi či Rusi, a budeme môcť vypustiť „ten“ smradľavý močiar skôr. A to nám zas umožní budovať nielen novú ČSR, ale rovno obnoviť Veľkú Moravu na základe našej štátnosti, ktorá je sústavne na Veľkú Moravu nadväzovaná.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

3 thoughts on “Dlhodobé globálne trendy

  1. Vychádzam z toho, že každá strana má svoju pravdu. Kupovanie hlasov podľa “dzurindovcov” mali realizovať smeráci, aby dosadili svojho Trnku. Podľa toho, ako dopadajú posledné voľby 7:3, usudzujem, že napriek tomu, že sa sami diskreditujú, majú na Slovenku dostatočne veľkú otupenú voličskú základňu (všetci chcú byť milionári). Čo sa týka rezidentky a PS – u ich voličov nie je možné dosiahnuť, aby zmenili názor, že si pod sebou pília konár. Na Slovensku sa síce ľady pohli, ale je možné, že aj budovanie novej ČSR bude trvať 20, 1000 alebo 5000 rokov. Dúfam, že sa mýlim. Je to tak, že rozhodujeme vo voľbách, alebo je už rozhodnuté bez ohľadu na to ako sme volili?

    Páči sa mi

  2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 43 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

  3. Veľmi ma zaujala jedna vec…”V podstate – akoby ich niekto nechal nabehnúť na vlastné vidly a následne akoby boli konfrontovaní holou realitou.” …Z mojho zatial velmi obmedzeneho pohladu mam pocit, ze KSB sa viacmenej venuje len ludskemu pasmu existencie. Existuje tu vsak velke mnozstvo roznych zdrojov, ktore poukazuju na to, ze cela ludska spolocnost moze byt riadena v konecnom dosledku nie GP, ale niekym, niecim existujucim mimo ludske pasmo (rozumejte, ze z definicie sa nejedna o beznych smrtelnych ludi). Poznate napriklad film Jupiter Ascending od Wachowski (udelali Matrix)?

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s