Je druhoradé, ako Epstein zomrel

A je druhoradé aj to, či je nažive, hoci sám si myslím, že nažive je, lebo uzavrel dohodu s vyšetrovateľmi a povedal im, kde sú dokumenty na vydieranie, a na oplátku dostane novú identitu, tvár a prenechá pár miliárd s tým, že z času na čas vypomôže vyšetrovaciemu týmu, ba možno bude svedčiť na súde. Samozrejme, prvá otázka po takomto úvode, ktorá každému čitateľovi napadne je:

Prečo sú to druhoradé otázky?

Pretože dôležité sú dve veci:

  • Kto kontroluje Epsteinove dokumenty vzhľadom na to, že unikol napr. zoznam mien na Lolita exprese (Bill Clinton tam šiel viackrát ako prezident bez ochranky), alebo Epsteinove kazety s rozhovormi (a dodávam – temnota elít nekončí pri tomto).

  • Aké procesy boli pri tom spustené.

A pri druhom bode by sme sa mali zastaviť – totiž rodina Clintonovcov je namočená do toľkých špinavostí a zločinov s toľkými spolupáchateľmi, že pedofília a zabitie nepríjemných svedkov sú len špičkou ľadovca. Je tu toľko priamych stôp vedúcich k tejto podarenej rodinke, že globálnemu zákulisiu (GP) naozaj stačí málo, aby cez ne odpísal prakticky celý ich klan spolu s ich londýnskymi pánmi/spojencami.

Dopady odpisu?

Sú primárne tri:

  • Odstrihnutie elít USA od zvyšku planéty pôjde pomerne mäkko, ale rýchlo – t.j. USA nebudú už vysávať zvyšok sveta. Že to spočiatku odnesie zväčša pracujúca trieda, ktorá žila nad pomery – to je už iná otázka.

  • Trump môže konečne rozbehnúť reindustrializáciu USA na plnú rýchlosť.

  • Európa resp. jej štáty začnú už hájiť svoje záujmy a prestanú skákať tak, ako pánko z Londýna alebo Washingtonu píska.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s