Otázky a odpovede č. 45

Do uzávierky v utorok o 20:00 som dostal dve otázky, ktoré absolútne nesúvisia s kauzou Epstein, ktorého prípad a jeho dopady sledujem, keďže evidentne zmenia pomer síl v USA, a tým pádom aj rozloženie síl vo svete. A to v konečnom dôsledku prekreslí politickú mapu aj u nás. Otázka potom znie, čo bude po prekreslení mapy, lebo nechať všetko na globálne zákulisie (GP) tým, že nebudeme voliť, resp. zostaneme doma sedieť na zadku riskujeme veľa.

Otázky a odpovede

Patak24 sa pýtal:

Je pravda že žlté vesty sú figúrky clintonoidov a chcú zvrhnúť Macrona?

Situácia je trochu komplikovanejšia. Macron bol pôvodne figúrkou Clintonoidov, lenže GP prebral nad ním riadenie (Trump mu odstraňoval lupiny zo saka a vodil ho za ručičku). A o nejaký čas potom začali protesty žltých viest kvôli benzínu. Mám podozrenie, že GP tieto protesty využíva na svoje účely, a musím dodať, že GP teraz vynakladá veľké úsilie a spotrebováva zdroje, ktoré namiesto stabilizácie Francúzska mohol použiť niekde inde (je tam dosť migrantov).

Patal24 sa pýtal:

Prečo sa stal premierom Británie práve Boris Johnson?

Ten chlap má image hyperaktívneho klauna, ale presne on je ten typ, ktorý odpíše Britániu a rozpustí britskú sieť buď tak, že nebude Brexit, alebo tak, že odreže Britániu od Európy, a tak Clintonoidi zostanú bez spojencov. Dodávam, že tá britská sieť už vadí aj GP, lebo narobila veľké škody. Dôvodom, prečo GP na toto pristúpil podľa mňa je, že situácia dospela k bodu, kedy Brexit sa dá risknúť, lebo potenciálne nebezpečenstvá sú menšie ako škody napáchané Britmi. A ešte taká drobnosť – britská kráľovská rodina je zapletená do kauzy Epstein, a to znamená, že ich odpis započal.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci

5 thoughts on “Otázky a odpovede č. 45

  1. Zdravím všetkých. Mám otázku k novej veľvyslankyňi USA. Dočítal som sa že ju na Slovensku chcel Trump. Akú úlohu bude zohrávať v nadchádzajúcich procesoch na Slovensku?

    Páči sa mi

  2. Epstein zabezpečoval kompro-materiály a u nás takým spôsobom fungoval Kočner. Môžeme teda očakávať pre Kočnera podobný osud? Mám pocit z tých fotografií, ktoré zverejňujú médiá – akoby pol roka chodil v žltom tričku – že už možno spí s rybami.

    Páči sa mi

  3. Napíš niečo o RTVS. Lebo mne sa zdá, že Rezník zatiaľ veľa vody nenamútil. A nemám pocit, že by sa čokoľvek dialo aj na pozadí, čosi by predsa len preniklo. Voľby sa blížia a mám pocit, že RTVS nebude nápomocná pronárodným silám.

    Páči sa mi

  4. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 46 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s