„Keď idú kata obesiť“

S liberálmi a „kaviarňou“ na Slovensku a hlavne v Čechách to nevyzerá až tak dobre, ako sa zdá po mediálnej propagande. Hovorím to na základe udalostí posledných týždňov v Poľsku, Česku a na Slovensku. A je toho dosť – nielen čo sa týka množstva, ale aj skrytých či zjavných súvislostí. V podmienkach formátu blogu to ale znamená, že budem stručný – pôjdem „ letom-svetom“.

O čo ide v Čechách?

Prvá vec je, že už to vyzerá tak, že stiahnu obvinenia voči Babišovi v kauze Čapí hnízdo a zastavia stíhanie. Viem – divná formulácia, ale na verejnosť sa dostali protichodné správy o tom, že sa zastaví trestné stíhanie alebo nie. Ide o dôsledok mocenského boja globálneho zákulisia (GP) a poskokov amerických elít/Clintonoidov/ – “kaviarne“ a patriotov.

Druhá vec je, že starosta mestskej časti Praha 6 (centrum pražskej „kaviarne“), nechal zakryť sochu sovietskeho maršala Koneva. To samozrejme vyvolalo odpor verejnosti a veci eskalovali tak, že vyšlo najavo, že Kolář (otec tarostu) nielen „pásol“ Jakuba Jandu z Európskych hodnôt, ale aj to, že jeho otec pracoval pre Gestapo z vlastnej vôle. Samozrejme, je tu medzistupeň – chceli dať rovnítko medzi Stalina a Hitlera tak, že vytiahnu pakt Molotov – Ribbentrop, ale o tom trochu neskôr.

O čo ide na Slovensku?

Prvá vec je, že Jankovská odstúpila, a hneď nato sa ozvali Pellegríni a Blaha s tým, že aj liberálni politici by teda mali vypadnúť z politiky na základe tých istých štandardov, ktoré aplikujú na svojich politických oponentov. To samozrejme liberáli neurobia – nemajú ani toľko cti a ani toľko osobnej integrity. Stačí si spomenúť, ako Matovič vykrikoval, že Fico kradne a preto by mal z politiky odísť, ale keď vytiahli jeho daňové podvody s palivom, do ktorých zaplietol aj svoju matku, tak sa zatváril, že on nič – on muzikant.

Druhá vec je, že odsúdili Mazureka za jeho výroky na adresu jednej menšiny, čo Fico odsúdil ako výsledok mediálneho tlaku a naháňanie politických bodov pre Kotlebu (urobili z neho martýra, lebo povedal pravdu na verejnosti na plnú hubu) s tým, že takto fakticky potvrdili Dankove slová o liberálnom extrémizme a Blahove (ktorý nie je členom Smeru) reči liberálnom fašizme. Treba ale dodať, že sudca, ktorý vyniesol rozsudok vo veci Mazureka je de facto politický aktivista, podľa všetkého so silnými väzbami na Sorosa. Inými slovami, máme tu zákulisný boj medzi slovenskými patriotmi, GP a Clintonoidmi s tým, že po vrazení noža (rozsudok v prípade Mazureka) do chrbta patriotov zo Smeru periféria GP okúsi hnev Clintonoidov.

Tretia vec je, že v Leopoldove, kde je uväznený Kočner sa strieľalo (akože náhodný výstrel). Ak doteraz Kočner nespieval hlasno a zrozumiteľne na každého, tak teraz bude, lebo ak vyjde z väzenia, tak nezostane živý a to z toho dôvodu, že je stredne veľká ryba, t.j. vie na každého toho dosť, ale nemá dosť moci a peňazí na to, aby mal dostatočnú ochranu. Dodávam, že jeden „analytik“ predpovedal, Kočnerov pokus o útek likvidáciu na príkaz Fica a myslím si, že zvyšok si domyslíte.

A čo je s Poľskom?

Prvá vec čo mi napadá je, že poľské elity požadujú reparácie od Nemecka a zatiahli do toho aj Rusko. To umožnilo periférii ozvučiť rolu Poľska vo vypuknutí 2. svetovej vojny s tým, že Poľsko má toho na rováši dosť (tu a prvá časť série) s tým, že okupovali české a slovenské územia, keď Hitler nechal obsadiť Československo.

Druhá vec je, že Poľsko bolo po celé stáročia obetným baránkom pri invázii na ruské územia, a vždy skončilo zle. Inými slovami bolo iba nástrojom – doslova užitočným idiotom.

Čo to v skutočnosti znamená?

Že GP sa zbavuje nepotrebných a nebezpečných nástrojov. Prví na rane sú liberáli a Poľsko – a skôr či neskôr príde na pretras aj rola USA, Anglicka a Francúzska vo vypuknutí Druhej svetovej vojny. Skratka, bude ešte veselo.

S pozdravom

Oracle 911

Oprava: Vzťahy medzi starostom mestskej časti Praha 6 a zbytkom “kaviarne” a gestapom.

Oprava 2: Časť s Kočnerom.

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

4 thoughts on “„Keď idú kata obesiť“

  1. Zdravím všetkých. Mne príde to vyjadrenie Fica ako odkrytie kariet všetkých čo sú za stolom. Chmelár sa napr. poponáhľal podať trestné oznámenie na Fica. Asi ani nerozmýšlal nad jeho slovami. Aspoň tu pekne vidno to pokrytectvo, lebo pravda sa dnes nenosí. A presne takí ľudia podporujú aj kiskov a trubadurov atď. poznám takých ľudí a sú to zákerní Hajzli majú plnú hubu o korupcii ale sami ju vo veľkom využívajú hlavne rodinkárstvo lebo vlastnými silami by sa nikdy nikde nedostali.

    Liked by 2 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s