„Zábava“ graduje

Mám na mysli aj výsledky tohto kola Kočnerovho pojednávania, kde liberáli vykrikujú, že Tóthova výpoveď v podstate nielen potvrdzuje, že zmenky sú podvodom, ale aj to, že Kočner nechal zabiť Kuciaka a Kušnírovú. Druhá vec je, že prípad exposlanca Mazureka naberá pre liberálov nečakaný spád.

O čo ide v prípade Kočnera?

Zaujímavé na celom prípade je, že Kočner je na pojednávaniach nesmierne kľudný – časť toho sa dá pripísať tomu, že si najal najlepších právnikov, a časť tomu že vie, že táto fraška primárne nie je o ňom, a že z tohto prípadu odkráča prakticky beztrestne. A je toho toľko, že neviem kde začať – preto poskytnem sumár:

A čo je s prípadom Mazureka?

Nuž, jeden človek podal trestné oznámenie na samého seba lebo súhlasí s jeho názormi na Rómov (nerád používam tento politicky korektný termín). To by sme mohli odbiť ako bláznovstvo jedného človeka, ale keď Fico povedal, že niektoré rozhodnutia súdov padajú kvôli tlaku liberálnych médií a že pokrytectvo pomáha len extrémistom (na čo upozornil aj Blaha), a tiež že sudca Šamko spochybnil zákonnosť trestného stíhania niektorých sudcov, ktoré začalo po mediálnej hystérií, tak celé vyhlásenie Čaputovej pre rakúsky denník o nespoľahlivej justícii naberá úplne iný rozmer (s konečnou platnosťou potvrdila, že je Kiska v sukni) – t.j. liberáli nabehli na vlastné vidly. Chcem tým povedať, že súdnictvo a vlastne aj celá justícia sa bude čistiť od liberálnych elementov. Otázkou potom je, kto nakoniec získa navrch – globálne zákulisie (GP) alebo naši patrioti.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

2 thoughts on “„Zábava“ graduje

  1. Chcel som polozit v zasade kratku otazku ci je upadok liberalov na slovensku riadeny bezstrukturne alebo strukturne, pripadne v rucnom rezime. Ale odpoved by mohla byt jednoslovna tak uvidime aka bude.

    Páči sa mi

  2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 49 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s