Neslávny koniec nacistických pohrobkov

Chcem teraz rozobrať ďalší globálny proces, ktorý má na Slovensko a jeho občanov dosť značný dopad. Skutočnosť je taká, že kopa tých nástrojov, ktoré globálne zákulisie (GP) použilo na rozpútanie 1. a hlavne 2. svetovej vojny im prerástlo cez hlavu, a teraz sa ich potrebujú urýchlene zbaviť – inak buď rozpútajú 3. svetovú vojnu, alebo vyvedú podobnú hlúposť.

O ktoré nástroje ide?

Prvý nástroj ktorý mi napadá je Poľsko, ktoré v podstate nikdy nebolo skutočným štátom, len projektom globálneho zákulisia, ktorý bol jednak bez štruktúry organizovaný rímskokatolíckou cirkvou (RKC), a štruktúrne tou či onou veľmocou – napr. Francúzmi či Nemeckom. Totiž Poľsko malo byť podľa GP centrom riadenia, okolo ktorého sa zjednotia ostatné slovanské katolícke štáty v boji proti Rusku, a z tohto pohľadu historická rola Poľska všeličo vysvetľuje -napr. spojenectvo s nacistickým Nemeckom, alebo skutočnosť, že sa zúčastnili delenia ČSR. Vo Wehrmachte a v SS bojovalo počas vojny 1,5 milióna poľských vojakov. A že nakoniec boli predhodení Hitlerovi je priamym dôsledkom ich domýšľavosti, keďže si úprimne mysleli, že nemeckým vojenským jednotkám budú veliť poľskí generáli. A teraz pohrobkovia poľských nacistov oslavujú začiatok 2. svetovej vojny spolu s Banderovcami a nechávajú búrať pomníky Červenej armády – čiže naplno prejavujú svoju podstatu mysliac si, že Clintonoidi sú všemocní a pomôžu drancovať tak zvyšok V4, ako aj Rusko. GP to vie, a preto necháva uvoľňovať informácie o skutočnej role Poľska pri rozpútaní 2. svetovej vojny, a odstraňuje prvky vonkajšej podpory. Preto otázka znie, komu čo pripadne, a ako bude Poľsko preformátované.

Druhý nástroj, ktorý im prerástol cez hlavu je Londýnska city a Clintonoidi, ktorí spolu tvoria „močiar“ na ktorý Trump prakticky neustále poukazuje. Londýnska city poskytovala sprvu priamo, a počas vojny cez Švajčiarsko rôzne finančné služby a pôžičky, a Clintonoidi (ku ktorým patrí aj rodina Bushovcov – pôvodne bankársky klan) zase boli z jednej strany obchodnými partnermi a z druhej strany poskytovali know-how v podobe počítačov od IBM, ropné technológie od Standard Oil (Rockefeller) atď. s cieľom zarobiť na mizérii Európanov. Takže sa nebudem čudovať keď výjde najavo, že Prescott Bush predával nacistom mazivo do ponoriek, alebo nad tým, že kapitál na vstup do politiky bol následok obchodu s nacistami.

A o čo ide u nás?

Nuž, my nie sme až tak izolovaní od českej politickej scény, ktorou otriasa kauza okolo sochy maršala Koneva, ale „kaviareň“ resp. jej členovia dokázali nielen to, že sú pohrobkami nacistov, ale aj metódy a názory týchto akože liberálov sa prakticky ničím nelíšia od svojich predchodcov, a slovenskí liberáli sú akoby cez kopirák.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s