Otázky a odpovede č. 49

Do uzávierky v utorok o 20:00 som dostal tri otázky a žiadnu do mailu, ktorá sa by týkala tu preberanej témy. Čo sa týka piatka, neviem s istotou, čomu sa budem venovať, ale ako poznám liberálov – buď niečo na Slovensku vyvedú, alebo rozoberiem nejaký ich zahraničný ošiaľ. Každopádne, budem postupovať chronologicky a budem sa snažiť zodpovedať otázky tak, ako najlepšie viem, t.j. budem postupovať štandardne.

Otázky a odpovede

Brunero sa pýtal:

Otázka do 49-ky.
Prípad M.Kováč ml. sa nám stal opäť aktuálnym. Domnievaš sa taktiež, že tento prípad, nech bol únos realizovaný akokoľvek, má aj v súčasnosti nejaké výrazné krytie z pozadia? Veď aj terajšia koalícia priložila ruku k dielu pri jeho menovaní resp. nikto ako z koalície tak ani opozície ani necekne. A ešte sa vrátim “trochu viac” nazad. Stále som bol presvedčený, že starý Mižo otočil po návšteve Soroša v Bratislave a pri jeho behačkách v zahraničí po únose určite nevyužíval iba svoj vplyv z titulu funkcie, ale mu niekto musel pomáhať zo strany veľmi vplyvných; išlo predsa o ďalší vývoj u nás, zmenu režimu,naše podchytenie a následnú veľkú privatizáciu s prijatím do EÚ a NATO no za iných podmienok.

Jednoznačne áno, lenže tá podpora a krytie slabne, a preto koalícia postupovala tak, ako postupovala. V podstate ide o to, že na odhalenie pravdy o únose, ako aj o tom, čo sa dialo po roku1998 treba pripraviť pôdu s tým, že liberálov a cez nich aj liberalizmus treba s konečnou platnosťou znemožniť a odpísať. U nás sa to deje takto, ale v ČR sa postupuje tak, že ideológia pražskej „kaviarne“ dostáva nálepku, že je to ideológia vhodná pre pohrobkov náckov a prisluhovačov Sudeťákov (tiež náckovia resp. ich pohrobkovia) s tým, že je to ideológia, ktorá je predsieňou nacizmu. Udeje sa to hlavne kvôli tomu, že sa do nich plnou parou pustí pražská židovská diaspóra, lebo hovorca prezidenta Zemana uviedol, že maršal Konev oslobodzoval Osvienčim.

Taranti sa pýtal:

Chcel som polozit v zasade kratku otazku ci je upadok liberalov na slovensku riadeny bezstrukturne alebo strukturne, pripadne v rucnom rezime. Ale odpoved by mohla byt jednoslovna tak uvidime aka bude.

Ja by som povedal, že primárne – cez virtuálne štruktúry, ako sú slobodomurári a podobné polotajné i tajné spolky. Oni nechávajú unikať na verejnosť informácie, resp. nebránia šíreniu takých informácií, ktoré sú v konečnom dôsledku likvidačné pre liberálov a ich ideológiu, t.j. pripravuje sa pôda na záťah, ktorý po prekročení kritického bodu bude zahŕňať aj orgány činné v trestnom konaní. Inými slovami, zmetie ich informačná lavína, alebo informačné tsunami. Kedy – to s istotou neviem povedať, ale bude to pred voľbami, lebo do tohto procesu sa aktívne zapájajú aj vlastenci.

Martin sa pýtal:

Mam otazku, co si myslis o Unii slovanov, ktora prave vznika zjednotenim bieloruska a ruska na urovni prava a ekonomiky? Som pocul, ze je aj myslienka do buducnosti o rozsirenie

Ja si myslím, že je to krok správnym smerom, a v rámci projektu Európa od Lisabonu až po Vladivostok. Ako sa to udeje zatiaľ neviem povedať – je tu dosť scenárov a protichodných procesov.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Zuzka, poslal som ti mail.

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

3 thoughts on “Otázky a odpovede č. 49

  1. Ahoj, dopredu sa ospravedlńujem za kaleidoskopickú otázku, no nemožem nepoukázať na Ficove pokrytectvo, keď hovoril o drogových závislostiach Trubana, pričom jeho bývalého ministra podľa veľmi doverných zdrojov chytili v Rakúsku s 2,5kg kokaínu, ktorý viezol na Slovensko, pre svojich parťákov, medzi inými i Robertovi Kaliňákovi, ktorému biely prášok nikdy nebol cudzí…Hovorím o Počiatkovi, ktorého veľmi podivne upratali na Floridu, keď to prasklo…Z osobných skúseností viem, že SMER je mafiou rovnakého rázu ako liberáli, akurát je rozdiel v tom, že SMER reprezentuje lokálnych parazitov, kdežto liberálna mafia reprezentuje parazitov zo zahraničia…Existuje na Slovensku vobec nejaký subjekt, ktorý je koncepčne voliteľný okrem SMERáckej mafie? Príde mi smutné, že si musím vyberať medzi liberálnymi psychopatmi a sociálnymi pokrytcami, ktorí už desaťročie o doležitých veciach len hovoria a snažia svoje nič nerobenie v strategických otázkach zaplácnuť sociálnymi omrvinkami…Premýšlal som o komunistoch, ale tí sú už na slovensku príliš slabý…Do volieb ostáva cca polrok a na scéne nieje jediný voliteľný subjekt, pretože po osobných skúsenostiach so smeráckou garnitúrou im z presvedčenia nemožem dať svoj hlas…

    Páči sa mi

  2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 50 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s