Na majdan v Rusku je už neskoro

Myslím že každému je jasné, že prinajmenšom od roku 2016 na Slovensku prebieha pokus o majdan, v ČR sa pokúšajú tie isté sily vyvolať majdan od zvolenia Zemana, a predpokladám, že ste počuli aj tom, že tie isté sily sa pokúšajú vyvolať majdan proti Putinovi v Rusku . Lenže nech skúšajú akokoľvek, nielenže im to nevychádza, ale podľa všetkého tieto pokusy sa kvôli kvalitnému riadeniu Putina dokonca obracajú voči svojim tvorcom i zúčastneným.

O čom je reč?

Rusov sa snažia všemožným spôsobom dostať do ulíc – od dôchodkovej reformy, cez požiare a zhovädilé správanie úradníkov, až po protesty kvôli neuznaniu falošných podpisov na podpisovom hárku. Lenže nielen, že sa väčšina Rusov na to nechytá, ale aj globálne zákulisie (GP) robí všetko preto, aby tomuto majdanu zabránilo a to tak, že hlavných vinníkov pomaly ale isto odstavuje, teda 5. kolónu v Rusku, a pritom ruky Putina sú čisté.

Keď veci sú takéto, tak prečo chválim Putina?

Nuž, otázka je na mieste, ale treba si uvedomiť dve veľmi zásadné veci:

 • Podpora GP je prechodná, t.j. do doby, kým z Číny a Iránu neurobí centrá koncentrácie riadenia a tým nestabilizuje situáciu vo svete natoľko, aby mohol odpísať Rusko a premeniť ho na surovinový prívesok pre Irán a Čínu.

 • Putin buduje svoj vlastný systém riadenia, v ktorom sa k moci nedostane žiaden ďalší Gorbačov, Jelcin, Čubajs, atď.

A pri tom druhom bode zostaneme, lebo Putin z jednej strany opierajúc o ruský ľud zavádza také opatrenia, pri ktorých sa po sfunkčnení kádrových výťahov nielenže dostanú správni ľudia na správne miesta, ale sa aj zredukuje počet úradníkov, a z druhej strany buduje také vzťahy, ktoré sú v súlade s ruskou koncepciou globalizácie, t.j. harmonické rozvíjanie vzťahov a vykorenenie vykorisťovania.

A prečo hovorím, že na majdan je už neskoro?

Nuž, procesy nabrali taký spád, že jednotlivé riadiace kroky urýchľujú procesy, ktoré sa navzájom synergicky zosilňujú, a toto veľmi dobre vidieť aj na tom, čo sa deje na Blízkom Východe, v severnej Afrike, v Pakistane a Indii. Chcem tým povedať, že suverenizácia Ruska sa nedá zastaviť len spomaliť, lenže po tom hrozí celosvetová katastrofa.

A čo s nami?

To už záleží od nás, lebo buď sa vzchopíme a začneme aktívne hájiť vlastné záujmy (to ale predpokladá, že ich budeme chápať), alebo sa staneme hračkou v rukách mocnejších – a to buď predĺži nutné očistné procesy, alebo v najhoršom prípade povedie k agonizujúcej smrti. Toto by mali mať na mysli všetci tí, ktorí tvrdia „Rusko nás zachráni“ lebo možno nás zachráni, ale akú cenu budeme musieť pri tom zaplatiť.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

3 thoughts on “Na majdan v Rusku je už neskoro

 1. Zdravím všetkých. Mám otázku ohľadom politickej scény na Slovensku. Zdá sa mi akoby sa to rozbehlo dolu kopcom a to sme ešte len na začiatku kopca.
  Ďalej by ma zaujímal ten dnešný protest za klímu. Decká sa uliali zo školy predĺžili si víkend a týmto haslo. Ako povedal Zeman mali by protestovať v sobotu bolo b y to dôveryhodnejsie. Veď tie decká ani nevedia o čom rozprávajú. Nahnali ich tam ako ovce. Aký cieľ sa tým vlastne sleduje? Vďaka za odpoveď.

  Páči sa mi

  • Treba si vychovať ” kádre ” pre Kultúrnu revolúciu č.2 . , tzv . Ekologický fašizmus.
   Kultúrna revolúcia č.1 / nám známa ,na ktorú si môžeme pamätať ,ktorú môžeme študovať / bola u našich partnerov v Číne .
   / Samozrejme Kultúrna revolúcia č.1 , nie je správne pomenovanie .naisto Kultúrnych revolúcii v dejinách ľudstva boli desiatky /

   Páči sa mi

 2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 50 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s