Otázky a odpovede č. 50

Do uzávierky v utorok o 20:00 som dostal štyri otázky a do mailu žiadnu, ktorá sa by týkala tu preberanej témy. Čo sa týka piatka, budem sa asi venovať tomu, čo sa deje na Slovensku a okolo Slovenska, lebo dejú sa naozaj zaujímavé veci. A čo sa týka otázok, aj teraz budem odpovedať na otázky chronologicky a tak, ako najlepšie viem.

Otázky a odpovede

Gnostik sa pýtal:

Ahoj, dopredu sa ospravedlńujem za kaleidoskopickú otázku, no nemožem nepoukázať na Ficove pokrytectvo, keď hovoril o drogových závislostiach Trubana, pričom jeho bývalého ministra podľa veľmi doverných zdrojov chytili v Rakúsku s 2,5kg kokaínu, ktorý viezol na Slovensko, pre svojich parťákov, medzi inými i Robertovi Kaliňákovi, ktorému biely prášok nikdy nebol cudzí…Hovorím o Počiatkovi, ktorého veľmi podivne upratali na Floridu, keď to prasklo…Z osobných skúseností viem, že SMER je mafiou rovnakého rázu ako liberáli, akurát je rozdiel v tom, že SMER reprezentuje lokálnych parazitov, kdežto liberálna mafia reprezentuje parazitov zo zahraničia…Existuje na Slovensku vobec nejaký subjekt, ktorý je koncepčne voliteľný okrem SMERáckej mafie? Príde mi smutné, že si musím vyberať medzi liberálnymi psychopatmi a sociálnymi pokrytcami, ktorí už desaťročie o doležitých veciach len hovoria a snažia svoje nič nerobenie v strategických otázkach zaplácnuť sociálnymi omrvinkami…Premýšlal som o komunistoch, ale tí sú už na slovensku príliš slabý…Do volieb ostáva cca polrok a na scéne nieje jediný voliteľný subjekt, pretože po osobných skúsenostiach so smeráckou garnitúrou im z presvedčenia nemožem dať svoj hlas…

Trafil si klinec po hlavičke, lebo je to naozaj kaleidoskopická otázka, preto pôjdem bod po bode:

 • Počiatkova drogová aférka môže byť tak pravdou, ako aj výmyslom, resp. prácou tajných služieb.

 • V davo-„elitarizme“ sú mafiózne štruktúry skôr normou, ako výnimkou a preto otázka je, ako ich prinútiť pracovať v záujme národa, a to bez koncepčne gramotného prístupu nejde.

 • Konceptuálne gramotného politika je ako šafránu, hlavne tu na Slovensku.

 • Slovensko je malá krajina, preto o suverenite a stabilite, aké má ČR môže len snívať, čo je zľahčujúca okolnosť, a preto Smer nie vždy mohol plniť tie sľuby a predsavzatia, ktoré dal do programu.

 • Jediný markantný rozdiel medzi Smerom a liberálmi je, Smer ponúka nielen témy a platformy na spoluprácu, ale aj riešenia.

Takže moja jediná rada je, že niekedy nemáme dobré voľby a preto musíme zvoliť to menšie zlo.

Palo sa pýtal:

Zdravím všetkých. Mám otázku ohľadom politickej scény na Slovensku. Zdá sa mi akoby sa to rozbehlo dolu kopcom a to sme ešte len na začiatku kopca.
Ďalej by ma zaujímal ten dnešný protest za klímu. Decká sa uliali zo školy predĺžili si víkend a týmto haslo. Ako povedal Zeman mali by protestovať v sobotu bolo b y to dôveryhodnejsie. Veď tie decká ani nevedia o čom rozprávajú. Nahnali ich tam ako ovce. Aký cieľ sa tým vlastne sleduje? Vďaka za odpoveď.

A el-sabí to aj čiastočne zodpovedal:

Treba si vychovať ” kádre ” pre Kultúrnu revolúciu č.2 . , tzv . Ekologický fašizmus.
Kultúrna revolúcia č.1 / nám známa ,na ktorú si môžeme pamätať ,ktorú môžeme študovať / bola u našich partnerov v Číne .
/ Samozrejme Kultúrna revolúcia č.1 , nie je správne pomenovanie .naisto Kultúrnych revolúcii v dejinách ľudstva boli desiatky /

Ide o technológiu vytvárania užitočného idiota na viacnásobné použitie, lebo pre väčšinu je to ulievanie sa zo školy, a na to nevidia nič zlé, ale pre menšinu to je nielen nadobudnutie potrebných organizačných schopností, ale aj „správneho“ svetonázoru.

Malysveter sa pýtal:

1. celkom by ma zaujímala otázka týkajúca sa pochodu za život v BA. pochod nebol organizovaný po prvýkrát, ale až teraz mal mediálny ohlas (mladá herečka na internete atď). ide o proces posilňovania váhy na druhej strane? teda protiváhy dúhových pochodov?
2. otázka Brexitu vs. Severné Írsko. ide o oneskorený proces? podobne ako v Katalánsku?
Vďaka

Čo sa týka prvej otázky, tak si trafil do čierneho, lebo je to zámerná polarizácia davu a pokus nahnať nás do tunelového scenára (liberálom to fakt ide). Dodávam, že toto hnutie môžeme využiť na riešenie problémov aj my .

A Severné Írsko je tak trochu kotva, ktorá bráni vystúpiť Británii z EÚ, ale akonáhle bude situácia v Európe vyriešená a Clintonoidi, resp. britsko-americký močiar bude dostatočne odstrihnutý od pák (a to sa deje), tak problém Írska sa šmahom ruky vyrieši.

Pavol sa pýtal:

Ešte jedna otázka ku Gréte. Jej prejav je dosť agresívny a ostrý akoby im hovorila na rovinu ste banda debilov len placate nezmysly ale tomu je koniec. Čo sa stalo v OSN? Prebral nad ňou niekto iný riadenie? Doteraz sa mi zdalo že len tára od buka do buka a teraz také vyhlásenie.Nesedí mi to k nej. Vďaka za odpoveď.
https://www.hlavnespravy.sk/greta-zradite-buduce-generacie-nikdy-vam-neodpustime/1894284

Gréta bola vždy riadená zvonka, ale teraz sa dostala do rúk profesionálov, a to neveští pre ňu nič dobré, lebo globálne zákulisie (GP) musí odpísať kvôli objektívnym okolnostiam celý projekt eko-fašizmu a následne riešiť skutočné problémy (asi o tom v pondelok napíšem článok).

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

3 thoughts on “Otázky a odpovede č. 50

 1. Ahoj, chcem sa opýtať ohľadne Trubana…stále viac a viac vychádzajú jeho “kontakty” s drogami…treba to chápať ako jeho “odpisovanie”, resp. určitý stupeň znižovania serióznosti pre Progresívne Slovensko…?

  Páči sa mi

 2. Otázka do 51-ky:
  1/ NAKA si predvolala Kotlebu pre zmienku o LGBT na reklamnom pútači (?). U propagácie drog Trubanom nielen u opozície ale ani u polície žiaden záujem, či podnet. “Čím to je, čím to je…?” Ak nie je dovolené zasiahnuť proti Trubanovi, nebude možné pred voľbami zasiahnuť ani voči Kiskovi a obavy Remišovej sú zbytočné.

  Páči sa mi

 3. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 51 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s