3-2-1 Gorila

Nejaký ten deň mediálnou scénou a verejným životom otriasa Gorila, (preto sa ma aj Avalus na to aj pýtala), ale vzhľadom na to, že je to téma, ktorej som sa beztak chcel tento týždeň venovať, rozhodol som sa napísať tento článok. Dodávam, že podľa všetkého neboli uverejnené nové informácie, iba kópia záznamu, z ktorého boli robené prepisy – avšak to stačilo na to, aby z toho liberáli urobili mediálny a politický hurhaj.

Čím to ale začalo?

Uverejnením záznamu dialógu Kočnera a Trnku (bývalého generálneho prokurátora) o tom, že ich Trnka kryl za nemalé peniaze, kupovali sa poslanci za Dzurindu, že existuje aspoň jedna kópia záznamov Gorily a niekto sa údajne snažil ňou vydierať Haščáka (čím Kočner prišiel o nemalé peniaze), a ďalšie zaujímavé veci. Kočner to hrá a uvádza nie celkom pravdivé informácie (lebo nahráva) – aby vytiahol maximum informácií z Trnku, ktorý zase, nielen na verejnosti, ale aj u svojich kumpánov, urobil zo seba idiota.

Na čo to ukazuje?

Že za tým stojí niekto mocný, lebo počas domových prehliadok u Kočnera polícia zaistila niekoľko záznamov, a aj tieto záznamy sa teraz dostávajú na verejnosť. Najhorúcejším kandidátom na toho „niekoho“ je periféria globálneho zákulisia (GP). A ich cieľ je jasný – odstreliť liberálov na Slovensku a nechápajúcich oligarchov. Aspoň dvakrát som to už spomínal (tu a tu), že Penta dostala ponuku, ktorá sa neodmieta a používa sa na to metóda „rozdeľuje a panuj“.

Prečo to tvrdím?

Pretože nielen PS/Spolu organizovali protest proti Haščákovi, ale aj DenníkN(enávisť) sa poriadne obul do Penty, (lebo nielenže je ESET pod priamym riadením CIA, ale asi im aj povedali, že môžu prevziať časť biznisu Penty). A to znamená, že prakticky celá liberálna pravica, vrátane KDH a možno aj Bugára, je mimo hru a víťazom bude pán „Žaľudí“ Kiska z ESET-ovskej stajne, ktorý zase má na krku podozrenia z páchania ekonomickej trestnej činnosti.

Sú to jediné sily, ktoré tu hrajú svoju hru?

Je to legitímna otázka, totiž vieme, že periféria GP vyrazila do boja proti poskokom britsko-americkej bažiny. Zdá sa však, že slovenskí patrioti začali mútiť vodu a preto sa ich GP snaží vyšachovať tak, že NAKA zadržala bývalých príslušníkov SIS Pavla Forischa, Jána Feranca a Stanislava Žiarana za drogy, násilnú trestnú činnosť a detskú pornografiu. To sú ale tí páni, ktorí tvrdili, že majú informácie, že Kiska je do Kuciakovej vraždy namočený, a majú informácie, ktoré odrovnajú celú opozíciu. Lenže taký, ako bývalý rozviedčik neexistuje.

Čo si myslím ja?

Že liberáli nemajú ani šajnu o tom, kto sa do nich pustil. A myslím si aj to, že Slovensko výjde z toho dobre.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Opozícia samozrejme do toho ide s cieľom prevziať moc v rámci majdanu, a keď jej to nevyjde, tak dúfa v tom, že presvedčí voličov o tom, že ony sú tí „správni“ aby mohli prevziať moc a mastiť si vrecká. Lenže priemerný volič (na rozdiel od presvedčenia liberálov) nie je klinický debil.

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

3 thoughts on “3-2-1 Gorila

  1. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 54 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s