Globálne zákulisie a všetko to dovoľovanie si ľudskej civilizácie

Bude to trochu netradičný článok, bude totiž skôr analytický, zameraný na minulosť a jej vplyv na súčasnosť, než na aktuálnu tému. A bude to aj háklivá téma, ktorá určite vyvolá emocionálne podmienené reakcie, a daktorí ma obvinia z kadečoho a nazvú ma kdečím, pretože to môže nabúrať zažité predstavy a stereotypy čitateľa.

Prečo nazývam globálne zákulisie GP?

Odpoveď je trochu komplikovaná – totiž GP je skratka pre Globálny prediktor, čo je ale pre väčšinu nič nehovoriaci terminus technicus, odvodený od slova „predikovať“ čo znamená „riadiť“ (povedal to asi Napoleon). Nie je to celkom pravda, ale vystihuje to podstatu riadenia GP. Hovorím to na základe toho, že autori DVTR (cca 20 stranová verzia z roku 1991 pre pokročilých) urobili analýzu dejinného vývoja, a našli tam stopy po činnosti skupiny, ktorej dali pracovný názov GP.

Toto video osvetlí všeličo (dajú sa zapnúť české titulky), a to video perfektne dopĺňa práca toho istého autorského kolektívu, ktorý napísal aj DVTR – o Sinajskom pochode, vojnách a o fašizujúcom liberalizme. Ja osobne si myslím, že jadro GP sú nasledovníci a potomkovia (t.j. pohrobkovia) kňazstva Amona/Amena/Amuna/Amina (transliterácia nie je celkom jasná, ale naznačuje toho dosť).

Takže, ak dobre rozumiem, aj starovekí Izraeliti boli obeťami?

Áno, a podľa všetkého boli nie prvými, a žiaľ, ani nie poslednými obeťami „technológie vyvoleného národa“, lebo byť vyvolenými sa dá byť aj na základe toho, že ste potomkom Romula a Réma, mali ste veľkú minulosť (hoci to môže byť aj totálne vybájené), vyznávate to „správne“ náboženstvo, máte tú „správnu“ farbu kože, patríte k „správnej“ sociologickej skupine, hovoríte tým „správnym“ jazykom, atď. Skrátka – na základe toho, že ste vyvolený „vy máte právo a všetci ostatní musia“. Ako sa určuje stupeň vyvolenosti – to sa rieši štruktúrnymi a neštruktúrnymi technológiami riadenia, uvedenými v DVTR.

Prečo teda hovorím, že ide o všetko to dovoľovanie si ľudstva, keď si takto ideme navzájom po krku?

Pretože takto tiež ničíme biosféru planéty – totiž skupiny si neustále dokazujú, kto má navrch v pretekoch v spotrebe, ktorá je poháňaná nutnosťou splácania inštitucionalizovanej úžery (politicky korektne: úroku), a je dovolená výrokom z Biblie, ktorý parafrázujem: „si pánom celého tvorstva“. A v západnej (pseudo?) civilizácii zašli až tak ďaleko, že vyňali človeka z prírody a umiestnili ho nad ňu. Ja na to hovorím, že ten, kto to tvrdí, by mal prestať minimálne na 5 minút dýchať a 5 dní nepiť vodu, lebo obe sú z prírody (joj, ako som toto chcel otrepať o hlavu učiteľke geografie, ktorá tento nezmysel vypustila z úst). Pretože vzduch, voda a pôda, na ktorej pestujeme potraviny, sú produktom prírodných procesov a každá staroveká civilizácia, ktorá nerešpektovala prírodu a jej procesy, resp. nežila s ňou harmonicky skončila, lebo narazila na prirodzené limity buď ekosystému, alebo hraníc svojej ríše.

Čo sa stane, ak nezmeníme prístup?

V najhoršom prípade celá civilizácia zanikne ako napríklad civilizácie starých Kmérov či Majov – sú to odstrašujúce prípady, lebo stačilo jedno dlhotrvajúce sucho a civilizácia, ktorá bola závislá na dostatku vody zrazu zistila, že nežije v rámci limitov ekosystému a nemá mechanizmy na ich korekciu.

Našťastie – tento extrémny príklad nemusí nastať, lebo jednak GP musí pustiť na verejnosť časť pravdy, a jednak nám môže byť vyjavená celá pravda.

Čo tým myslím?

Napríklad aj to, že s konečnou platnosťou bude odhalené nielen to, že nie sme jediní tvorovia vo vesmíre, ktorých Boh požehnal, ale že nie sme ani jediná civilizácia vo vesmíre. A GP, ktorý má prístup k starovekým archívom, na základe indícií ráta s touto možnosťou – preto spustil masívnu dezinformačnú kampaň, v ktorej maľuje „krivú hubu“ všetkým mimozemským civilizáciám. Lenže nie všetky civilizácie musia byť voči nám otvorene agresívne – skôr naopak, a preto Hollywood maľuje onú „krivú hubu“ nie ostatným hypotetickým civilizáciám, ale západnej (pseudo?) civilizácii.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s