Prišlo mi mailom

Bude to trochu netradičný príspevok, lebo nezvyknem komentovať články, ktoré mi pristanú v súkromnej pošte – zaujal ma však natoľko, že som sa rozhodol napísal k nemu komentár a analýzu. Dodávam, že liberálnou tlačou odkojená ovečka by to označila za konšpiračnú teóriu a šírenie poplašnej správy a nenávisti. Ja to ale v žiadnom prípade netvrdím, a samotný článok považujem skôr za pozitívny signál.

Prečo?

Pretože to, čo ten pán hovorí v tomto článku sa na Západe, v Česku a čiastočne aj v Číne skutočne aj deje. Totiž fašizmus je ideologicky všežravý, a preto je jedno, či sa skryje za heslá o ľudskej rovnosti a spravodlivosti, alebo za boj proti klimatickej zmene, ruskej dezinformačnej kampani, extrémizmu a fašizmu. Pretože samotná podstata fašizmu je tá istá – nenávidí človeka.

Tentoraz sa (podľa toho článku) na Slovensku skryl za heslá boja proti korupcii a za presadzovanie západných hodnôt kultúrnej revolúcie, inkluzivity, liberalizmu a, samozrejme, aj „jediného správneho pohľadu na vec“. A presne to je dôvod, prečo ten článok považujem za pozitívny signál.

Mám to objasniť?

Áno a rád – totiž len liberálom z presvedčenia (ktorých považujem za klinických debilov) a mladým bez životných skúseností nedochádza, aká hra sa tu hrá. Pretože väčšina začína pomaličky chápať nielen to, že pri presadzovaní liberálnych hodnôt sa používajú fašistické metódy, ale aj to, že čisté ciele sa nedajú presadzovať nečistými metódami bez toho, aby sa to celé neobrátilo naruby.

A čo je príjemný bonus?

Že sa plní moja predpoveď ohľadom toho, že globálne zákulisie (GP) je okolnosťami nútené uvoľniť časť pravdivých informácií, a to v impériu, ktoré vybudovali na nebotyčných a prízemných lžiach. Totiž stránky Hlavné správy sú pod kontrolou ich periférie.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s