Otázky a odpovede č. 57

Do uzávierky v utorok o 20:00 som dostal dve otázky. Čo sa týka piatka, ešte neviem, či uverejním článok, alebo to bude až v sobotu, lebo vo štvrtok večer mám naplánovaný program s kolegami z práce. Čo sa týka otázok, pôjdem chronologicky, a samozrejme, budem sa snažiť dať na ne čo najlepšiu odpoveď.

Otázky a odpovede

Avalus sa pýtala:

Ahoj.

mám otázku do 57-čky: Je nejaké skryté posolstvo vo Ficovej výzve, nech si ľudia nechajú peniaze doma ( nie v banke)? Alebo je to len súčasť tlaku na banky?

https://www.ta3.com/clanok/1168451/tb-r-fica-o-vyssom-odvode-pre-banky.html

Ďakujem. A.

Nie tak celkom – totiž ak si pozrieme aj Ficovu tlačovku z tohto pondelka, tak bude jasné, že týmto krokom vlastne zvyšuje zdrojovú stabilitu Slovenska, lebo on povedal dve dôležité fakty:

 • Slovensko nemá banky v slovenskom vlastníctve, lebo ich Dzurinda odpredal za babku;

 • zahraničné banky so slovenskými menami nezarábajú investovaním, ale cez bankové poplatky.

Inými slovami, keď príde finálny záťah na liberálov, tak chce, aby bola pripravená pôda aj na vlastizradcov z radu pravičiarov, ktorí tu vládli medzi 1998-2006 a doslova nás predali do otroctva, rozpredali „rodinné striebro“ za babku zahraničným vlastníkom s tým, že tá istá čvarga (resp. poskokovia anglo-amerického močiara) svojou činnosťou systematicky rozbíja náš štát.

Dodávam, že Fico momentálne dokáže vo všeobecnosti len brzdiť proces rozkladu, a v istom zmysle aj konzervuje stav, ale v niektorých oblastiach (a to sa týka hlavne zdrojovej stability) dokáže aj obracať situáciu.

Pavol sa pýtal:

Zdravím všetkých. Na začiatok Ori trim še :D. Tak sa len potvrdzuje že naka je len Orwellova myšlienková polícia. Môžeš prosím ta okomentovať túto správu? Aký je účel tejto informácie ? https://www.hlavnespravy.sk/ked-naka-ocenuje-podpredsednicku-progresivneho-slovenska/1940266

Účelom je poukázať na to, že Smer-SD neriadi NAKA (lebo je to v podstate projekt liberálov-fašistov, ktorí sú poskokmi anglo-amerického močiara).

Dodávam, že táto nadutá banda už nič neskrýva, keďže si úprimne myslia, že nielen vyhrali na Slovensku, ale aj ich pánko vyhráva . Čiže totálne žerú vlastnú propagandu a v opojení oslavujú víťazstvo, ktoré je ešte ďaleko.

Celé to znamená jedinú vec – akonáhle skrachuje riadenie anglo-amerického močiara (čo je prakticky za rohom, a relatívne ďaleko nie je ani krach riadenia globálneho zákulisia – GP), tak proti nim budú použité tie isté gumové zákony a nástroje, ktoré s takou vervou presadzovali a pomáhali budovať – t.j. v istom zmysle ich postihne osud revolucionárov.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

9 thoughts on “Otázky a odpovede č. 57

  • Žiadni tragédi.
   To môže tvrdiť len niekto, kto sa nevyzná do riadenia ľudského “dobytka”.
   Viac-menej ide len o divadlo pre ovce, lebo liberálna mafia zrejme tlačila “Vlasť” do otvorenej predvolebnej spolupráce s ĽSNS, čím by si najskôr poškodili obe strany.
   “Harabinovci” môžu samostatne získať viac hlasov ako spolu s ĽSNS (čo platí aj pri ĽSNS).
   Lebo na Slovensku je hodne ľudí (napr. nevoliči), ktorí nechcú voliť ani SMER, ale ani ĽSNS (prípadne Harabina)!
   Globalisti nevedia, koho presne ľudia chcú a koho budú voliť, a preto klasicky pred voľbami vytvoria niekoľko na prvý pohľad rôznorodých a antagonistických polit. strán, len nech si ovce vyberú.
   Avšak po voľbách bude prebiehať nenápadná spolupráca ako napr. v prípade SMERu a ĽSNS, keď “zeleno-tričkári” obvykle podporujú SMER pri zásadných hlasovaniach v parlamente.
   Po voľbách nevylučujem ani scenár ála “Procházka/Sieť”, lebo keď im to u blbcov vyšlo raz, tak môže aj druhý krát.

   Páči sa mi

   • V zásadě to poisuješ přesně. Veškeré předvolební dění je projevem vnějšího řízení procesů ve vybraném objektu řizení . Novum proti nedávné minulosti je vznik a silný růst vlivu “třetí síly” vlivu a řízení unnitř tohoto objektu . Tím je egregoriálně podložený a různě silný a na různých prioritách dominující vztah k Rodu /tedy Vlasti/ .S tím se dřívě nepočítalo a bylo možné bez rizika používat spolehlivou metodu divide et impera. Projev egregoru Rod-Vlast je projev 1.priority a na tu dosavadní řídící síly prostě nemají páky a vliv. nejlépe to ukázalo úmrtí karla Gotta a neuvěřitelné “probuzení” dolních 10 milionů v ČR . Stačí se podívat na podobný egregor hrdinů Vlastenecké války v RF a jeho projev v Nesmrtelném pluku .
    Odtud plyne můj nezdolný optimizmus seniora , že to zvládneme . Pro mně je důležité, že třžeba až děti a vnoučata.

    Páči sa mi

   • > Projev egregoru Rod-Vlast je projev 1.priority a na tu dosavadní řídící síly prostě nemají páky a vliv.
    Nejlépe to ukázalo úmrtí karla Gotta a neuvěřitelné “probuzení” dolních 10 milionů v ČR.

    A preto sa museli postaviť na čelo tohto procesu.

    Čo sa týka Karla Gotta, tak Karel Gott patril k “elite” v obidvoch režimoch a mal už od začiatku svojej kariéry blízko k židom (možno i sám mal židovské korene, čomu by som sa vôbec nečudoval):
    https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/karieru-karla-gotta-inspirovali-zide-284282

    Páči sa mi

   • Ďalšia vec je, že ak by Vlasť išla do volieb s ĽSNS, tak by potom teoreticky nemohla byť vo vláde so SMERom (lebo Vlasť by sa týmto krokom stala toxickou – hlavne liberálne mééédiá by Vlasť automaticky označili za fašistov), čo ani osobne nepredpokladám, avšak takto by sa zbytočne o tú možnosť pripravili.
    Ja skôr očakávam tzv. menšinovú vládu, ktorú podporí Vlasť aj ĽSNS.

    Páči sa mi

 1. Ahoj Ori,moja otázka je na toto tvrdenie “Účelom je poukázať na to, že Smer-SD neriadi NAKA (lebo je to v podstate projekt liberálov-fašistov, ktorí sú poskokmi anglo-amerického močiara).”
  …to znamená ,že aj pohon na M. Daňa je ich(justície NAKA,presstitutov) cieľ?odstaviť ho ,lebo je pre nich nebezpečný? pýtam sa preto ,lebo tie 4 spojené skutky do jedneho a ohlásený(videom) zatykač …. majú byť odstrašujúci príklad pre iných ktorí by sa chceli podobne realizovať?…. lebo z toho mi vychádza jediná možnosť a to očista justície….tvrdím to preto ,lebo konanie sudcov ,ktorí by mali v tejto veci byť na lavici poškodených v týchto prípadoch bude pre nich devastujúci , kedže z videi vieme ,že v každom prípade nastalo odhalenie ich svojvôle a neodbornosti či korupcie a iných chýb…. je možné ,že si absolútne neuvudomujú svoje konanie a spoliehajú sa na “svojich ľudí”?….ty píšeš v článku ,že po voľbách okúsia presne tie isté páky ktoré oni vyvinuli na iných….čiže po voľbách ak všetko pôjde ako má….by tá očista justície a polície bola reálna ?….tiež to súvisí aj s Forischom a Žiaranom…tých ľudí predsa o 2 dni prepustili ,pritom vieme aké boli dôvody zatknutia a zásahu,pričom je zjavné ,že asi nenašli to čo hľadali? ….každý normálny človek si zaťuká na čelo a povie si ,že toto asi nebude len taký prípad…. vypadá to tak ,že NAKA tým pádom končí…. alebo bude pretransformovaná?Ešte jedna otázka,počúvam Infovojnu ,všetci vieme akí su antificovci, včera Lichtner opäť perlil a nezabudol medzi riadkami ohlásiť podporu Harabinovej strane a samozrejme označil ich ako jedinú voľbu …pričom nedávno Michelko vstúpil do strany…tvorí sa tu akýsi nacionalistický prvok ,ktorý mne pripáda dosť nebezpečný pre ďalší vývoj….kde berú tú istotu ,že sa dostanú do parlamentu?(jedine súkromné prieskumy)no táto propaganda je až desivá … a vôbec nenapomáha ukludneniu stavu v štáte
  Vďaka za odpoveď. zuzka

  Páči sa mi

  • V tejto dobe hlavne vďaka Internetu máme bezprecedentnú príležitosť sledovať zákulisné riadiace procesy v reálnom čase ako na dlani, vrátane procesu tvorby politických riadiacich štruktúr (resp. odborne programovo-adaptívnych modulov) od jeho začiatku (príprava info-poľa, “casting” kádrov) až do konca (samotné zriadenie politickej strany).
   Ale drvivá väčšina oviec beztak nič nevidí, a mnohí ľudia ani nechcú vidieť.
   Drvivá väčšina ľudí má len slepú nádej a detinskú/prílišnú dôveru.

   Páči sa mi

  • Michelko narozdiel od iných “patriotov” nekope do SMERu ani Fica.
   Ale pravdepodobne zase nie je za zmenu koncepcie usporiadania a riadenia spoločnosti (vďaka čomu by sa zmenil aj spoločenský systém), iba podporuje bližšie nešpecifikovaný “sociálny” rozmer štátu.
   Teda zastáva iba skrášľovanie kapitalizmu, prípadne zmenu ideologickej fasády, ktorá len znova prikryje davo-“elitárne” spoločenské jadro.
   Možno iba nevedomky, kto vie.
   V tom svojom videu tiež spomenul, že možno predstaví aj vlastnú knižnicu, ktorá sformovala jeho sveto-názor.
   Teda namiesto metodológie pravdepodobne len nejaký kaleidoskop (ale snáď sa mýlim).

   Páči sa mi

 2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 58 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s