Čriepky do mozaiky č. 7

Uplynul zase nejaký ten týždeň od minulého článku do tejto rubriky, a myslím, že je tu niekoľko vecí, ktoré by bolo dobré dať na správne miesto. Teraz to bude ale trochu netradičný vstup do tejto rubriky – totiž je tu ústredná téma, okolo ktorej sa dajú usporiadať jednotlivé udalosti a kroky. Ide o odpis britsko/anglo-amerického močiara, ktorý už smeruje do záverečnej fázy.

Začnime v USA

No, v USA už len tým najpomalším a najmenej informovaným nedochádza, že celý tento pokus o impeachment Trumpa je podvod, a žalujúci sa veľmi ľahko môžu ocitnúť na lavičke obžalovaných –  je teda zrejmé, že celá vec sa blíži k (pre nich) potupnému koncu. Tvrdím to na základe toho, že Trump uverejnil na svojom twitterovom účte obrázok seba s telom Rockyho z plagátu Rocky III (nech žije photoshop), a ak niekto pozná základné zápletky týchto filmov, dôjde k záveru, že Trump takto naznačuje, že teraz je na rade on.

Hongkong

Trump teraz urobil s Honkongom to, čo s Venezuelou – verejnou a otvorenou podporou poukázal na to, kto v skutočnosti organizuje a podporuje tzv. protesty za demokraciu a slobodu slova. Lenže ako som povedal, čínske úrady dávajú močiaru dosť lana na to, aby sa obesili a preto nechávajú gradovať situáciu do bodu, kedy bude jednak každému jasné, že proti kriminálnemu živlu musia zakročiť, a jednak samotní obyvatelia Hongkongu budú prosiť, aby kontinentálna Čína zakročila.

Česko

Tak tam to vrie, lebo nielenže začali trestne stíhať bývalých komunistických funkcionárov za použitie strelných zbraní na hraniciach pred rokom 1989, ale tiež začína vychádzať najavo pravda o tom, čo sa dialo pred a počas „zamatovej revolúcie“ (český dokument a spomienky Mečiara). A to celé znamená len jedno – všetci tí, ktorí postavili svoju kariéru a prístup ku korytám na tom, že sú bojovníci za pravdu, lásku, slobodu a demokraciu, nielenže budú musieť odísť od korýt, ale aj budú označení za zradcov a prisluhovačov anglo-amerického močiara.

Slovensko

U nás dochádza k vysporiadaniu s prisluhovačmi anglo-amerického močiara v rámci predvolebného boja. Totiž nielenže bol schválený zákon o tom, že je zakázané podporovať a propagovať sexuálne praktiky (reakcia na články zo Sme o pedofiloch), ale Fico tiež prišiel s návrhom, aby slovenské zlato bolo stiahnuté z Londýna, čo odôvodnil tým, že aj ostatné štáty svoje zásoby zlata sťahujú, resp. už stiahli. V tej tlačovej besede sa obul do novinárov kvôli tomu, že intelektuálne na verejnosti masturbujú s témami ako Kuciak a Kočner namiesto robenia spravodajstva, a obul sa aj do Londýna kvôli skúsenostiam s Mníchovskou zradou. Dodávam, že ak niekto nepodporí pri hlasovaní alebo verejne tento krok, tak ho/ju môžu bez okolkov označiť za vlastizradcu a nepriateľa národa. A prisluhovači močiara to, čo dostanú od svojich držiteľov, si veru za klobúk nedajú.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

2 thoughts on “Čriepky do mozaiky č. 7

  1. Konala sa nejaka odozva z Britskych oficialnych miest na to Ficovo vyhlasenie na adresu VB? Neviem ci som to len prehliadol, ale vobec ziadnu som nezachytil. Na take vyhlasenia by v minulosti prisla hned reakcia, nie?

    Páči sa mi

  2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 60 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s