A mnohí si mysleli, že preháňam

Mám na mysli ten moment, keď som nazval „našich“ liberálov a „slušných“ liberál-fašistami. Dôvod, prečo som ich takto nazval je prostý: presadzujú liberálne kvázi-hodnoty metódami Hitlerovej Tretej ríše. Usporadúvajú verejné hony na každého, kto má opačné názory, prípadne „len“ s nimi nesúhlasí. V poslednom čase nám k tomu bolo, žiaľ, poskytnutých dosť dôkazových materiálov.

Prečo hovorím, že sú to kvázi-hodnoty?

Libralizmus v ideologickom zmysle sa zakladá na dvoch postulátoch – „pluralita názorov“ a „všetko čo je zákonné je aj dovolené“. Avšak dáko zabúdajú nielen na to, že jeden názor je nutne bližšie k objektívnej pravde, ale aj na to, že neposkytuje pre ľudí jasný meter na rozlíšenie, či sa spoločnosť rozvíja, alebo degraduje. U nás to celé degradovalo na predstavu, že oni rozhodujú, kto sú tí „rovní a rovnejší“. Našťastie, je tu jedna metrologicky konzistentná a ideologicky nezávislá otázka, ktorá nám umožní určiť, či sa spoločnosť rozvíja alebo degraduje: Je umožnené každému ľudskému jedincovi osvojiť si svoj geneticky podmienený potenciál počas života?

A žiaľ, odpoveďou na otázku je nielenže „nie“ (pretože systém sa tomu aktívne bráni), ale aj počet rôznych genetických, vrodených, vývojových vád sa zvyšuje s nárastom rôznych psychologických problémov. Samozrejme, liberál-fašisti všetko redefinujú cez „politicky korektný slovník“, aby zakryli tento trend. A táto nenávisť k človeku je jedným z dôvodov, prečo je liberalizmus v súčasnej forme fašizmom. Druhým je, že systém využíva na svoju ochranu tých, ktorých utláča lebo presvedčil ich o tom, že neprávo je spravodlivosť (a preto DenníkN a Zomri vymýva mládeži mozog).

Prečo hovorím, že teraz poskytli kopu materiálov proti sebe?

Nuž, ako Michelko povedal rozbehli sa politické procesy nielen proti Blahovi (spomína to tu, tu, tu, tu, tu a tu), Ficovi alebo Rostasovi, ale aj proti Daňovi (youtuber a prezidentský kandidát) a Vaskymu, ktorí by určite vytiahli a prezentovali nejaké tie kostry z liberálnej skrine. Totiž liberál-fašistom poriadne tečie do topánok, a to z toho dôvodu, že strácajú zázemie a oporu u priemerného Slováka, takže im nezostáva nič iné, len použiť málo efektívne silové metódy. Lenže týmto krokom riskujú priveľa, lebo pri správnom ozvučení sa to celé obráti proti nim. V tejto súvislosti sú tu aspoň dve veci, ktoré musím spomenúť.

O čo ide?

Trump sa s ich vlastníkmi nebude mazať, lebo deň po tom, čo sme sa dozvedeli, že Trump uzavrel s Čínou dohodu, a dozvedeli sme sa výsledky britských predčasných parlamentných volieb, Rudy Giuliani oznámil verejnosti, že našiel dosť špiny na Clintonoidov na to, aby ich nadobro zavreli, t.j. celý pokus o impeachment sa obracia proti nim. Takže „naši“ liberál-fašisti nadobro prehrali, lenže pri ich potenciálnej výhre v slovenských parlamentných voľbách, resp. pri vymenovaní úradníckej vlády prezidentkou Čaputovou (podľa gusta anglo-amerického močiara) bude ich prehra znamenať aj prehru Slovenska, slovenského národa a ostatných národností na území Slovenska, pretože prakticky nebude nikto, kto by sa mohol postaviť globálnemu zákulisiu (GP) a zahraničným klanom, resp. vyjednávať s nimi.

Druhá vec je, že zaiste nie je náhoda, že liberalizmus sa sfašizoval, lebo GP presadzuje fašizmus pod rôznymi heslami a ideológiami. Teraz ale žijeme v jedinečnej dobe, kedy môžeme priamo vidieť, ako sa GP zbavuje nepotrebných nástrojov, ktoré sa vymkli kontrole.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s