Otázky a odpovede č. 62

Do uzávierky vo štvrtok o 20:00 som dostal triotázky. Čo sa týka budúceho pondelka, tak cez sviatky sa odmlčím a k svojmu štandardnému rozvrhu publikovania sa vrátim od 6. januára. Nebudem však len tak sedieť na zadku – budem pripravovať ďalší blog, venovaný primárne ekológii a energetike (možno bude aj ďalší blog, venovaný alternatívnemu „kadečomu“). Ako vždy, budem na otázky odpovedať chronologicky, a samozrejme, budem sa snažiť dať na ne čo najlepšiu odpoveď.

Otázky a odpovede

Malysveter sa pýtal:

ahoj. mám dve otázky na aktuálne udalosti, ktoré majú upútať pozornosť: Ostravská nemocnica a Prešovský panelák. máš na to nejaký názor? minimálne tá Ostrava spadá do algoritmu teroristických útokov, po ktorých páchatelia záhadne spáchajú samovraždu (rozpor medzi obeťami a tými ktorí páchateľa vraj nahnevali)… vďaka a prajem všetko dobré.

Ostrava nesie jednoznačne známky teroristického útoku, organizovaného s najväčšou pravdepodobnosťou americkými tajnými službami – lenže sa prerátali, lebo počet legálne, resp. ilegálne držaných strelných zbraní je u nás oveľa nižší (v USA je to v priemere na 1 obyvateľa 5 zbraní), a aj psychickými problémami trpí u nás oveľa menšie percento ľudí. A treba tu tiež upozorniť na tri zaujímavé veci: v tej nemocnici pracuje Zemanov syn, všetky obete zomreli po jednej strele do hlavy (takže ide o psychicky narušeného profíka? To nedáva zmysel), a polovica obetí bola z radov väzenskej stráže.

Čo sa týka Prešova, udalosť prišla po tom, čo Fico dal návrh na stiahnutie zlata z Londýna (dodávam, že počas Čečenskej vojny aj v Moskve vybuchoval plyn v panelákoch). Čiže ak to bol teroristický útok, tak ho zorganizovali britské tajné služby (vytipovať dom s problémami s vetraním a prerušiť plynové potrubie s tým, že plynári sa na to vykašlú – to problém nie je). Rovnako, ako nie je problém umlčať nepríjemných svedkov. Podotýkam, že priame dôkazy na podloženie svojich tvrdení nemám, a pravda o týchto udalostiach vyjde najavo asi až vtedy, keď anglo-americký močiar bude po krk v exkrementoch.

Hladacpravdy sa pýtal:

Ori, VVPj niekolko krat hovoril o Prahe ako o okultnom centre. Avsak, preco/odkedy je tym okultnym centrom?

Pán Pjakin (VVPj) tiež nazýva Prahu okultným centrom sionizmu/židovstva, to len na upresnenie. A čo sa týka tvojej otázky, presnú príčinu nepoznám, ale k Prahe a k jej židovskej štvrti sa viaže množstvo legiend (napr. o Golemovi). Stará Praha mala dosť veľkú židovskú štvrť, ktorá ak mám dobré informácie, slúžila ako vzor pre ostatné židovské štvrte.

Pavol sa pýtal:

Zdravím všetkých. Mám pár otázok. Začali sa u nás politické procesy? Fico, Rostas, Mazurek, Dano, Vasky je okolo toho dosť veľký hurhaj ale okolo Kisku je ticho. Je za cieľ vybicovat v ľuďoch odpor k liberálom? Vďaka za odpoveď.

Veci naozaj idú týmto smerom. Pretože miestna periféria globálneho zákulisia (GP) šikovne využíva svojich nastrčených agentov (otázka namieste, lebo sú to cvičené opice), a prirodzene – využíva tiež reakcie „našich“ liberál-fašistov. Totiž „naši“ liberál-fašisti sa snažia zachovať si status quo, lebo vedia, že ťažké časy prichádzajú, a topiaci sa aj slamky chytá. Zúfalí ľudia často robia hlúposti. Podotýkam, že tí najchytrejší už prezliekli kabáty a zmenili tímy z tých istých dôvodov – majú radi svoje teplé miestečko a nechce sa im ani utiecť do cudziny (kde ich s najväčšou pravdepodobnosťou oberú o všetok majetok a zomrú ako žobráci). Nechce sa im ani ísť k lopate alebo do väzenia, keďže sa nechcú ušmyknúť v kúpeľni s uterákom omotaným okolo krku (čo bude zrejme osudom mnohých liberál-fašistov).

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

7 thoughts on “Otázky a odpovede č. 62

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s