[Aktualizované]Škoda, preveliká škoda

Mám na mysli ukončenie blokády autodopravcami a poľnohospodármi [oprava: oni to ešte neskončili t.j. o “zábavu” bude postarané), ktorú zorganizovali tie isté liberál-fašistické kruhy, ktoré štrajk učiteľov a sestričiek, a zabezpečujú mediálnu t.j. ideologickú podporu liberálnym stranám ako PS/Spolu, Za ľudí (skôr žaľudí) a KDH.

Nechápajte ma zle, aj mňa štvalo to, čo sa dialo, lebo strpčovali aj môj život (meškanie, nedostatok tovarov, zvýšenie dopravy na cestách II. a III. triedy), ale keby to trvalo ďalší týždeň alebo minimálne 2-3 dni, tak by tieklo krv, lebo hnev ľudí by sa nesmerovalo na Fica a vládu Smer-SD, ako sa to dialo pred voľbami v roku 2016 (pri štrajku učiteľov a sestričiek) ale na zúčastnených a organizátorov. Preto zrušenie blokád, kvôli kukláčom je výhovorka (aspoň to bolo, lebo článok je z 2010), a nemyslím si, že by kukláči neprišli, lebo ak by tu bola vôľa, tak by sa to mohlo klasifikovať ako teroristický čin (preto tie úvodzovky), ale oni by prišli aby “protestujúcich” ochránili pred rozzúreným davom.

To ale neznamená, že tento prejav pudu sebazáchovy ich ochráni pred ďalšími resp. všetkými negatívnymi dôsledkami svojich činov. Totiž táto blokáda ciest nielen naštvalo ľudí, ale aj napáchali dobre vyčísliteľné ekonomické škody a “protestujúci” určite nebudú ochotný zaplatiť škody, preto to posunú organizátorom.

A myslím si, že nepoviem tajomstvo, že Smeru alebo hociktorému členu ne-liberálnej opozície stačí poukázať na paralely medzi týmito “protestmi” a štrajkmi sestričiek a učiteľov pred voľbami v 2016. Nehovoriac o tom, že je tu dosť dôkazového materiálu, ktoré sa môžu uvolniť.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorým začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

3 thoughts on “[Aktualizované]Škoda, preveliká škoda

  1. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 64 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s