Čo s tebou, koruna?

Mám na mysli kráľovské koruny Európy, nie platidlo Českej republiky. Myslím, že každý počul o tom, čo robí princ Harry a jeho manželka z domu Windsor, resp. z nemeckého domu Saxe-Cobourg and Gotha, a asi málokto počul o tom, čo robí nórska princezná. Tieto veci vôbec nie sú náhodné – sú jedným z plánovaných krokov v rámci preformátovania Európy.

O čo ide?

Aby som to ujasnil – kráľovná Viktória bola z nemeckého rodu Hannover, jej manžel princ Albert bol z nemeckého rodu Saxe-Cobourg und Gotha a to je dôvod, prečo ich držia ozaj silné, staré a vplyvné anglické rody ďaleko od tela. Nehovoriac o tom, že takto sa môžu skryť za kráľovský rod a riadiť veci z pozadia, často v súlade so záujmami globálneho zákulisia (GP), lebo oni sú už členmi globálneho zákulisia (hoci špica podľa mňa je o niekoľko vrstiev vyššie).

Takže kým princ Harry a jeho manželka sa vzdávajú nároku de iure na trón (Harry je údajný ľavoboček, takže k veľkej úľave kráľovského domu), tak nórska princezná našla svoju lásku v americkom šamanovi (nič proti šťastiu tej princeznej). V oboch prípadoch ide o odpis daného kráľovského rodu a monarchie. Lenže prvý prípad nesie aj známky evakuácie kráľovského rodu a ten druhý zas prvky sociálneho inžinierstva.

Prečo to rozlíšenie?

Nuž Británia, resp. City of London boli de facto centrom koncentrácie riadenia pre USA a amerického, resp. britského aj kryptokoloniálného impéria (nad ktorým svojho času nezapadalo Slnko). Keďže sa toto centrum koncentrácie riadenia presúva do Číny, resp.na čínske teritóriá, tak tieto kádre sa presúvajú tiež – buď do ostatných krajín Commonwealthu, alebo rovno do kontinentálnej Číny na teplé miestečká. A do toho celkom dobre zapadá Harryho rozhodnutie, lebo síce nie je už členom kráľovského rodu, ale stále má konexie, t.j. môže robiť poradcu alebo „poradcu“ (ako to robila Hillary Clinton pri predaji Uranium One Rusom). Skratka, rod sa zachová aj napriek tomu, že kráľovstvo padne.

V Nórsku prebieha najväčší sociologický experiment a toto je jeho ukončenie – tak ako aj ukončenie Nórska v podobe, akej ho poznáme.

Prečo GP presúva svoje centrá?

Čiastočne je to kvôli tomu, že Západ je vyčerpaný tak zdrojovo ako aj ľudsky, a skutočne prebieha aj presun klimatických zón. Ďalšia vec je, že Západ, ako vyčerpaný nástroj je vlastne pre nich nepotrebný.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s