Predísť po voľbách tomu najhoršiemu

Myslím si, že všetci videli tie „rádoby“ vtipné politické šoty Smeru-SD, a keď nie, tak na FB stránke Smeru ich môžete pozrieť. Dôvodom, prečo tie šoty nazývam „rádoby“ vtipnými je to, že ukazujú poriadne zriedenú alternatívu budúcnosti. Totiž ak sa táto banda dostane k moci (hoci aj ako úradnícka vláda), tak nielenže zas predajú rodinné striebro a nás do otroctva za 30 strieborných, ale urobia zo Slovenska také pole neorané, akým je teraz Ukrajina s tým, že nám nezostanú ani oči pre plač. Dodávam, že takýmto poľom neoraným nás strašili v roku 1998 pred voľbami liberáli, resp. bratislavská kaviareň, ak pán Mečiar znova zloží vládu, a pocítili sme všetci na vlastnej koži, ako to dopadlo.

Prečo to tvrdím?

Pretože liberál-fašisti, resp. bratislavská kaviareň je absolútne nespôsobilá vládnuť, lebo všetci tí, ktorí to dokázali, buď odišli do zahraničia (Mikloš, Dzurinda atď.), alebo včas prevliekli kabát a začali kopať za iný tím s tým, že plniť rozkazy zo zahraničia a vládnuť sú dve veľmi rozličné veci. A to znamená, že hoci aj úradnícka vláda do ďalších predčasných volieb, zložená z tejto zberby, môže byť pre Slovensko a hlavne pre slovenský národ fatálne.

Čo sú najhoršie varianty?

Je tu niekoľko skupín variantov, od najhoršieho k znesiteľnému:

 • vláda „liberálov“- kvôli ich nespôsobilosti vládnuť sme novou Ukrajinou v priebehu 6-9 mesiacov;

 • úradnícka vláda vymenovaná podľa gusta anglo-amerického močiara – podobný scenár ako predošlý, ale sme tam za 3-6 mesiacov s tým, že medzitým vyhlásime aj vojnu Rusku alebo Iránu (a nie, teraz nežartujem);

 • úradnícka vláda vymenovaná podľa gusta globálneho zákulisia (GP) – staneme sa trójskym koňom pre Rakúsko a Čínu v zoskupení V4, a môžeme vtedy povedať zbohom akejkoľvek suverenite, a v dlhodobom horizonte aj národu ako takému (ak všetko pôjde tak, ako chcú, a nejakým spôsobom im neskrížime plány);

 • menšinová vláda Smeru-SD – nie je to med lízať, lebo vláda má slabý mandát a preto je vydierateľná – preto predčasné voľby sú istotou;

 • nestabilná koalícia zložená zo Smeru-SD a ostatných strán – predčasné voľby sú istotou, lebo koaliční partneri majú až príliš rozličné záujmy a ťažko zlučiteľné ideológie;

 • Smer-SD zloží stabilnú koalíciu – opakovanie toho, čo bolo tu minulé roky.

Ktoré skupiny variantov sú najpravdepodobnejšie?

Podľa mňa – momentálne podľa „cinknutých“ prieskumov sú to, žiaľ, varianty zo skupín 2 a 3. Snáď to liberál-fašisti (aj týmto filmom) preženú a prinútia zdvihnúť zadok aj tých, ktorí posledné roky neboli voliť (vzhľadom na to, čo vyhlasujú tí, ktorí stáli za filmom):

 • Autor predlohy filmu (a tiež autor statusov na zomri-sk) Arpád Soltész: „Nie som rasista, ale vážne nemôžem vystáť bielu spodinu.“ a „Fakt by som nepodceňoval ten efekt, že „Slováci? To je taká tá čvarga z východnej Európy, ako Poliaci a Maďari? Tí, čo furt otŕčali dlaň, ale odmietali čokoľvek dávať? Fuj, však to už sú prakticky Rusi, to je horšie ako, Sýrčania a Eritrejci dokopy.“”

 • Režisérka – scenáristka Mariana Čengel Solčanská (film Únos), autorka knihy Jánošík: „Šokujúco brutálny príbeh zločinca Juraja Jánošíka odohrávajúci sa v posledných desaťročiach stavovských povstaní na území Uhorska je úplne zbavený romantizujúceho pátosu ….“

 • Producent, spoluautor a spolurežisér Rudolf Biermann: “Zo slovenského filmu sa stal brand.“

Takže ak sa táto čvarga dostane k moci, máme sa na čo „tešiť“.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

10 thoughts on “Predísť po voľbách tomu najhoršiemu

 1. Inej cesty niet, ludia su sfanatizovani. Ak by ostal Fico, jebne im. Naslubovali toho dost, takze mozu prist s tymi svojimi skvelymi rieseniami. Nenavist je obrovska, nieze nenavidia Fica, ale aj jeho volicov, ich pycha je nekonecna, nevidim inej cesty nez tvrde precitnutie. Radicovej vlada trvala kratko a priniesla jednofarebnu vladu, nemyslim ze ten megazlepenec co tu bude potrva dlho. Ano, skody budu, budu velke, ale musia ukazat aky su perfektni. Nevidim bohuzial inu cestu.

  Like

  • Koho to jwbne, slniečkárov a liberál-fašistov?! Ich hystericky záchvat len pomôže v odpise tejto škodlivej ideológie. Dodávam, že teraz nemôžeme zopakovať scenár z roku 2010 alebo Bože chráň z 1998.

   Like

   • Keby jeblo len kaviarnikom tak kludne, bol by som rad, ale tu uz sa bavime o jebnutych v populacii, sam mam na fcbku ludi, ktorym kvalitne zajebava a je ich strasne vela, este aj v rodine.

    Liked by 1 person

 2. V každom prípade to bude nekludné obdobie.
  Tiež si viem predstaviť smer a koalíciu smeru, len si viem predstaviť tie davy v uliciach.
  Asi sa zhodneme na predčasných voľbách a ich príčiny budú rôzne.

  Like

  • ja len dufam, ze ak porazia Fica, tak to bude posledna vec, ktora by ich mohla spajat.

   Ale daleko viac ma desia zeleni (PS, cela EU), cely new green deal, to prinesie take zdrazovanie a znizovanie zivotnej urovne, ze to moze zlomit celu hlupu EU. co by bolo nakoniec fajn, ale to obdobie bude krute. Cena elektriny pojde rapidne hore a tym padom vsetko. A k tomu elektro auta a zakaz spalovacich, debilizmus zavedie krutovladu.

   Liked by 1 person

 3. Spätné upozornenie: Pripomienka a pár vecí | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 4. Teraz si mi dal chrobáka do hlavy lebo neviem či mám dať hlas strane Vlasť alebo zvolím istotu Smeru. Obávam sa že za 1.Harabin nepôjde do vlády so Smerom. 2.Pôjde so Smerom ale nebude to stabilná koalícia.

  Like

 5. Ešte by ma zaujímalo ako by to dopadlo keby liberal-fašisti vyhlásili vojnu Rusku alebo Iránu veď by nás ubili čapicami to je horší scenár ako 1.scenár.

  Like

 6. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 65 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 7. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 66 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s