Coronavírus – fake news alebo reálna hrozba?

Už nejaký ten týždeň nás strašia epidémiou spôsobenou coronavírom, a všetko naznačuje, že je to riadiaci manéver globálneho zákulisia (GP) s cieľom totálne odstrihnúť anglo-americký močiar od pák riadenia. Skratka došlo k tomu, čomu došlo – po vražde Sulejmániho, močiar chcel niečo dosiahnuť, a GP im pridal do mixu niečo extra, na čo neboli pripravení, a teraz nevedia „kam z konopí“, a ani tu nie je Trump, aby ich vytiahol z problémov.

Prečo to tvrdím?

Základom sú dve veci:

  • čo sa udialo v provinčnom meste Wuhan – t.j. pomerne prehnaná reakcia úradov na chorobu podobnú chrípke, sa dostalo na titulné strany všetkých médií – prosto bola umelo vyvolaná panika;

  • Putin povedal niečo v tom zmysle, že ročne zomierajú milióny ľudí na chrípku a podobné respiračné choroby, a preto by sa malo vynaložiť úsilie na zníženie tohto počtu s tým, že situácia s coronavírom je len nový jav – t.j. chlapci, treba to riešiť, ale paniku netreba živiť.

Keď k tomu prirátame, že Gates a aj Briti vyvíjali coronavírus , tri mesiace pred vypuknutím epidémie Gates hovoril, že vypuknutie epidémie coronavírusu v Číne môže zabiť 33 miliónov ľudí (článok v AJ a česky), a vyjadrenie britského vlastníka patentu vôbec nerozptýlilo podozrenia hlavne kvôli afére s novičokom.

Skratka – GP ich predhodil čínskym a iným elitám ako pôvodcu všetkých problémov a to v dobe, keď sa deje Brexit. Takže ktokoľvek začne otvorene alebo v kuloároch presadzovať anglo-americké záujmy, de facto si podpísal ortieľ svojej politickej smrti a to znamená, že niektoré vplyvové štruktúry prevezme priamo GP, a niektoré zas odpíše (presne podľa 8. bodu plnej funkcie riadenia na str. 54). Samozrejme, to môže skončiť ako totálny odpis vplyvových štruktúr – a vzhľadom na to, akou metódou pracuje Putin a akú dobu žijeme, tak tento výsledok je celkom reálny. Dodávam, že nikto súdny si nepraje použiť chemické a hlavne biologické zbrane, lebo majú tendenciu vymknúť sa kontrole.

Čo týmto ešte GP sleduje?

Kríza (hlavne keď je umelo vyvolaná) je ideálnym obdobím na presadenie nových, často drakonických „prechodných“ opatrení (t.j. GP presadí také opatrenia, ktoré im budú vyhovovať s tým, že skutočná hrozba pandémie, ktorá by bola vyvolaná práve anglo-americkým močiarom, bola prakticky zažehnaná).

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

One thought on “Coronavírus – fake news alebo reálna hrozba?

  1. Spätné upozornenie: Bude mať Slovensko nakoniec COVID-19 rado? | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s