[Aktualizované] Kočneriáda ako neriadený odstrel

Nie je zrejme žiadnym tajomstvom, že procesy proti Kočnerovi nesú všetky známky „monsterprocesov“ , t.j. koncepčných procesov z 50- tych rokov. Netvrdím, že je neviniatko, lebo bol priamo zapletený do kauzy Technopol spolu s Kováčom ml., ale zavrieť ho kvôli vražde dvoch mladých ľudí a za zmenky by ho nemali. A možno som to povedal inde, ale úprimne si myslím, že liberál-fašisti, ktorí chceli týmto prípadom potopiť Smer-SD, si nielenže vykopali vlastný hrob, ale že si doň aj sami ľahli.

Prečo znova otváram Kočnerov prípad?

Dôvod je prostý, vychádzajú totiž nové informácie ohľadom tohto prípadu a ostatných zainteresovaných:

Skrátka, veci nejdú tak, ako bolo naplánované, a preto Lipšic má dosť dôvodov po pojednávaniach dychčať a potiť sa, hlavne keď zohľadní vyhlásenie sudcu Čima.

Ďalší vývoj?

Keď sa v Španielsku v 90-tych rokoch udial pred parlamentnými voľbami (neviem kedy konkrétne) vlakový atentát (pripísali to jednej časti politického spektra), tak to nabúralo výsledky, a všetky výsledky predvolebných prieskumov skončili v koši. A preto si myslím, že na pojednávaní s Kočnerom 10.2.2020 ohľadom vraždy (môžem si to pamätať zle) vybuchnú informačné bomby (môže to byť aj trochu skôr či neskôr), ktoré ak neodstrelia rovno liberál- fašistov, tak ich postavia do situácie v ktorej tak mlčanie, ako aj zatĺkanie urobia viac škody než úžitku. Dôvod, prečo to tvrdím je, že globálne zákulisie (GP) – ako som už písal, potrebuje odpísať liberál-fašistov na našom strategicky dôležitom území, a preto usiluje o vládu – ak už nie podľa vlastného gusta, tak aspoň vládu, s ktorou sa dá ľahko pracovať. Tvrdím preto, že ak nebude úradnícka vláda podľa ich gusta, tak budú usilovať buď o menšinovú vládu Smeru-SD, alebo o nestabilnú koalíciu so Smerom-SD.

Aktualizácia: Jana Teleki uverejnila článok o Lipšicovi, oplatí sa to prečítať.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

4 thoughts on “[Aktualizované] Kočneriáda ako neriadený odstrel

  1. Ori čo myslíš? Nacvičujú si libero-fašisti na námestiach akože protestami proti konaniu predvolebných mítingov ĽSNS majdan na ukrajinský spôsob v prípade, že voľby nedopadnú podľa ich očakávaní, alebo vznikne vláda, ktorú neočakávajú? Mne čosi našepkáva, že áno. Lebo aj takým tupcom ako je Turban, Miuko, Hlina, Biháriová, či vajda bez čugane (Kiska) musí byť jasné, že týmto Kotlebovi voličov určite neuberú, ale naženú. Alebo preceňujem ich obmedzený intelekt. Kľudne zaraď do otázok a odpovedí.

    Páči sa mi

  2. čím ďalej tým viacej nadobúdam dojem, že liberálom sa veci vymykajú spod kontroly a jediný liek, ktorý na toto vymysleli je vyhrotenie situácie. Majdan nevyhovuje nikomu a zdá sa, že zákulisí si uvedomili narastajúci prúser a snažia sa to riešiť. No a na toto si vybrali Matoviča. V poslednej dobe má dosť veľa priestoru. Avšak reakcia liberálov je očakávaná. Z ich reakcie mi vyplýva, že buď sú hlúpi a neuvedomujú si vážnosť situácie alebo prekročili Rubikon a nevedia ako z toho von, chytili sa do vlastnej pasce.

    Páči sa mi

  3. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 67 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s