Kto je väčší patriot – Mečiar alebo Fico? Chlapi, to vám už úplne preskočilo?!

Nemám nikoho konkrétneho na mysli, ale keď sa niekto ozve, tak to budem brať ako „trafená hus zagágala“. Totiž už som videl ľudí, ako zatracujú Fica a Pellegriniho za to, že nerobíme dosť razantnú politiku – tak ako to robí Orbán, alebo svojho času Mečiar. Lenže za Orbánom sú čínske mnohomiliardové investície (takto je to ľahké), a Mečiar musel vtedy z času na čas ukázať tvrdé lakte.

O čo ide?

Inšpiroval ma k tomuto článku Robov komentár, v ktorom naznačil širšiu otázku, ktorá robí prvú nezmyselnou a druhú zas pochopiteľnou. Pán Mečiar de facto vybudoval Slovensko v dosť ťažkom období pre náš národ. Lenže pán Fico vládol (a v istom zmysle aj vládne) v úplne iných socio-ekonomických podmienkach s tým, že v roku 1998 globálne zákulisie (GP) povolilo jeho odstavenie z toho dôvodu, že z ich pohľadu splnil zadanie, t.j. nevzniklo tu pole neorané (aké je teraz na Ukrajine). Začnime s tým, že ako člen SDĽ musel pozerať, ako sa jeho (teraz už bývalá) strana zúčastňuje rozkrádačiek Dzurindu, s ktorými nemohol súhlasiť, tak si založil vlastnú stranu, a kampaň v roku 2002 robil s heslom „Do EÚ áno, ale nie s holým zadkom“. V roku 2006 vládne s pánom Mečiarom a so SNS, preberajú republiku v katastrofálnom stave, lebo nielenže prebehli rozkrádačky v réžii západných partnerov, ale stali sme sa aj kryptokolóniou, na ktorú môže nielen tlačiť Západ ako chce, ale je tu aj silná 5. kolóna, ktorú musíme živiť z vlastných zdrojov – inak Brusel a spol. začnú rečniť o tom, aká sme my nedemokratická krajina.

Skrátka, suverenizáciu nášho štátu musel robiť salámovou metódou až do 06.02.2020.

Prečo ten minulý čas a dátum?

Je to dátum, keď Trumpa americký senát oslobodil, čo bolo vlastne signálom na vyhlásenie loveckej sezóny na proamerickú 5. kolónu. Na tých, ktorí včas neprezliekli kabáty príde veľký mráz. Síce zvolená Trumpova taktika spôsobila fázové posuny v procesoch odpisu anglo-amerického močiara, ale to je problémom primárne pre GP, lebo pre nás to znamená najmä zlepšenie tak sociálnych, ako aj vyjednávacích podmienok. Hovorím to kvôli tomu, že sa objavilo nielen toto video (urobené minikamerou, ktorá bolo zamaskovaná ako krieda na biliarde – či ako sa to volá), ale boli otvorené aj lustračné spisy SIS o Ruskovi, v ktorých boli uložené aj fotokópie originálnych zmeniek – zatiaľ v bianko podobe a s vodotlačou. To dosť nepriamo a len čiastočne potvrdzuje moje podozrenie, že Kočner bol/je v skutočnosti aktívom pre nejakú tajnú službu (a spolupráca začala asi po, možno aj pred kauzou Technopol).

Pre GP sú ale dôležité tieto veci:

 • vyčistiť región od liberál-fašistov;

 • nedovoliť, aby tu vzniklo pole neorané.

Čo to v praxi znamená?

Že GP nemôže dovoliť vznik vlády podľa gusta močiara, a teda že bude musieť dohodnúť nejaké kompromisné riešenie s Ficom (lebo to prvé tak či onak znamená vznik ohniska nestability – napr. rozčlenia nás medzi ostatné štáty a následne vzniknuté etnické napätie destabilizuje nielen celý región, ale možno aj celú Európu, a to druhé znamená, že stráca riadenie aj napriek tomu, že posilňuje cez Čínu Maďarsko a pchá sem silou mocou Rakúsko).

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať tlsté knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

13 thoughts on “Kto je väčší patriot – Mečiar alebo Fico? Chlapi, to vám už úplne preskočilo?!

 1. Podstatu si vystihol už v nadpise.
  Vladimír Mečiar vybudoval Slovenskú republiku a Róbert Fico ju ochraňuje a rozvíja.
  Tí voliči, ktorí v minulosti volili Vladimíra Mečiara by mali teraz voliť Róberta Fica, aby bolo jeho dielo – Slovenská republika zachované.
  V opačnom prípade tu bude pokračovať politika Dzurindu – teda rozvrat Slovenskej republiky.
  Vďaka za článok.

  Liked by 2 people

 2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 69 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s