Otázky a odpovede č. 81

Do uzávierky, ktorá bola v utorok o 20:00, som dostal dve otázky, a musím ešte objasniť jednu vec. Čo sa týka piatka, bude to súvisieť s tým, čo sa teraz vo svete deje v ekonomike a v spoločnosti na globálnej úrovni. A potom, čo ujasním jednu vec, budem ďalej postupovať chronologicky a budem sa snažiť dať na otázky čo najlepšiu odpoveď.

Otázky a odpovede

Na ujasnenie:

Viem, že mnohým nie je jasné, prečo nazývam to čo sa deje korona-hystériou, a prečo tiež jedným dychom dodávam, že je to nebezpečnejšia biologická zbraň, ako som si myslel. Nuž odpoveď je prostá – sú tu dva čiastočne previazané procesy:

 • Jeden je mediálna hystéria, ktorá bola rozpútaná ohľadom čínskeho vírusu (meno sedí, lebo tam to bolo prvýkrát vypustené) so zámerom dosiahnuť určité ciele.

 • Druhý je šírenie vírusu po celom svete, ktorý síce zatiaľ nie je tak smrteľný, ako médiá prezentujú (aspoň tá verzia, ktorá je vonku), ale zostáva v prostredí podstatne dlhšie, ako ostatné vírusy (dni až mesiace), a aj po prekonaní miernej varianty infekcie môže nastať poškodenie vnútorných orgánov, ktoré neskôr môže človeka aj zabiť.

Skrátka, ak niekto chce prekonať toto obdobie bez toho, aby sa infikoval týmto vírusom (priebeh infekcie nemusí mať žiadne príznaky), musí posilňovať svoju imunitu vitamínmi C,D, E, zinkom a aj rastlinnými preparátmi (ja osobne používam preparát z huby čaga/chaga).

Pavol sa pýtal:

Ahoj. Otázka do O&O môže byť Pelegrini navnada na odkritie vylakanie liberálov na povrch v Smere? Vďaka za odpoveď.

Zatiaľ na túto otázku nemôžem odpovedať, ale podľa toho, že logo Smeru sa zmenilo (heslo „nový Smer“ bolo nahradené výrazom „sociálna demokracia“ ), tak by som povedal, že na túto tému budem môcť v dohľadnej dobe napísať článok.

Adad sa pýtal:

Ori Ahoj.
Mohol by si prosím skomentovať zrušenie diskusie na leva-net ? Položil som túto otázku aj Hoxovi, odpovedal mi, akceptujem jeho názor, ale akýkoľvek kontakt medzi priaznivcami tohoto netu, hlavne študujúcich hrubé knihy bol prerušený. Myslím si, že diskusia bola potrebná i keď bolo nutné ignorovať vždy aj veľa trolov. Mne osobne, i keď som nepatril medzi každodenných diskutujúcich diskusia chýba. Bola pre mňa zdrojom poznania rôznych názorov, doplnení k materiálom, nasmerovaní aj na iné zdroje.

Diskusia nebola úplne zrušená, len bola presunutá na samostatnú stránku, lebo platforma webnode neumožňovala moderáciu s tým, že odkaz bol z hlavných stránok na diskusiu odstránený preto, že kvôli korona-hystérii sa tam kopili „vatové“ príspevky.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

3 thoughts on “Otázky a odpovede č. 81

 1. Ahoj, k teme diskusia, prosim ta, existuje sposob/aplikacia ako mat z diskusie oznacene precinate/neprecitane prispevky? Pripadne prezeranie prispevkov podla autora, oznacovanie zaujimavych tem, atd. Samozrejme okrem manualnej roboty s notepadom a webovym vyhladavacom.
  Dakujem za odpoved

  Páči sa mi

 2. Dobrý deň, mala by som otázku, budeme to mať aj na Slovensku, je schopná toto vôbec zabezpečiť Matelkova vláda ? Alebo Češi-vláda vedia viac ako Slovensko ? https://aliancenarodnichsil.cz/narodni-rada-ceske-republiky-dekret-c-i-o-suverenite-ceskeho-statu/comment-page-1/

  https://aliancenarodnichsil.cz/narodni-rada-ceske-republiky-dekret-c-ii-o-bezpecnosti/

  https://aliancenarodnichsil.cz/narodni-rada-ceske-republiky-dekret-c-iii-o-ochrane-pred-cizi-propagandou-a-statnich-symbolech/#more-6012

  s pozdravom Olinka

  Bez virů. http://www.avast.com

  st 13. 5. 2020 o 6:13 Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska napísal(a):

  > oracle911blog posted: “Do uzávierky, ktorá bola v utorok o 20:00, som > dostal dve otázky, a musím ešte objasniť jednu vec. Čo sa týka piatka, bude > to súvisieť s tým, čo sa teraz vo svete deje v ekonomike a v spoločnosti na > globálnej úrovni. A potom, čo ujasním jednu vec, budem ď” >

  Páči sa mi

 3. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 82 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s