Otázky a odpovede č. 82

Do uzávierky, ktorá bola v utorok o 20:00, som dostal zopár otázok, a odpoviem tiež na jeden mail. Čo sa týka piatka, bude to aj o nevyhnutnosti SNP II. Po odpovedi na mail budem ďalej postupovať chronologicky, a budem sa snažiť dať na otázky čo najlepšiu odpoveď.

Otázky a odpovede

Gréta v maily napísala:

Myslím si, že vám toto video doplní hm aj mozajku globálnej moci. https://www.facebook.com/

Anglo-americký močiar sa prekonal – nie v podlosti, v nasadzovaní psej hlavy niekomu, alebo v tvárení sa spôsobom „ja nič, ja muzikant“, ale v hlúposti a do neba volajúcej tuposti. Pretože to nie je len lacná emocionálna manipulácia (napr. hudba), ale aj práca diletanta a vedeckého nedovzdelávanca na úrovni Matoviča (Matelka) – lebo sú v tom závažné nezrovnalosti. Dve z nich vymenujem:

  • Chemické zbrane sa nešíria z človeka na človeka ako kvapôčková či iná infekcia (nechcem ísť do chemických, fyzikálnych a biologických detailov) s tým, že prípravok ovplyvňujúci nervový systém by bol nebezpečný pre zvyšok biosféry.

  • Na dôkladné spálenie čerstvej ľudskej mŕtvoly je potrebné viac energie, než sa získa (napokon, na to prišli aj Indovia a nacisti) – t.j. ako energetický zdroj je úplne nevhodný.

Takže napriek tomu, že sú uvedené pravdivé i pravdepodobné informácie (napr. tábory pre kresťanov, moslimov a politických väzňov, nepravdivé štatistiky úmrtia, spolupráca časti elít atď.), musím ten text označiť za čistú fikciu a pán Boh ochraňuj toho, kto si na základe toho textu utvára názory.

Peter sa pýtal:

Ahoj, k teme diskusia, prosim ta, existuje sposob/aplikacia ako mat z diskusie oznacene precinate/neprecitane prispevky? Pripadne prezeranie prispevkov podla autora, oznacovanie zaujimavych tem, atd. Samozrejme okrem manualnej roboty s notepadom a webovym vyhladavacom.
Dakujem za odpoved

Ak existuje – neviem o tom, a vzhľadom na to, že toto je blog zadarmo, tak mám menšie možnosti nastavenia.

Olinka F. sa pýtala (čiastočne skrátené):

Dobrý deň, mala by som otázku, budeme to mať aj na Slovensku, je schopná toto vôbec zabezpečiť Matelkova vláda ? Alebo Češi-vláda vedia viac ako Slovensko ? https://aliancenarodnichsil.cz/narodni-rada-ceske-republiky-dekret-c-i-o-suverenite-ceskeho-statu/comment-page-1/

https://aliancenarodnichsil.cz/narodni-rada-ceske-republiky-dekret-c-ii-o-bezpecnosti/

https://aliancenarodnichsil.cz/narodni-rada-ceske-republiky-dekret-c-iii-o-ochrane-pred-cizi-propagandou-a-statnich-symbolech/#more-6012

s pozdravom Olinka

Matelkova vláda nám bol nasadená zo zahraničia (resp. z nadnárodnej úrovne), t.j. je plná všelijakých zahraničných agentov, ktorí ani nemusia predstierať, že majú starosť o niečo iné, ako o záujmy ich pánka, vlastného ega a peňaženky – s tým dodatkom, že sú aj neschopní hocičo zariadiť. Takže prvá otázka je tak trochu zbytočná, a čo sa týka druhej otázky, tak krátka odpoveď je áno. Pretože Praha bola vždy významným centrom, už len kvôli tomu, že bola a čiastočne je po stáročia okultným centrom sionizmu – t.j. ak s nejakým receptom prišli v Prahe, tak to navarili niekde inde (za Rakúska-Uhorska vo Viedni a v Budapešti, a za prvej ČSR zas v Berlíne, Londýne a v New Yorku). Preto hovorím, že sa musíme dohodnúť s bratmi Čechmi tak, aby sme odstavili pražské klany.

Peter Peto sa pýtal:

Nazdar Ori, viem že nechceš komentovať to čo sa deje v Smere. No môžeš aspoň niečo všeobecné naznačiť. Dnes sa objavila správa že jeden poslanec odchádza zo strany Smer. Aj Pelegrini naznačuje možnosť opustiť stranu. Celé mi to príde podivné ako keby sa snažili niečo dôležité zamaskovať. No chcem sa opýtať aj na divadlo stanice CNN ktorá si
pozvala do diskusie ako odborníka na Covid 19 hlupaňu Gretku. Je to manéver na odpis médií pod kontrolou močiara sša?

K dianiu vo vnútri Smeru-SD sa nebudem vyjadrovať, lebo síce sa zdá, že Ficov manéver sa vydaril, ale vo vnútri to stále vrie.

Čo sa týka tej Gréty, tak anglo-americký močiar chce udržať vlastnú relevanaciu cez všetky možné informačné nástroje, a k tomu použije aj klimatickú hysterku, ktorá hlása dačo o víruse. Samozrejme, to povedie tam, kam si myslíš, že to povedie, a poviem aj podľa mňa, prečo. Ide totiž o to, že tie osoby z močiara nemajú žiadny tvorivý prístup, lebo prakticky (s rôznymi obmenami) opakujú len to, čo v minulosti fungovalo – t.j. sú v podstate len automatmi, ktorých fungovanie určujú kultúrne algorytmy . Globálne zákulisie (GP) to všetko vie, a patrične to aj využíva. Musím ale dodať, že kvôli zmeneným podmienkam aplikovanie niektorých starých scenárov močiarom v nových podmienkach skutočne môže spôsobiť katastrofu biblických rozmerov.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

2 thoughts on “Otázky a odpovede č. 82

  1. Ahoj, zial otazku som polozil nepresne a preto sme sa nepochopili. V OaO 81 si pisal o presune diskusie na Voda KSB a preto moja otazka mala zacinat “k teme diskusia na Voda KSB”. Staci mi aj kratky komentar sem, nech nespamujem dalsie OaO. Resp. tvoja skusenost ako to robis ty.

    Dakujem

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s