Musím povedať dve veci:

Prvá je, že uzávierka do rubriky Otázky a odpovede je dnes o 20:00.

Druhá vej je, že Matovič bude od teraz zažívať hrôzu bez konca lebo uplietol na seba bič a dal to do rúk svojim nepriateľom.

Ako všetci vieme, majitelia fitnescentier resp. jeden ich spolok zorganizoval protest v ktorom blokovali diaľnice do Bratislavy. Matovič najprv skúšal metódu “cukor a bič” keď povedal, že takéto protesty bude kriminalizovať, ale keď to odvolajú, tak im niečo aj dá. Tento pokus o kriminalizáciu protestov vyčítali mu aj Fico, Blaha a aj Pellegrini a právom ukazujú na to, že je tyran s dvojitým metrom. Po prebehnutí akcie prakticky okamžite sa dohodol s majiteľmi fitnescentier. A to je lacné, rýchle a jednoduché riešenie, a v konečnom dôsledku je to aj hlúpe riešenie, ktoré vyjde politikovi veľmi draho. Ide totiž o to (a snáď teraz neprezrádzam tajomstvo), že dal verejnosti na známosť to, že ho môžu vydierať prakticky beztrestne vydierať. A pointa celej veci je, že za celú vzniknutú situáciu môže jedine on sám…

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorým začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

6 thoughts on “Musím povedať dve veci:

  1. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 83 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s