Otázky a odpovede č. 93

Do uzávierky, ktorá bola v utorok o 19:00, som dostal niekoľko otázok, vrátane otázky v maily, a budem sa venovať aj jednému príspevku. Čo sa týka piatka, s najväčšou pravdepodobnosťou sa budem zase venovať bezhotovostnému finančnému systému, ekonomickej reforme a podobným „panským huncútstvam“. A tradične – budem sa snažiť dať na otázky čo najlepšiu odpoveď – po zodpovedaní otázky v maily a po odpovedi na jeden príspevok budem postupovať chronologicky.Otázky a odpovede

Lucia sa pýtala v maily:

Ahoj Oracle som veľmi rada že si sa vrátil a chcela by som sa ťa spýtať ako dosiahnuť to aby sme z obavy že dostanem pokutu nemuseli nosiť rúško pretože mi to totálne ide na nervy a druha otázka alebo tvoj názor ako je možne že ten……… Matelko je stále pri moci? a celá jeho banda to sme naozaj taký zabednený alebo čo sa snami SLOVAKMI deje? Ďakujem


To sú „zapeklité“ otázky, lebo teoreticky vzaté na ulici by človek mohol byť bez rúšok, ale uzavreté verejné priestory (autobusy, vlaky) už predstavujú problém. Na druhej strane úmrtnosť na Covid-19 je asi na úrovni chrípky s tým, že vitamíny C, D, K a B spolu so zinkom posilňujú imunitu a preto znižujú riziko nákazy . Vitamíny C a D hrajú úlohu aj v rámci bunečnej imunity, K je potrebný na správnu funkciu vitamínu D, B6 bráni cytokínovej búrke, a zinok zas posilňuje imunitu. Ak však človek nákazu dostane, môže utrpieť poškodenie vnútorných orgánov (mechanizmus správania Covidu v organizme netopierov).

Čo sa týka Matelka a jeho bezvládnej vlády, nuž ľudia si myslia, že ich sa to netýka, ale akonáhle začnú v masovom meradle riešiť existenčné otázky (a to je len otázka času), tak ich správanie sa zmení a môže to zájsť tak ďaleko, že ľudia budú chcieť krv Matelka a jeho vlády. Našťastie, Fico a Smer-SD už fungujú v tomto režime, a preto chcú odvolať raz Matelka a raz niektorého jeho ministra. Sú to síce politické „tanečky“ (pričom sa ráta s tým, že prvý pokus nevyjde), ale „politika je umenie možného“, preto postupne budujú proti Matelkovi jednotnú frontu, a pokúsia sa ho politicky odstrániť pred tým, než sa o to pokúsi rozzúrený dav. Totiž už prakticky neexistuje na Slovensku socio-ekonomická skupina, ktorú by nenaštval – medzi nimi sú odborári, veľkopodnikatelia, dôchodcovia a aj zdravotníci, prokurátori, policajti i sudcovia.

Zuzka napísala:

Ďakujem za článok…výborný ako vždy…ja som len zvedava na tú “historickú” udalosť ktorá sa zapíše do dejín SR…tak statusoval Matelko…a ja myslím, že to bude mať súvis s Maďarskom….
…teším sa na teba na Vode v septembri

Ďakujem za krásne slová. Čo sa týka Matelkovho statusu na FB, ako som už povedal, nepáči sa mi to, a dodávam aj to, že môže ísť o de facto predanie Slovenska Orbánovi (ale to by skončilo škaredo pre všetkých zúčastnených).Kancelár napísal:

Ahoj, toto nieje otazka ale navrh na samostatny clanok, aky je tvoj nazor na Global Reset Initiative od World Economic Forum?

Pozrel som ich stránku – na prvý pohľad je to „panské huncútstvo“ ( t.j. prevzatie moci jednou skupinou bez zmeny konceptu usporiadania spoločnosti), maskované ľubozvučnými heslami, čiže marxistická či hocijaká revolúcia – ale viac poviem v piatok.S pozdravom

Oracle 911Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

8 thoughts on “Otázky a odpovede č. 93

   • záleží čo v danej chvíli považuješ za víťazstvo. Myslím si, že Matelko ako jediný z vlády a koalície pochopil, “voč kráči”. Podľa môjho názoru si cez leto Matelko dal trochu oddych a za ten čas si vybral stranu, ku ktorej sa definitívne prikloní, no a vybral si močiar. A podľa toho sa zariadil. On vie, že bude prvý na rade, ale zároveň dúfa, že paniček ho zachráni a preto aby maximalizoval svoje šance na prežitie necháva hovoriť a konať ostatných. Neuvedomuje si však, že bol, je a bude len spotrebným tovarom. Ako som už skôr uviedol, Matelko vedel, že padne. Pochopil aký je jeho údel a povedal si, že ak padne on, tak potom aj ostatní. Hlupáci z vládnej koalície mu na to skočili a teraz prichádza čas zápasu o štát, o naše bytie.
    Inak nebol by som prekvapený keby Matelko robil Pellemu problémy so založením strany. Dokonca to môže byť aj súčasť plánu na vyvolanie protestov a nestability v štáte.

    Liked by 1 person

 1. Global Reset nie je odpoved na sucasnu situaciu ale dovod sucasnej situacie a bliziaci sa kolaps je prostriedok na zavedenie NWO.
  “The global reset is not a “response” to the process of collapse we are trapped in today. No, the global reset as implemented by central banks and the BIS/IMF is the cause of the collapse. The collapse is a tool, a flamethrower burning a great hole in the forest to make way for the foundations of the globalist Ziggurat to be built….economic disaster serves the interests of elitists.”
  http://alt-market.com/index.php/articles/4254-globalists-reveal-that-the-economic-reset-is-coming-in-2021

  Páči sa mi

  • Global Reset je brutálne zahrávanie si s ohňom. Buď z toho vznikne NWO alebo WWIII. Kapitalizmus sa definitívne vyčerpal a aby mohol prežiť tak potrebuje novú planétu. Na Zemi už dosiahol svoje hranice. Zem je preňho už malá. Veľa však bude záležať čo urobia Putin a Trump. Aspoň podľa mňa, tí dvaja razia inú formu budúcnosti, ktorá nevonia ani štátnej elite a ani GP. Pre mňa je teraz veľkou neznámou Čína. To “ticho” nasvedčuje, že sa stiahla kvôli domácim problémom, ktoré sú omnoho väčšie ako sa predpokladalo. Trump má v septembri urobiť nejaké vyhlásenie, resp. , že sa majú spustiť nejaké procesy a zo svojho tweetu sľubuje, že to bude jazda. No uvidíme.

   Liked by 1 person

 2. Spätné upozornenie: Matelkov FB status | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 3. Spätné upozornenie: Matelko ako obetný baránok a vypuknutie SNP II | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s