SNP II. bude oficiálne proti korona-nacizmu

Neoficiálne to bude aj o všeličom inom – totiž boj proti rúškovému fašizmu a covidovému koncentráku je len začiatok procesu národnej a politickej obrody Slovenska a aj obnovy ČSFR na nových základoch, ktorá sa stane centrom novej Veľkej Moravy. Skrátka, ide o to, že sa bude odstraňovať to podhubie, ktoré umožňuje inštalovať rôzne formy fašizmu.

Prečo hovorím o oficiálnych dôvodoch de facto výhovorkách?

Matelko a jeho bezvládna vláda používa Covid nielen na zakrytie vlastnej neschopnosti, ale aj na zavedenie opatrení o ktorých si myslia, že ich udržia pri moci (napr. ten špicľovací zákon, proti ktorému ide Smer-SD odvolať na ÚS. A tu musím spomenúť aj protirúškovú parlamentnú frašku poslancov ĽSNS, kvôli ktorej boli Kollárom vykázaní zo schôdze NR SR. Totiž, keby ozvučovali pochybnú účinnosť rúšok, vplyv rúšok na zdravie detí a emočný vývoj detí, a tiež stavali Matelka na pranier za to, že sám nedodržuje vlastné pravidlá, tak by dosiahli viac, ako keď nasledujú tento dosť primitívny vzorec:

 • vyvedú dajakú hlúposť vyhovárajúc sa na to, že majú na to právo, lebo pomáhajú ľudom/národu;

 • niekto po nich vyštartuje – či už z toho titulu, že je to jeho úradná povinnosť, alebo dotyčný je iniciatívny blbec;

 • ĽSNS sa inštaluje do roly obete slovami „nás tento protiľudský režim perzekvuje za to, že pomáhame/berieme/robíme len to, na čo máme právo“;

 • dobromyseľní hlupáci im za to tlieskajú a majú u nich bod.

Raz-dvakrát to urobia (napr. čierna vlajka na výročie SNP, alebo kúpa rodinného domu ako sídla strany sa dá prepáčiť, ale robiť to furt – napr. hliadky vo vlakoch, vykrikovanie „na stráž“ na súdoch, šeky na 1488€ – symbolika v určitých kruhoch a Kotleba to vie, či fraška s rúškom ich stavia na úroveň Matelka) , t.j. imitujú činnosť, lebo nechápu a nevedia robiť politiku. A je to jedno, že či je to u nich prejav klinickej debility na hranici kreténizmu, alebo zámer takto lacno loviť politické body, lebo obe možnosti ich diskvalifikujú z vyššej politiky. Totiž nikto iný nebude na nich hľadieť inak, ako nástroj na špinavú prácu.

Prečo hovorím o obrode Slovenska a obnove ČSFR na nových základoch, ktorá bude základom novej Veľkej Moravy?

Prvé SNP bolo o slobode (t.j. o zbavení sa jarma nacistického Nemecka a obnove ČSR) – druhé SNP bude tiež o slobode (t.j. o vykorenení nacizmu a všetkých foriem fašizmu) s tým, že tak Slováci, ako aj Česi pochopia, že ak chcú prežiť a znova prosperovať, tak sa musia dohodnúť a opäť vytvoriť federáciu, ktorá sa stane základom nového bloku vyrastajúceho z V4, a ku ktorému sa pripoja aj ostatné štáty, aj z Balkánu. Hovorím to preto, lebo máme skúsenosti nielen s blokovým usporiadaním, ale aj s ľudskejším systémom.

Zodpovedanie zabudnutej stredajšej otázky

Slav sa ma pýtal:

Ahoj Oracle. Len jedna otázka k rozdeleniu SmerSD, ktorá mi vŕta hlavou…
Prečo zostala Beňová (liberálna škodná) v SmerSD a Erik Tomáš (pravá ruka Fica) odišiel do HlasSD? Podľa mňa to nie je náhodička. Mám jednu tézu ale rád by som poznal tvoj názor.
Ďakujem.

Dobrá otázka – Beňová je stará líška, ktorá sa teraz chytila do vlastnej pasce. Totiž len čo zavetrila možnosť, že by mohla presadzovať vo väčšom meradle záujmy vlastného klanu v rámci Smeru, tak sa hneď pridala na stranu palácového prevratu (klasika), ale keď prišlo na lámanie chleba, tak si veľmi rýchlo zrátala, čo je vrabec v hrsti a holub na streche. Lenže sa takto prezradila, a de facto sa odstrihla od vedenia.

Čo sa týka Erika Tomáša, on je tam na to, aby to skutočne bola soc-dem strana s tým, že je tu aj možnosť toho, že je „styčným dôstojníkom“ medzi Ficom a Pellegrinim.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

 

6 thoughts on “SNP II. bude oficiálne proti korona-nacizmu

 1. ahoj otázka do ďalšieho týždňa. včerajšie rozhodnutie súdu. spočítala si sudkyňa čo by ju čakalo ak by bol iný výsledok? Lipšic vraj vedel výsledok vopred – uznal prehru v tejto bitke ? išlo o zásah GP alebo o zameranie pozornosti od Kočnera na niekoho zo Smeru? z môjho pohľadu je Kočner človekom našich najvyšších predstaviteľov a ich vyhlásenia k nemu sú len divadlom.

  Páči sa mi

  • Zapojím sa, v tomto prípade by som odporučila si vypočuť reláciu na Infovojne čo bola vo štvrtok a aj tú predposlednú….tam vysvetľuje čo by čakalo Sabóovú v prípade keby ich odsúdila . V skratke poviem môj názor, že by ju čakal nie len mediálny lynč, ale aj celoeurópsky ( denník Die Welt sa vyjadril , že sme mafiánskym štátom )….v konečnom dôsledku…ak by urobila akýkoľvek výsledok by to bolo rovnaké….vidíme to dnes …zo všadial sa valia vedrá špiny na ňu, lebo ich oslobodila, pričom zainteresované komentujúce hlavy opomínajú nepriestrelné dôkazy ktoré sú v prospech obvinených

   Liked by 2 people

 2. Ďakujem Oracle za odpoveď na otázku.
  Moja téza bola, že ako Beňová tak aj Tomáš sú niečo ako si sám napísal “styčný dôstojníci” ale skôr do kríža, ona Pelleho v SmerSD a on Ficov v HlasSD.

  Páči sa mi

 3. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 95 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s