Rozhorí sa občianska vojna v USA po voľbách?

Začnem tak trochu od Adama. Ide o to, že anglo-americký močiar s centrálou v Londýne chce odstrániť Trumpa a zachovať si svoje doterajšie pozície, a pritom sa neštíti naozaj ničoho. Lenže zachovanie doterajšieho statusu by v konečnom dôsledku znamenalo koniec civilizácie a možno aj biosféry na tejto planéte.

Prečo hovorím o možnej občianskej vojne po amerických prezidentských voľbách?

Sú v tom 4 veci:

  • Vyvádzanie Antifa/BLM v tých amerických mestách, ktoré sú kontrolované demokratmi (konkrétne 48 z 50), má za následok nárast zločinnosti.
  • Nárast počtu kupcov zbraní, konkrétne počet tých, ktorí zbraň kupujú po prvýkrát narástol.
  • Chronický nedostatok nábojov do týchto zbraní.
  • Oficiálny postoj demokratov (DNC) je, že Biden nemá za žiadnych okolností uznať prehru.

Ak to dáme dokopy, tak to znamená, že močiar má v pláne zapáliť USA tak či tak, lebo ak Biden neuzná svoju porážku, tak USA zhorí do tla (a ak Biden vyhrá podvodom, tak USA zhoria do tla tiež).

Čo s tým?

Nuž, je tu pre močiar jeden zásadný problém – prvky toho digitálneho koncentráku, ktorý tak usilovne budujú, sa dajú použiť aj proti BLM. Totiž BLM používa gerilovú taktiku, ktorá mohla fungovať asi tak pred 30-40 rokmi, keď na uliciach nebolo toľko kamier, keď mobily nemali internetové pripojenie a keď oni sami nedávali na internet. To v praxi z jednej strany znamená, že proti členom BLM (kvôli umelej inteligencii a softwaru na rozpoznávanie tváre) môže byť kopa dôkazov, a keď sa zohľadnia aj metadáta zo záznamov, a tiež aj dáta ohľadom pozície mobilných telefónov, tak prakticky na minútu presne vedia, kto kde bol a komunikoval.

A z druhej strany sú tie dáta dostupné pre úrady, a preto členov môžu federálni agenti pekne po jednom zatýkať mimo pozornosť verejnosti.

Ďalšia vec je, že finančné toky sa dajú sledovať podobnými metódami, takže je len otázka času, kedy odstavia močiarne kreatúry, ktoré toto organizujú (rátam, že to bude cca mesiac pred voľbami).

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

2 thoughts on “Rozhorí sa občianska vojna v USA po voľbách?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s