Čriepky do mozaiky č. 9

Uplynul zase nejaký ten mesiac od minulého článku do tejto rubriky, a myslím, že je tu niekoľko vecí, ktoré by bolo dobré dať na správne miesto. Teraz to bude ale trochu netradičný vstup do tejto rubriky – totiž sú tu dva ústredné body – táto vláda Slovenska a to, čo má na triku močiar, a ako je rozkladaný.

Táto vláda sa dá charakterizovať slovami: neschopnosť a vlastizrada

Táto vláda zrádza Slovensko tak, ako ho svojho času zrádzali obe Dzurindove vlády, lenže na rozdiel od nich to robia okato. Odhliadnuc od toho, že Matelko a jeho rodinka mohli okradnúť ostatných investorov tak, ako daktorí okradli ostatných klientov nebankoviek (spomína to Pellegrini a aj Fico), zavádzajú tiež justíciu z 50. rokov 20. storočia (spomína to Blaha). Nielenže rozkladajú piliere štátnosti (zákonodarnú, súdnu a výkonnú moc), ale aj samotnú ekonomiku a sociálny štát s tým, že okupáciu, po ktorej volá Arpád Soltesz, ktorý má nás za švábov Európy (kde je NAKA?-pýta sa Blaha) budú mnohí považovať za krok dopredu. V skutočnosti opak je pravdou, lebo to by pre náš národ bola zase hrôza bez konca. Skrátka, táto vláda nás dostáva tam, kde sme boli po dvoch vládach Dzurindu, ktorý sa svoje kroky aspoň pokúšal maskovať – ale Matelko nie je schopný a možno ani ochotný maskovať nič.

Močiar a jeho rozklad

Soros, ktorý financuje BLM a Antifa, je absolventom Oxfordu – pomohol na slobodu podpaľačovi z BLM, ktorý pokračoval tam, kde skončil (nie je to ojedinelý prípad v štáte Oregon – dôkaz tu a tu) . A keď molotovov koktail je príliš podozrivý, alebo je dosť sucho a slnečno, tak použijú sklenený pohár s papierom. Takže nielen politická a mediálna podpora je dostatočne ozvučená, ale aj financovanie – spolu s tým, že BLM/Antifa sú organizované štruktúry. Čo sa začína oveľa viac ozvučovať je prepojenosť satanistov, pedofilov a nacistov so CIA (MK-Ultra bol projektom CIA, ktorú viedol doktor Mengele) s Hollywoodom (pozdrav pre pedofila a gréckeho občana Hanksa) a s Obamovou administratívou (Obama je gay a Michelle je chlap).

V praxi to znamená, že Trumpov tím postupuje tak, že likviduje prístup k moci sexuálnych predátorov, a cez tieto prepojenia dokáže likvidovať tak Obamu (nie je rodený Američan a preto nielenže nemal byť prezidentom – hoci právnici musia tvrdiť niečo iné, avšak kvôli zločinom, ktoré spáchal počas prezidentovania by mohol aj ísť za mreže), ako aj ostatné vplyvné osobnosti. A vzhľadom na to, že prakticky denne počujem, že americké deti zachránili z pazúrov pedofilov, tak by som povedal, že prebiehajú čistky, ktoré pred voľbami vyústia k zatknutiu niektorých prominentných figúr. To sa, samozrejme, nezastaví len nejakými zatknutiami a súdnymi procesmi v USA, ale naberie to globálny charakter. Dodávam, že ide o nacistickú a v podstate satanistickú skupinu, ktorá používa (neo)marxistickú príručku revolúcií.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Aby ste pochopili, že ako hlboký je močiar stačí spomenúť dve veci:

 • V operácií Paperclip na každého nacistického pohlavára a bankára s rodinou pripadalo 5-6 členný tím spolupracovníkov s rodinami.

 • Ten kto sa nedostal do USA skončil buď doma alebo v Južnej Amerike či v krajinách Britskej ríše ako Austrália a Kanada.

To vysvetľuje všeličo,

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

6 thoughts on “Čriepky do mozaiky č. 9

 1. Zaklady sociologie, kapitola 20.4.3 Liberalizmus jako druh fasizmu.

  “A celkově se liberalismus a otevřeně oligarchicko-diktátorský fašismus v dějinách globální civilizace vzájemně doplňují a pomáhají si v tom nekonečném „boji nanajských chlapečků“ bráníce tak rozvoji lidstva a vybudování globální civilizace lidskosti. Tento proces může být v krátkosti popsán metaforicky jako „boj velkého inkvizitora a velkého kombinátora o ustavení svého režimu“.”

  Excerpt From
  Základy sociologie 6
  VP SSSR
  This material may be protected by copyright.

  Páči sa mi

 2. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 97 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s