Padne Matelko a jeho vláda do mesiaca?

Prvá vec, čo musím uviesť je, že teraz nemôžem povedať všetko, resp. niektoré veci musím zamlčať, aby som nerušil isté procesy. Druhá vec je, že bez stabilizácie Slovenska prakticky žiadna skupina (okrem anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne) nebude môcť presadiť svoje – totiž močiar má za cieľ ak nie rovno vojnu, tak masové nepokoje a totálny chaos v Európe.

Prečo by mala padnúť Matelko a jeho vláda práve teraz?

Kvôli nerealizovaným trafikám a kvôli tomu, že ako sa zdá, obral ostatných možno zlodejov o desať 10 miliónov, keď si jeho manželka nechala vyplatiť istinu a úroky z investícií v Arca Investments (spomína to Pellegrini a Fico) – a už aj Hlina sa začína vŕtať v jeho financiách. Dôvod, prečo spomínam trafiky je prostý – Slovensko má teraz šancu de facto voľne čerpať 8 miliárd z EÚ fondov, a táto banda podľa Fica na to ešte nepripravila podklady.

Keď k tomu prirátame, že ESET nechal uniknúť informácie o tom, že Kollár a Haščák sa tajne stretli, oficiálne išlo o prípravu na boj s mafiou (s ktorou?- však ani jeden z partnerov nie je celkom čistý), a podľa Blahu zas šlo o dohodnutie trafiky a spoločného postupu proti ESETu.

Bude ten palácový prevrat podľa scenára a v réžii Fica?

Vyzerá to tak, že áno. Totiž Fico ozvučuje, že táto vláda nielenže oberá malých ľudí o peniaze, a nelejú peniaze do ekonomiky tak, ako sľubovali pred voľbami, ale povedal medzi riadkami aj to, že kopa skupín príde o trafiku kvôli tomu, že Matelkova vláda tie podklady pre EÚ spacká. To znamená, že do mocenského boja medzi Pentou a ESETom sa zapoja aj iné mocenské skupiny, a Vatikán/Slovenská katolícka cirkev, ktorý je de facto nástrojom globálneho zákulisia (GP) bol z praktického hľadiska odstavený. To znamená, že GP má obmedzené manévrovacie možnosti, čo povedie ku kompromisom a dohodám s Ficom.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Môžem sa aj mýliť a Matelko padne po tom, čo prídeme o neskutočné peniaze.

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorou začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

10 thoughts on “Padne Matelko a jeho vláda do mesiaca?

 1. Prvá myšlienka, čo ma napadla…Kiež by…Keď ale srdce (národa) nebije, tak potrebuje poriadnu šupu (ako z defibrilátoru), aby naskočilo….Keď však pozerám na vačšinový stav populácie, tak ma nenapadá dostatočne veľká šupa, ktorá by národ z letargického spánku prebudila…Mám pocit, že zatiaľ stále ideme povačšinou v móde, chlieb a hry….A dokial máme čo jesť (a piť (v krčme)) a čím sa zabaviť, tak nikto nebude cítiť potrebu zvyšovať svoju koncepčne-informačnú vybavenosť…

  Liked by 1 person

   • Ori,poviem este časť analytiky:

    – vlada je slaba. Ttestne oznamenie na badatel.net za članok po tom, ako pan minister odmietol vobec sa im vyjadrit
    – protesty spušťa niekoľko skupin a vlada utahovanim šrobov len zvysuje napätie
    – arogancia moci Quod licet Iovi, non licet bovi (krajcí, sulik,matovič,kollar, seliga a ich vlastne pravidla, ktore su ine od ostatnych). Plus deti ako oligarchov, tak obcanov sa dusia v handrách.
    – zacinaju žaloby a lietaju TO v stovkach, GP ich posuva dalej vysetrovateľom, takze Mikas ako aj Krajcí pravdepodobne skončia vo vysetrovacej vaezbe
    – povodni strojcovia republiky vystupujú a vysvwetľuju ustavu a ustavne nezrovnalosti vo vaecsine toho, co robi pravdepodobna zlocinecka skupina Matovic a spol.
    – ku dnesnemu dnu este nie je schvalena podpora na oktober pre firmy a ako si poznamenal mame vela penazi. Ale tie treba nasledne vratit A PRETO treba robit plany na dobre vyuzitie, aby trafiky fungovali, len v zabavnom priemysle (restiky, hotely, jarmoky) skoncilo 27 000 ludi a tieto mali a maju prave zaujmove skupiny ako jeden z nosnych pilierov…

    Takze pravdepodobna zlocinecka skupina Matovic a spol. tlacia uz vsetkych. Takze sa pravdepodobne zacina lovecka sezóna na Matoviča a spol (vr. mimovladkarov, momentalne vo vlade alebo SPIACICH napojenych na nich.

    Liked by 1 person

 2. Zdravím ťa Oracle. Zdá sa že viacero skupín urýchľuje procesi na Slovensku. Na moje veľké prekvapenie stanica STV1 púšťa v stredu ruský seriál Spiaci ktorý ukazuje ako pracujú mimovládky a agenti na zrade vlastného Štátu a národa. SaS stále bluznia o finančnej odluke cirkvi a štátu navyše spomínajú preskúmanie Vatikánskych zmlúv. Hlavné kôli nezrušíteľnosti zmlúv. Korčok posiela státisíce eur na podporu farebnej revolúcie v Bielorusku no zároveň s tým vláda vykrikuje špajza je prázdna. K tomu pridali pobyt amerických vojakov na našom území. Vyzerá to na pomerne výbušnú situáciu. Otázka znie kto má v rukách tromfy kto čierneho Petra a ako je rozohraná hra o strednú Európu. Bude to ešte veľmi nebezpečná a pre nás dôležitá hra. Nebudem sa radšej pýtať na najbližšie udalosti. Všetko vyzerá tak že mnohí nedostanú to čo chcú a zámer búde pozmenený Božím zámerom. S pozdravom Peter.

  Liked by 1 person

  • … klud a nerobit nic okrem pravnych aktov … lebo inak tu mame mzikom vojnu ako na Ukrajine s uplnou stratou statu …. netreba zabudat na slova z hymny … zastavme “sa” bratia ved sa ony stratia ….

   Liked by 1 person

 3. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 97 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s