Dvaja gestapáci na špeciálnej prokuratúre

Práve som si pozrel tlačovku Smeru, a uviedli na nej veľmi vážnu informáciu, u ktorej je potrebné, aby sa dostala medzi širokú verejnosť, pretože žiadne médium to zverejňovať nebude. Pán Matovič skutočne používa gestapácke metódy, ako tomu bolo za čias NSDAP, pomocou ktorých sa zbavuje politickej opozície.

Posúďte sami:

https://fb.watch/2a6q2IxSYp/

41 thoughts on “Dvaja gestapáci na špeciálnej prokuratúre

 1. Ahojte, veľmi rad čítam tunajšie komentáre, nakoľko sú veľmi inšpiratívne. Mna by len zaujimalo, kam až môžu súčasní predstavitelia moci zájsť?! Tu absentujú čo i len elementárne princípy právneho štátu. Čo sa deje s ÚS len vyvrcholením ich snáh o legitimizáciu ich pokusov na ľuďoch. To, dokedy je nutné čakať na nejaké právne riešenie súčasnej situácie? A je takéto riešenie ešte vôbec možné?
  Viem, že sú argumenty, že sa čaka ako sa vyvinie situácia v USA, ale to ozaj ako národ budeme čakať, kým príde impulz zvonka?
  Veď sme v polčase rozkladu, stačí jedna rana a o štáte sa nám môže už len snívať… Tým netvrdím, že to musí ísť výhradne cez ulicu, neexistuje iná efektívna a najmä pomerne rýchla možnosť?

  Liked by 1 person

  • Aspoň vidíš, aké je dôležité aby sa všetci ľudia vzdelávali, stali sa politicky gramotní. Lebo toto je možné vykonávať len v národe, ktorý je davom a nestal sa Ľudom. Ako dav sme závislí od mravných a politicky gramotných vodcov, ktorí nás povedú k svetlejšej budúcnosti. Lenže slepý dav si ani tých neváži, a sám ich často vo svojej slepote rozdupe, lebo nie je schopný vidieť pomalé procesy, len tie rýchle. Sme vo vojne a stav nášho vojska nie je ideálny, preto nemôžeme čakať rýchle zmeny.
   Generáciu ľudí s pevnou mravnosťou a politickou a riadiacou gramotnosťou si musíme vychovať sami cez svoje deti. A na to, aby sme to dokázali, musíme zamakať aj na sebe. Toto je jediná seriózna cesta vedúca k stabilnému uzdraveniu spoločnosti i ľudstva. Každá iná skratka prinesie len krátkodobý efekt bez zmeny mravnosti v spoločnosti, a ponechá ju v bludnom kruhu.

   Liked by 4 people

   • Lenže problém je v tom, že títo ,,mravný,, a politicky zdatný vodcovia- praSlovanský žreci nás v Babylone v noci Svaroga zradili a začali slúžiť parazitom a preto najskôr musí byť splatený tento karmický dlh aby sme sa ako Národ VelkejRasy mohli postaviť a zbaviť parazitov a stať znovu človekovia!

    Páči sa mi

  • Inak, dal si celkovo dobrú otázku. Predstav si, že sa nedajbože stane taká vec, že prídeme o svoju štátnosť a pohltí nás iná štátnosť. Sme ako národ aspoň natoľko uvedomelí, aby sme si v cudzom štáte dokázali zachovať svoju kultúru? alebo budeme tak hlúpi, že si necháme vnútiť inú, ako dnes “hltáme” americkú kultúru (najmä mládež)? Napriek tomu, že aj v našej kultúre máme podsúvané degradačno-parazitické prvky (napr. v ľudových piesňach), ktorých sa treba zbaviť (piesne o ospevovaní alkoholu a piesne so sexuálnymi narážkami), lebo robia s ľuďmi to, čo robí s ľuďmi prvá droga nasypaná do malinovky.
   Ide totiž o to, že ak by sme padli až tak hlboko, že prídeme o štátnosť, budeme sa musieť ako Slováci rozvinúť do takej miery, aby sme boli schopní transformovať aj ten cudzí štát, ktorý by nás pohltil. T.j. ak nezvládneme transformovať Slovensko, tak nás tá istá úloha bude čakať bez vlastnej štátnosti v cudzom štáte. Budeme toho schopní? Chceme byť toho schopní? Ak áno, treba začať makať na sebe a svojich deťoch.

   Liked by 2 people

   • jardob, o štátnosť sme už prišli. zostali už len symboly ako hymna a vlajka. a niekde v zahraničí sa rozhoduje čo s naším územím.
    1. kiskova koza a psychopat boli dosadený americkou ambasádou, voľby boli zmanipulované rovnako ako v usa
    2. psychopat a jeho organizovaná zločinecká skupina si vydáva nariadenia aké v ich chorých lebkách skrsnú a nútia ľudí ich plniť, aj keď sú nezákonné a protiústavné
    3. PaOZS si s ÚSTAVOU VYTRELA RIŤ, práve si schvaľuje zákon ktorým odoberie ústavnému súdu možnosť posudzovať súlad s ústavou a teda platnosť či nulitu čohokoľvek čo psychopat vymyslí
    4. súdna moc otvorene kolaboruje s PaOZS a prokuratúra nekoná, prípadne vydiera tých na koho psychopat ukáže
    5. na národe PaOZS spravil test, vraj na kovid, ale v realite ako moc bude odporovať genetickým pokusom zvaným vakcína. značí s našimi ľuďmi sa na našom území neráta
    6. polícia a jej zložky sú spoluvinníkom, bez problémov konajú nezákonne
    7. banda zlatokopov v maskáčoch, takzvané ozbrojené sily kolaborujú rovnako
    8. školstvo kolaboruje tiež
    9. rovnako ako zdravotníctvo
    10. hitlerova štvrtá ríša, zvaná eú nás od lisabonskej zmluvy pripravila o možnosť rozhodovať o sebe doma. proste ich niečo napadne a my máme povinnosť sa tak začať chovať. naivne sme si mysleli, že nám aspoň tá štátnosť zostala

    takže, keď si to zrátame Slovensko od cinknutých volieb kiskovej kozy prišlo aj o štátnosť, vznikol tu jeden veľký chliev v ktorom sa rochní psychopat a jeho prasce. teraz je len otázka, či má nejaký iný štát v okolí záujem nás pohltiť.
    prísť o štátnosť by bolo pozitívne len v prípade, ak by sme tým získali štát kde by sme boli štátotvorným národom, nie hornou zemou . jeden či dva ma napadajú, ale ešte nikdy sme neprišli k štátu bez boja a teda bez krvi. do otroctva sa dá dostať veľmi ľahko, ale naspäť … a výzvy k tomu, že treba sedieť doma a prečkať to, veď zasa sa to samé zlepší sú na úrovni klinickej debility

    Liked by 1 person

    • Podstatou KOBu je predsa napojiť sa na HNR – Boha, škoda, že z týchto komentárov vymizla táto základná podstata. Slovensko sa dostalo do neriešiteľnej situacie, preto musí iniciatívu zobrať do rúk Clovek ktorý je spojený s Bohom. Myslím, že takéhoto vodcu Človeka majú len Rusi.

     Liked by 1 person

      • Západná civilizácia bola geneticky vyklonovaná parazitmi a nasadená proti človekom aby tu mohli zaviestť parazitický , davovo -elitársky systém čo by s človekmi nebolo možné.Z toho vyplýva,že jediné bytosti s psychikou(dušou ) človeka, ktorý chodili po tejto planéte boli a sú Slovania!

       Liked by 1 person

     • kľud a rozvahu. Je ťažké v klasických analýzach operovať s Božím riadením, ak ideme do procesov s vyššou frekvenciou, než je NF proces premeny človekupodobného na Človeka. “Náhoda nie je algebra, ale nástroj Božej prozreteľnosti”…, či tak nejako podobne…
      Len vďaka Božiemu Zámeru tu Slovensko a jeho obyvatelia ešte sú. No pasívne sa spoliehať na to, že Boh všetko vyrieši za nás, je tiež scestné.
      Základnou otázkou je “ Čo a ako robiť, aby sme boli Bohu v Jeho Zámere napomocní, a nie prekážkou.” (v zmysle “iniciatívny blbec horší než triedny nepriateľ”). Preto najideálnejším sposobom pomoci jednotlivca Bohu v Jeho Zámeroch je aktívna práca na vlastnej premene seba na Človeka. …a harmonické vzťahy s okolím.

      Liked by 2 people

    • to co pises je pravda, ale predstav si ze sa staneme znovu sucastou Madarska ci Polska, prip. Rakuska. Takze prestava fungovat, ze po slovensky sa dohovoris na uradoch, tvoje deti sa sami budu chciet ucit madarsky/nemecky/polsky aby uspeli v buducnosti v praci. Kultura a TV tiez cudzi jazyk, Bratislava sa stava provincnym mestom. Vsetko sa riesi niekde uplne inde, uradnici ci ustredia firiem sedia uplne inde. To, co bolo ked bolo R-U. Slovensko prezilo vtedy len vdaka tomu, ze bolo skor vidieckym narodom, pricom strata inteligencie bola relativne pomala, v dedinach stale boli knazi a ucitelia, ktori hovorili po slovensky a predstavovali kulturu. Teraz by to za 50 rokov bolo stratene.
     Na druhej strane ja si nemyslim, ze stratime svoju statnost, aspon nie momentalne. Nemyslim si, ze korupcia, manipulovanie politikov a verejnosti ci nastavenie v mediach je inde lepsie vyriesene. Len sa to tak neprezentuje v mediach a napr. v Rakusku je este co prerozdelovat.

     Páči sa mi

   • Pozerala som to naživo, bola to sila. Vraj tam boli naozaj len traja novinári, asi už ani oni nemajú odvahu, traja skalní mali odvahu ale ozaj ani nepípli. Čo je smutné, svedkovia maovičovi si mädlia ruky že Fico už melie z posledného a nevie kam z konopí, už si preňho idú aj pre Kaliho. Jeden z nich mi pred chvíľou treskol telefónom, asi už nadobro 😦 … jeho smola. Už neviem, naozaj akého lekára či biedu pohromu choleru potrebujú, aby sa im otvorili oči. To fakt nevidia tú plíživú totalitu? Sú nešťastní, že nie sú ďalšie celoplošné testovania, nejaký maniak napadol ľudí bez rúšky, no hrôza.

    Liked by 1 person

  • TB bola veľmi dobrá. Dobré načasovanie a ozvučenie možnej likvidácie tej prokurátorky, takto sa jej dúfam nič nestane….Fico dávno hovoril, že budú postupne odrývať prepojenia, dnes to spomenul opäť a toto bol taký začiatok pritvrdzovania….ide do tuhého, myslím, že Fico nemá inú možnosť, lebo to, že si prídu aj po neho začínalo byť veľmi pravdepodobné….., dal jasný signál tým čo to mali počuť, že prekročili červenú čiaru…. som zvedavá na reakciu….

   Liked by 2 people

 2. Najlepší lekár je “bieda”, keď aj tým menej chápavím otvorí oči, uši i myseľ.
  Tyrania slobody a demokracie neskončí len tak.
  Dávam za príklad osobu M.K.Gándhího, ktorý dokázal oslobodiť Indiu nenásilnou cestou.

  Liked by 1 person

  • Áno, ale to väčšinou pomôže len jednej generácii. No ich deti, čo sa narodili do bavlnky, už túto skúsenosť mať nebudú a zasa sa minulosť môže opakovať.
   Preto je úplný základ vychovávať svoje deti k tomu, aby boli Ľuďmi riadiaci sa výlučne svedomím, aby boli patriotmi svojej rodnej zeme, a aby boli gramotní v politike a riadení. Aj keď budú ľudia hľadať rýchlejšie riešenia, tak táto vec s výchovou musí bežať paralelne. Nesmie sa to zanedbať. Je to presne v duchu toho, čo hovoril Pjakin v časti o tom, že stranoviki nemôžu poraziť globalistov. Lebo globalisti sa venujú stratégii, a stranoviky taktike. Taktika (bez stratégie) – je len zhon pred porážkou. A stratégia (bez taktiky) je tá najdlhšia cesta k víťazstvu. Takže stratégia má nad taktikou vždy navrch, hoci je najlepšie, ak sa dopĺňajú. Zameriavať sa len na rýchle riešenia bez budovania pomalých dlhodobých procesov – je presne tou taktikou bez stratégie, ktorá vedie k porážke.

   Liked by 1 person

  • Aj Daňo podal sťažnosť na Judr. Krajnikovú

   Aj moju sťažnosť na Adrianu Krajníkovú akceptovala Slovenská advokátska komora…
   Ale upozorňujem – jedno je je ju prijať, druhé o nej rozhodnúť.. v každom prípade, minimálne treba posúdiť, či advokát môže sa správať ako ona….. a budem prekvapený, ak povedia, že môže 🙂 (rozhodovať za klienta, rozkazovať klientovi, nadmerne sa propagovať v médiach, neoznámiť klientom, že nestíha spracovvávať podania, lebo je vyťažená, vydávať rozhodutia voči vláde atd…atd…)… a ešte mám jeden špeicálny podnet, ale nestíham všetko písať… takže tak!
   A vy – kritici – sa zamyslite do hĺbky…. advokát reprezentuje celý stav, nielen seba…

   Páči sa mi

 3. @jardob pripúšťaš teda možnosť, že našu štátnosť neustojíme? Mne sa táto možnosť javí ako vysoko pravdepodobná, podľa reakcií bežných ľudí, ale aj činovníkov na regionálnej úrovni, prípadne vymetených profesorov, ktorí buď nemajú mravnosť alebo im chýba odvaha.

  Páči sa mi

  • tak pozrime sa na to, co by ju mohlo ohrozit a kam nas budu tlacit. Madarsko ci Polsko nastastie nemaju dobru povest u nasich eu “priatelov”, ani silnejsiu ekonomiku, ani vacsi drive pre nasu inteligenciu sa im pchat do zadku. Este by tu boli Rakusania, ale aj tam to stoji hlavne na peniazoch. Ak Rakusko klesne pod tarchou migracie a k nam sa to nedostane, je mozne, ze sa tie predstavy nestanu.
   Netreba si zufat, toto tu, co sa deje, je prave ta “vojna” o vlastny stat a pravo. Len to nie je take, ako to bolo v minulosti. A vela ludom sa prave vdaka Matelkovi otvoria alebo uz otvaraju oci….a este neskoncili. Aj tie dlhy, co ide EU ale aj nasa samotna vlada vyprodukovat, sa budu musiet splacat, to zasa ukaze ludom iny pohlad na veci verejne.
   Ved 13.dochodky sa nezrusia, obedy zadarmo pre deti budu, stat zachrani vsetkych podnikatelov a vsetky tie sluby, ktore sa brali ako samozrejmost…a este je to ani nie rok, uz je vidno, kam to cele smeruje

   Páči sa mi

 4. Maovič odkázal p-rezidentke že ako najobľúbenejšia politička má riadiť korona krízu, aj oznámiť lockdown, keď nesúhlasí s testovaním. No total psycho, decko na pieskovisku, zobrali mu lopatku … bébébé nigdo ma nemá uáááád.
  Politológ Lenč ho už začína lynčovať … mal by skončiť vo svojej funkcii …
  Nemám link, videla som v telke.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s