Ruská štátna spoločnosť Rosatom je jedným zo svetových lídrov vo vývoji a uplatňovaní nízkoenergetických jadrových elektrární

Ruská štátna spoločnosť Rosatom je jedným zo svetových lídrov vo vývoji a uplatňovaní nízkoenergetických jadrových elektrární. Portfólio spoločnosti zahŕňa niekoľko projektov malých modulárnych reaktorov rôznych dizajnov v rôznych fázach vývoja.
https://tass.ru/spec/asmm?utm_source=tass&utm_medium=teaser&utm_campaign=teaser

7 thoughts on “Ruská štátna spoločnosť Rosatom je jedným zo svetových lídrov vo vývoji a uplatňovaní nízkoenergetických jadrových elektrární

  • Profesor Staněk vykresľuje svet podľa Schwaba, Ľudskosť, človečenstvo tam vôbec nie je. Až v posledných troch minútach, pri odpovedi na poslednú otázku. Veď i v tom Japonsku, kde Abé vyhráva vďaka heslu Staroba je odmena za život, sú na míle ďaleko od spravodlivej, ľudskej spoločnosti. Rozhodne je na zamyslenie zdieľaná ekonomika a s tým súvisiace súkromné vlastníctvo, hromadenie a vlastnenie vecí. Najdôležitejšie vlastníctvo (pri súčasnom, kapitalistickom modeli spoločnosti) je vlastná strecha nad hlavou. Inak je pravda, že mnoho vecí ľudia majú zbytočne, pretože ich využívajú minimálne. Najvypuklejšie to je práve pri automobiloch.
   Také informácie, ako sa dozviem od profesora Staněka, bežní analytici okolo takých ani neškrtnú.

   Liked by 1 person

 1. https://www.infovojna.sk/article/video-vrchni-sestra-v-americke-nemocnici-zkolabovala-na-tiskovce-17-minut-po-ockovani-vakcinou-pfizer?fbclid=IwAR162TeNTFNdxU3Zj-MWq1l9NR9eLGhfxLQ2ixm7ITmNoxxKqn-85FYaSXk
  Lepšia reklama ani sa nedala vymyslieť. Matelko na čele s Nadom pozitív aby si svinstvo nepichli.
  Koľko ľudí nie je ešte odškodnených z 1 vlny a títo blázni sľubujú ze niekoho odškodnia v pripade vedľajších účinkov?

  Liked by 1 person

 2. 20.12.2020:
  https://radiovesti.ru/news/2501167/

  Lunu-25 vyšlú na prirodzenú družicu Zeme v októbri 2021

  Zariadenie Luna-25 vyšlú na prirodzenú družicu Zeme v októbri 2021, oznámil riaditeľ Roskosmosu Dmitrij Rogozin. Dodal, že zariadenie na diaľkový prieskum Mesiaca ,,podrobne zosnímkuje lokality našich budúcich pristátí”.
  Ďalší prístroj odoberie vzorky z povrchu našej obežnice a dopraví ich na Zem. Podľa Rogozina pôjde o test technológie budúceho letovo-pristávacieho komplexu pre let kozmonautov na Mesiac.

  Liked by 1 person

  • Třeba se čistě náhodou proletí nad údajným místem přistání Američanů a tak nějak mimochodem se lidstvo, konečně veřejně a s důkazy, dozví o jednom z největších podvodů 20. století? ☺ V rámci odpisu USA jako globálního hegemona by to nebyl tak špatný plán.

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s