8 thoughts on “Kľúčové nové informácie v prípade Judita

 1. Dnes som pičúvala na SV reláciu S Erikou o živote a hosťom bola J.Teleki, ktorá povedala, že si tento prípad zobrala pod kontrolu a študuje spis…zarazilo ma, že celý text ktorý uverejnila na Eurorespekte je z tejto stranky Judita online.sk…. odkiaľ mala tento text?prispela ním ona na tento web?…

  Páči sa mi

 2. “V rámci vyšetrovania, hľadania motívu, prípadne ďaľších informácií požiadal prokurátor Mikuláš o právnu pomoc Ministerstvo Spravodlivosti USA. Žiadal zabezpečenie obsahu kompletnej uskutočnenej ako aj vymazanej/odstránenej Facebookovej komunikácie Judity, Tomáša a Jakuba Švábika v období od 1.4.2019 do 30.5.2019. Týmito záznamami nedisponovali operátori na Slovensku.

  Žiadosť o medzinárodnú pomoc je komplikovaný a dlho trvajúci proces a prípady, kedy takáto pomoc ani nie je poskytnutá sú bežné. Preto bolo pomerne neočakávané, že v októbri 2020 odpoveď z USA prišla. So sprievodným listom prišlo CD s kópiami komunikácie Judity, Tomáša a Juditinho vtedajšieho priateľa Jakuba Švábika.”

  Toto mi príde, veľmi, ale veľmi zaujímavé. Možno ešte zaujímavejšie ako samotná Judita (aj keď mi je jej veľmi ľúto).

  Páči sa mi

  • A čo konkrétne ťa zaujalo? Mňa zarazila tá predstava, že sudkyňa sa mohla dopustiť trestného činu v snahe kryť drogovú činnosť svojho syna, a následne celá policajno-súdno-znalecká mašinéria pracovala ako jeden mafiánsky organizmus jednotne.

   Liked by 2 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s