SV.FLORIÁN V TRENČÍNE BEZ LADU A SKLADU – MIG

Podľa posledných mediálnych informácií sa plošného testovania zúčastnil v okrese Trenčín aj sv. Florián. Dohromady mu nič nebolo a cítil sa celkom zdravý. Ale keď už p-rezidentka doniesla tie testy priamo do Vatikánu, považoval si za svoju povinnosť dať sa pretestovať. A vyšiel pozitívny. Tak ako aj 560 iných občanov. V tom si uvedomil, že tie testy, čo prišli do Vatikánu boli PCR testy. Nie ázijské antigénové . Tak preto aj spolu s ostatnými 156 bezpríznakovými zariadil (kontakty na to určite má ako svätý), aby boli pretestovaní PCR testami. A dobre spravil.

JEDENÁSTI 11, ktorí boli predtým antigénnymi testami označení ako pozitívni vyšli PCR metódou negatívny. A toto číslo jedenásť sa stalo kameňom úrazu. Sv. Floriánovi vyšlo, keď vydelil 11/156, že antigénové testy označujú falošne za pozitívnych 7,05% pozitívne testovaných antigénovým testom. Rybníčkovi a spol. vyšlo, že antigénové testy majú úspešnosť antigénového testovania 99,8 percenta. A aby toho nebolo málo, nejaký „odborník“ z Rybníčkovho tímu dal na záver doporučenie, citujeme „Antigénové testovanie je na takéto použitie veľmi vhodné. Tým, ktorí sú pozitívni a nemajú žiadne príznaky, budeme odporúčať, aby sa dali otestovať PCR testami,“ doplnila Bučková. Sv. Florián ostal z týchto Rybníčkových vysvetlení mierne zmätený. V duchu už rátal koľko Slovensko zaplatilo za falošne pozitívnych. Za ich PN-ky, OČR-ky, karanténu ostatných členov rodiny a zamestnancov, za zatvorené firmy a hlavne za uväznených ľudí. Rybníčkove vyjadrenia mu pripomenuli vyjadrenia jedného pána spred 100 rokov – Goebbelsa. Aj keď nerád, ale musel pripustiť, že Rybníček a spol. to doťahujú k dokonalosti. Goebbels je tu na úrovni nemluvňaťa a partia za Rybníčkom na úrovni Attila Véghu. Sv. Floriánovi neostáva nakoniec nič iné, len aby sa obrátil s týmito svojimi pochybnosťami na pápeža, ktorý to určite rozrieši. Ako sme spomenuli už vyššie, svätí majú vo Vatikáne veľmi dobré kontakty a matematika je presná a nepozná výnimky. Nechceli by sme byť v koži Rybníčka a spol., keď pápež ohlási svoje rozhodnutie. Rybníček chce byť evidentne pápežskejší ako pápež. Ale pápež rúšku nenosí aj keď mu chýba časť pľúc. Ani v Bruseli tým rúškam moc nedajú.

1.foto Maska je znakom otroka a pápež nie je otrok.

maska

2.foto COVID testovanie https://medicalart.johnshopkins.edu/covid-19/

NPSwab_Lateral-1200x480

3.foto Ponižovanie a privedenie otrokov k poslušnosti v Egypte.

kolada_02

V Trenčíne na Brezine, na deň. Sv. Štefana mučeníka 26.12.2020.

28 thoughts on “SV.FLORIÁN V TRENČÍNE BEZ LADU A SKLADU – MIG

   • Zmyslom strkania tej tyčinky je poškodenie hematoencefalickej bariéry na najužšom mieste lebky. V lebke sú dve takéto miesta, jedno v mieste prechodu čuchového nervu a druhé pod epifýzou. Málokto si uvedomuje, aké vážne následky má poškodenie čuchu na medziľudskú komunikáciu a vzťahy. Napr. čuch hrá najrozhodujúcejšiu úlohu pri slobodnom výbere partnera,
    Epifýza je tretie oko človeka. Spája sa s ním naša predvídavosť, intuícia, 6.zmysel, vnímanie vyšších energií, telepatia atď. V blízkosti epifýzy sa nachádza hypofýza, ktorá riadi prostredníctvom hormónov deje v organizme. Doporučujeme k tomuto prečítať Sabačie srdce od Bulghakova. Neskutočne vizionárske dielo. Podrobnosti dohľadať v neuroanatómii, neurofyziológii, neurofarmakológii, atď.

    Liked by 3 people

   • prpfwsor Neumyvakin, uz som ho bohužiaľ nestihol, nech mu da Bph večne svetlo, vo svojich videach hovoril. Každe rano si prepláchnite.nos striekačkou naplnenou 3% peroxidom vodíka rozmiesanom.vo vode na nizsie percento. Preplachnite s nim dutiny a potiahnite, dostane sa Vam peroxid aj do mozgu a dobre ho po ranu okysličí.
    Holt pán profesor vedel, čo hovorí inak to isté plati o vodnom roztoku askorbatu sodného. je to.sranda pptom smrkať vitaminove sople ale ten prechod do mozgu stoji za to.

    Liked by 3 people

 1. No neviem ako im to číslo vyšlo. Aj keby bola úspešnosť 93 percent, tak by to bolo veľa vzhľadom na to, že doteraz sa argumentovalo tým, že test presne určí len troch z desiatich. Včera vo večerných správach na jednotke sa tým už chvastali: https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13982/254293#1094

  (Ja neviem, či sa dá tomu veriť. Ak mohli tvrdiť iné výsledky v televízii, než aké mali starostovia miest po celoplošnom testovaní. Ak sú schopní, ako sa zdá, mučiť zadržaných podozrivých, len aby sa priznali k činom, ktoré nespáchali. Potom čomu má človek v tomto štáte a pri tejto vláde veriť?)

  Inak moja neter pracuje ako zdravotná sestra, a to celoplošné testovanie sa prelínalo s ich laboratórnym (asi PCR). Kým čakala na výsledky z ich nemocnice, tak bola aj na celoplošnom antigenovom, a tam jej vyšiel negatívny test, no na druhý deň jej z nemocnice prišiel výsledok, že je pozitívna. Nemala žiadne príznaky.
  A veď predsa v Trenčíne overovali PCR testami len tých, ktorých Ag test označil za pozitívnych. Ale koľko bolo pozitívnych, ktorých označil za negatívnych? (Ako v prípade mojej netere) Toto si neoverovali… Blbí propagandisti.

  Liked by 2 people

  • Ono to v tom Trenčíne celkovo nezvládli, PCR testom prešli iba tých, čo nemali príznaky ale boli antigénovým testom vyhodnotení ako pozitívni. Ak chceli byť skutočne objektívni, mali pretestovať všetkých aj PCR testami. Ale aj tam je problém, lebo PCR testy tiež nie sú etalónom kvality.

   Liked by 2 people

 2. K číslam. Zaujímavé je pozrieť worldometers.info . Je tam celkový počet nakazených, mŕtvych, vyliečených, ale aj testovaných (len PCR testami) a testovaných na 100.000 obyvateľov z každého štátu. Česká republika otestovala už viac ako 3,3 milióna, Slovenská republika 1,3 milióna. Samozrejme, je to celkový počet testov, čiže nie je odlíšené viacnásobné testovanie jednej osoby. Ale Čína má z celkovej populácie takmer 1,5 miliardy otestovaných len 160 miliónov, čo je cca 11% celkovej populácie, kdežto ČR otestovala už 33% a SR 25% obyvateľov. Čína má 85.000 nakazených!!! od vypuknutia plandémie a v marci, keď ten cirkus prepukol u nás a v Európe, mali 81.000 nakazeých… Pritom výroba tam už dávno beží naplno, akurát cestovanie do a z Číny je výrazne obmedzené, ale aj tak to zastavenie “hnusoby” je divné.

  Liked by 2 people

 3. V utorok 29. decembra pocítili ľudia záchvevy v Bratislave, Trnave, Šamoríne aj Nitre.
  Pre agentúru TASR to potvrdil Kristián Csicsay z Ústavu vied o Zemi. Zemetrasenie na Slovensku bolo podľa neho následkom utorkového zemetrasenia v chorvátskom Záhrebe so silou 6,3 magnitúdy.
  Príspevok už upravili, no mám prinskreen,kde písali, že bolo u nás 6,3 magnitúdy.
  Žeby to bol odkaz vláde,že skončia?

  Liked by 3 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s