3 thoughts on “Covid 19

 1. Podľa správ od Sanju z Floridy už aj v USA spustili legislatívu v štáte New York, ktorá umožní internovať podozrivých na Covid, prípadne mu proti vôli pichnúť vakcínku. Že existuje účinné a najmä overené riešenie bez ihly, už sa akosi nezverejňuje:

  https://www.hlavnespravy.sk/rozvojove-krajiny-radikalne-znizuju-umrtnost-na-covid-19-s-tymto-zazracnym-liekom-zaostavame-uz-aj-za-nimi/2394578

  https://www.hlavnespravy.sk/zotavuju-sa-do-styroch-dni-lekarsky-tim-tvrdi-ze-nasiel-liecbu-covid-19-kombinaciou-dvoch-beznych-lacnych-liekov/2170482

  https://www.hlavnespravy.sk/nadejou-pri-liecbe-covidu-19-je-podla-juraja-mesika-liek-ivermectin/2379358

  Miesto toho sa Slováci zabíjajú pľúcnymi ventilátormi a predraženým Remdesvírom, za ktorý zmrdi typu Čekan berú nemalé peniaze. Márne som mesiace pátral, prečo v Afrike nie sú pri tak katastrofických hygienických podmienkach také slabé čísla v nákaze aj úmrtnosti. Odpoveďou je preventívne užívanie Ivermektínu proti svrabu, ktorý je nesmierne účinný aj na Covid.

  Liked by 1 person

 2. Ano, už teraz cez tzv. lockdown nútia ľudí necestovať, doslova násilným spôsobom im vnucujú, že osobná doprava je minulosť. O tom, že je SARS-cov-2 multinástroj, ktorý rieši aj ekoagendu, sa už hádam nemusíme sporiť. Okrem ekonomickej a depopulačnej funkcie sa ale obávam tej genetickej. Podľa istých náznakov vnáša tento vírus do tela informácie, ktoré vypínajú niektoré jeho funkcie ako to už bolo naznačené aj v hore zverejnenom videu.

  Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s