Víťazný február či? II.

Tá dvojka je na mieste, pretože je potrebné si ujasniť podmienky víťazstva nad nepriateľmi slovenského národa a Slovenska a samozrejme aj nad nešťastiami, ktoré nás postihli a žiaľ aj postihnú. Ide totiž o to, že nestačí počkať na výsledky boja anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne a globálnym zákulisím (GP), lebo ani jedna z týchto skupín nemá s nami čestné úmysly, a čakať na záchrancu a byť dôverčivý je ortieľom smrti pre hociktorý národ.

Aké budú výsledky boja?

Močiar utrpí porážku kvôli strategickým chybám, ktoré urobil, hoci odstránením Trumpa dosiahli veľké taktické víťazstvo. Tvrdím to preto, lebo Trump bol jediným ručiteľom toho, že rozklad amerického (premaľovaného britského) impéria sa udeje usporiadaným spôsobom bez väčších výkyvov a katastrôf. Lenže Trump je odstavený a veci po postrčení GP už idú prakticky samospádom.

Lenže ani GP nemôže spať na vavrínoch, totiž aj oni urobili veľké strategické chyby. Jednou z nich bolo to, že nechali pracovať močiar v podmienkach zrýchľujúceho sociálneho času (obmena kultúry je vyššia nielen ako život jednej generácie, ale aj generačná obmena t.j. 20 rokov) a to narušilo implementáciu ich plánov a druhou bolo to, že nechali rozbehnúť Internet a ideu krypto mien (sú to mocné nástroje). No a treťou chybou bolo, že nechali močiar, aby vyraboval ZSSR.

Prečo to hovorím?

Striebro je priemyselný kov s ozaj zaujímavými fyzikálno-chemickými vlastnosťami, ktorého bude nedostatok (video o tom tu a tu) a to zas zlomí chrbtovú kosť US$ a centrálnym bankám, toto zas bude mať vážne dopady tak v ekonomike, ako aj v politike. Konkrétne rozpadom vládnych a iných štruktúr a celý cirkus začne v období medzi 24.2.2021 a 25.3.2021 (video o tom tu a tu) a bude pokračovať aspoň jedno desaťročie.

A čo sa týka nás, tak Ivan Melicher (bývalý policajt) v jednom rozhovore uviedol, že Zuzka zo smetiska sa dostala do pozície podvodom t.j. poskokovia močiara spoliehajú na svojho pána a musia sa spoliehať lebo tým, že pribrali Matelka do vlády spravili obrovskú taktickú chybu z donútenia (to je dôvod, prečo sa musia na svojho pánka spoliehať takouto mierou) s tým, že aj GP urobil taktickú a aj strategickú chybu, keď pustil Matelka ku kormidlu.

Čo urobiť?

Riadiť sa heslom istého Korzičana „neruš svojho nepriateľa, keď robí chybu“ a to znamená, že treba urobiť všetko preto, aby Matelko aspoň do konca marca tohto roku zostal v premiérskom kresle, aby si to vyžrali do dna poskokovia močiara, miestna periféria GP a aj to nevidomé a často tupé stádo. Popri tom musíme budovať paralelné vládne štruktúry tak, aby sme naplnili zmyslom tento základný kameň a predstavu o spravodlivosti. Hovorím to z jednoduchého dôvodu, členovia stáda po tom, čo si to vyžrali do dna, začínajú triezvieť z toho, že ich opili rohlíkom (zas). A na túto situáciu treba pripraviť plán, ktorý stavia na svojpomoci obyvateľov a nie na tom, že nás zachráni nejaký rytier na bielom koni.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorým začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

59 thoughts on “Víťazný február či? II.

   • Viem, že nie. Ale o čom je tá legenda? Že tí rytieri sa objavia až vtedy, kedy nám bude najťažšie. Čo zhruba kopíruje dejiny a naše doterajšie historické vzdory. Vždy sme sa zodvihli až vtedy, keď už “blesky hromu vzbudzujú ho k tomu, aby sa prebralo”. Inými slovami, treba až búrku (ničenie), aby sme sa “šable chytili”.
    Bolo by načim pouvažovať, prečo to neustále nechávať zájsť až na hranicu božieho dopustenia, resp. katastrofy.

    Liked by 3 people

     • @oracle911blog @kulich dovoľte páni jedno podobenstvo. Prečo bola spustená 2 svetova vojna práve zo spojenych štátov v Europe?
      Elity sedeli za veľkou mlákou vo pseudofeudálnom zriadeni, kde už ovladali co potrebovali….
      Ale prečo museli sedieť za veľkou mlákou? Pretože bomby doleteli za skaly albionu, do siení veľkého cisara, či padali na nos veľkej sfinge. Ale ani jedna bomba nepadla za veľku mláku do domu veľkého bieleho otca z VOŠingtonu…
      Elity su tiez len ľudia…Niektorí. Maju deti….A je jedno pravidlo. Okolo deti sa nevyvolávaju spory šarvatky, nebezpečne situacie. Inak by mohli pristndeti k ujme…

      Chapem Vas chalani, no oravda je niekde inde. Slováci, Sloveni, nasi predkovia, ci už s kečkami holym pupkom, žochari, vlčaci, tvarožnici, tito všetci si chránili svoje zeny a deti. A bolo ich málo. Žili biedne a preto castonohlinchrbát, pretoze strata obzivy, poľa, kravy, sliepok, zatvorenie miza do väzenia, nebodaj jeho pád na poli boja, znamenalo smrť pre rodinu.

      Bolo nás 2.5 milióna. Malý no starý narod. Preto sme casto radšej zohli chrbát. A jeden sedliak videl za život aj troch pánov, deda, otca.a.syna, pretoze ti mreli a naši predkovia žili…

      Toto je u nas aj dodnes. Ora et labora. No modlime sa stale voac ku bohu penazí, nic ine nam totižto neostava pri tlaku reklamy, nekvalitnych no zložitych vyrobkov…

      No na druhej strane stale mame najvyšši podiel vidieckeho obyvateľstva. Znalí budu rozumiet… Máme tu v porovnani s okolitymi štatmi stále dve vlastnosti. Skromnosť a pracovitosť. A máme tendenciu buriť sa, ale ked tak na život a na smrt (,tych druhych) v momente, kedy už na ochranu deti nestací zohnut chrbát…

      Dôverčivost je našou crtou, Ori suhlasím, no máme veľa porekadiel a slov ako SVEDOMitý (co je tiez narodná črta), robit nieco bez hanby, bezostyšne – oba korene idu z obrazu studu, teda stavu vyvolanemu akciou proti svedomiu.
      Ľudia sa snazia dôverovat pomáhať , verit, lebo vidia vbdruhych svoje vlastne dobro….
      No ked ich sklamu, vedia REVat, branit sa, začat preverovať a formovať sa na myslienke a bez vodcu…
      ospravedlnujem sa za taky dlhy prispevok, dnes som bidel prispevok byvslého gen.riadtela STV Igora Kubiša ze sa hanbí bht Slovákom… Ja som šťastný, ze som Slovák, Sloven, Sloviem, akokoľvek je to spravne… No vlna sa blíži. referendum, ktoré zacínam vnimať po vstupe p. Mazureka ako apolitické, pretoze bolo schopné zjednotiť inak nezlúčiteľnývh z minulosti. Pán Mazurek otocil na 5 korunačke, no je to priklad. Ak pridá ruku kndielu cez kulturblog, dostane referendum rozmer nevidsny a medzi.mladymi unikatny…
      A to urobí svoje. lebo to ukáže, že sa dá spojit sa….A možno sa pridaju aj malí. pan Harabin, pani Krajniková , páni švecovia ,(hahaha, to najskor budem vidiet lietat prasata (Montgomery burns, Lisa vegetariankou)) a další..

      Liked by 3 people

    • Jox ti, kulich, odpovedal a ja doplním: Slovensko si pamätá genocídne následky priebehu povstania F.Rákocziho II. Áno, bolo to povstanie na začiatku za oslobodenie Slovenska a jeho ľudí z poroby. No, napriek počiatočným výsledkom neuspelo. Prečo?
     Prečítajte si knihu J.Hrušovského “Rákocziho pochod” a najmä obraz zdecimovanej krajiny vojnou, morom a hladom v posledných kapitolách. A najmä odkaz v posledných odstavcoch, ako to dopadne, ak sa zvolí nevhodný spôsob a nerieši sa podstata.: pánom môžeš spáliť kaštiele, zámky, kúrie, vyrabovať ich… no oni si to vybudujú opäť a ešte bohatšie mozoľnatými rukami poddaných. Pokiaľ neodstrániš poddanstvo, to jest možnosť elít parazitovať na práci davu, tak nič nezmeníš. A to nezmeníš, pokiaľ dav bude v mysli otrokom – viď. o mnohom vypovedajúcu scénu z “Pacho, hybský zbojník”, keď poddaný sám sa obráti proti svojmu ochrancovi, berie mu korbáč z rúk a strká ho zemepánovi do rúk, dobrovoľne ohýnajúc chrbát…
     Preto mi nie je učiteliek, poslušne čakajúcich v radoch na vakcínu, ľúto. Takíto otroci vychovávali – pravdu povediac – zotročovali naše deti v školách.
     Dnešné školstvo a zdravotníctvo – to sú dva piliere genocídy národa -. zdravotníctvo na telesnej úrovni a školstvo na psychickej úrovni. Očístný celoplanetárny proces ich preto začisťuje ako prvých – sami sa vakcináciou preosievajú…
     A netreba sa zatiaľ “šable chytať”, – ísť do otvoreného stretu s vládnou mocou – je toľko ozvučovaných možností, ako aj v tejto neslobode a tlaku žiť slobodne – slobodne sa rozhodnúť – no, aby si tieto možnosti nielen videl, počul, ale najmä zvolil – na to sám nesmieš byť otrokom vo vlastnej mysli.

     Liked by 2 people

      • ľúto, ľúto… – ľútosť nepomôže.
       Ja to skôr poviem takto – nie je mi to jedno. Lebo v skutku nie je, aj vzhľadom na to, že osobne poznám veľmi veľa učiteľov. A preto im radšej posielam články, ako tu uverejnené o mRNA vakcínach a pod.
       Ori – uvedomuješ si, že učitelia po rodičoch majú najväčší vplyv na formovanie psychiky našich detí, a niekedy ešte väčší, než rodičia? Najviac učíš iných svojim príkladom. Aký príklad deťom v tomto prípade dávajú, aký obraz a algorimiku správania im vštepujú?
       Rodič ovplyvní svojim príkladom svoje deti a ešte tak vnúčatá. No, učiteľovi prejde cez ruky počas jeho učiteľovania, ak to prerátaváme na učiteľa ako triedneho učiteľa, tak priemerne 400 žiakov. Ak to nie je učiteľ pre 1-4 ročník ZŠ, ale vyšších tried, tak ako učiteľovi predmetov prejde cez ruky štvornásobný počet, t.j. okolo 1 600 žiakov. A to je karma ako hrom, lebo ty nesieš zodpovednosť aj za okolie, ktoré si ovplyvnil, a zvlášť, ak formuješ psychiku detí. A pred karmou neujdeš obhajobou “ale ja som to myslel dobre”, lebo tam sa posudzuje objektívne DOBRO, a nie jeho subjektívna predstava.
       Preto ani neberiem na ľahkú váhu upozornenie od nicku bielovodie, či si uvedomujem, čo robím… Preto veľmi zvažujem každé slovo, ktoré v sérii “Za právne a sociálne spravodlivý štát!” napíšem.
       Preto som svojho času ohľadom aktivít a postojov Šveca napísal: Je tak pronárodný, až je protislovenský.

       Liked by 2 people

       • @popolvar67
        No počkaj, ja ich ľutujem, ale ani pol slovom nenaznačujem, že nemajú niesť zodpovednosť za svoje činy resp. nemajú vyžrať do dna to, čo navarili. Skôr si myslím, že malo na nich dopadnúť karma čo najskôr a najtvrdšie lebo len vtedy môžu oni a celá spoločnosť veci robiť odznova a lepšie…

        Liked by 1 person

 1. Nazdar Oracle.
  Začína pribúdať dôkazov o tom ako GP hádže Igorka cez palubu. V slniečkárskych novinách ako “pravda ” vyšiel článok https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/577640-kezmarok-hlada-pacientov-v-nemocnici-nie-su/
  Zverejnenie informácií o zadržiavaní lieku Ivermectin či zatvorením kamiónu v colnom sklade, alebo zadržaním zadržaním súkromnej pošty. Táto chunta si koledujete o veľmi veľký prúser. Situáciu okolo tajenia a zadržiavania účinného lieku dobre opisuje a hodnotí Rande. Ján Baranek . https://m.youtube.com/watch?v=Q-8yl7kDWMg
  PS. Ak sa niekto necíti na čítanie čistej koncepcie tak mu odporúčam začať knihami ako Posledný Gambit, Hodina Býka, Kmeň Andromeda, Ostrie britvy. Sú to tiež v podstate učebnice KSB (KOB) , len je učenie podané v zaujímavom príbehu.
  S pozdravom Peter.

  Liked by 8 people

 2. Učitelia sa hrdo dávajú očkovať – považujú sa za tých rozumných. Zdravotníci sa tiež hrnú a tí, ktorí majú pochybnosti sa opýtajú autority – doktora, a ten ich pošle sa zaočkovať. Možu sa všetci títo vzdelanci mýliť? Alebo si uvedomujú, že bez toho, aby sa obetovali, by hrozilo, že kreatúry použijú silnejší vírus a budú vraždiť naše deti?

  Liked by 2 people

  • “Alebo si uvedomujú, že bez toho, aby sa obetovali, by hrozilo, že kreatúry použijú silnejší vírus a budú vraždiť naše deti?”

   nikto si to nedava s tym, ze sa obetuje za druhych, ale ze bude mat pokoj svaty od chorych nariadeni alebo tomu proste veri. Co myslis, co brani kreaturam vypustit nieco silnejsie? Servilnost Slovakov?! 🙂

   Liked by 4 people

  • “Alebo si uvedomujú, že bez toho, aby sa obetovali, by hrozilo, že kreatúry použijú silnejší vírus a budú vraždiť naše deti?” – bezne masy takto daleko vobec nemyslia, “nieco silnejsie” je vzdy osemetne lebo to moze splachnut vela “nasich ludi” a tento nizsi manazment by sa zacal branit.

   Ze nasi ucitelia vobec nie su elitou naroda potvrdili uz pri strajkoch v minulosti…kolko ludi sa realne dava zaockovat nevieme (nieco len chrli MSM), slobodavockovani udava udaj, ze minimalne 70% lekarov nie je zackovanych na vsetky tie bezne veci, co sa tu ockuju od 50-60 rokov. Sa stavim, ze keby ste sa spytali priemerneho ucitela na ockovanie tak by si myslel, ze sa ockuje vakcinou (pri com ani netusi, ci to vobec vakcina, t.j. na baze ochorenia ako takeho, vobec je).

   Ci sa mozu vzdelanci mylit povazujem za recnicku otazku, akysi pristup, ze “ak to robi vacsina nejako tak hadam nie su vsetci taki blbi” je naozaj mylny (staci si precitat knihu “Milionar od vedla”, vlastne rodinne financie riesi jasna vacsina ludi uplne zle a takto je to v mnohych oblastiach), lekari funguju hierarchicky-vojensky a cele ich zivobytie zavisi od jedneho papiera, o ktory mozu prist hned ako prestanu posluchat, napr. na Slovensku vie statna masineria znicit zivobytie lekara za ohrozenie zivota pacienta tym, ze mu predpise liek na covid, ktory sice bol podany cca 4 miliardy krat vo svete ale “vsetci tito nasi vzdelanci” ho neschvaluju (teraz uz trosku aj schvaluju ale tvaria sa akoby pri tom trpeli).

   Liked by 2 people

  • Nie všetci a už sa objavili prvé spravy ako im to kolabuje…väčšina škôlok a škol -uciteľov ma reakcie po očkovaní a tým padom im to celé padá na hlavu…..pričom sa riaditelia vyhrazajú…vyvijajú natlak na tých ktori by ich mali zastupiť….že ak nenastupia , musia brat pnku alebo očr…….a idú na 80%. Tohoto divadla sa odmietam zúčasťňovať a zachraňovať niekomu štatistiky, len preto, aby som neskôr aj tak MUSELA byt zaočkovaná.
   https://www.bratislavskenoviny.sk/aktuality/ruzinov/64264-zla-sprava-zs-ostredkova-sa-napriek-planom-neotvori-ucitelov-vyradila-reakcia-na-ockovanie

   Liked by 5 people

  • Musis pochopit, ako funguje tzv. zapadna medicina. Ich “osnovy” a “postupy” de facto vytvaraju farmafirmy, takze su od skoly naprogramovani brat to, co do nich natlacili ako pismo svate.
   Tak to potom aj vyzera. Oni naozaj veria, ze to pomaha.
   Tam nejaky vlastny nezavisly vyskum(teda nie uplne vlastny, ale stylom, ze si pozriem nejaku literaturu a zvazim moznosti) nehrozi.
   Proste pride letak z ministerstva a podla toho idu. Samozrejme nie vsetci, ale velka vacsina.
   U nich je v podstate rovnaka miera svedkov kovidovych a su prestraseni mediami rovnako, ako ostatna cast populacie. Teda, kedze robia s ludmi, tak este viac.
   Dalsia vec je velmi nizka kvalita vzdelavania. Priklad, v nemocnici je prednosta, ktory pouziva metody, ktore boli vlastne dobe, ked on vystudoval a pouziva ich v praxi doteraz. Jeho mladsi kolegovia ak chcu zaviest nejake novsie postupy su odstaveni.
   To je jeden z hlavnych dovodov, preco lekari utekaju prec zo Slovenska.
   Inovacie sa tu velmi nenosia. Drviva vacsina sa ale aj tak nevzdelava priebezne vobec. Proste nieje tu ziadny system povinneho vzdelavania po skole, teda plati, ze ked Janko vystudoval 75tom, tak pouziva metody ako zo 75teho.
   System ho netlaci do vzdelavania.
   No a samozrejme treba sa tiez pozriet na cely system, ako ta zapadna medicina funguje. Iste, je tu velka cast veci, ktore vie riesit, ale cely system funguje sposobom, ze je rozdelena na jednotlive oblasti a tie spolu nespolupracuju.
   Casto sa stava, ze ludia maju rozne priznaky v roznych castiach tela, ktore maju jeden zdroj problemu, ale su posielani s kazdym priznakom k inemu specialistovi a vysledok je bud nulovy, alebo sa vo velkom pouziva system symptom-tabletka.
   Cele je to nastavene tak, ze sa nelieci, ale udrzuje sa clovek na “liekoch”, teda biznis model.
   To je ale na dlhu debatu.

   Liked by 5 people

   • este by som doplnil, ze lekari su v tejto veci (z celospolocenskeho pohladu) vlastne v konflikte zaujmov, mnohi aj (anonymne) pisali ako vlastne nic nerobia, vsetko sa rusi (screeningy na rakoviny tusim uplne), znama vedie jedno oddelenie a za posledneho pol roka mala jedneho pacienta (co predtym bezne 10-11 lozok z 12 plnych), teraz sa tam chodia hrat na xboxe, obvodni lekari maju nasobne menej ukonov…navyse dostavaju extra odmeny ti co robia s covidom, nemocnice dostavaju vyssie platby za covid pacientov (vyssi prijem do vreciek statutarov, ti rozdavaju viac odmien atd kolotoc ide dalej) – najhorsie su na tom asi sestry z ambulancii, ktore v nudzovom stave povolavaju z lepsie platenych sukromnych ambulancii niekam do statnych nemocnic za nizsi plat

    podobny konflikt zaujmov maju samozrejme aj hygienici, ktori by logicky vsetko najradsej zavreli pretoze ich profesia z pandemie prekvita, citia sa dolezity a nenesu ziadnu politicku zodpovednost…inak ucitelom cela tato situacia tiez akosi nevadi, minimalne znami z mojho okolia sa nestazuju, ucia z domu alebo pridu do prazdnej triedy, kde daju online hodinu, fyzicky ich studenti nevycerpavaju, nie su zodpovedni za ich spravanie, nemusia ich dozorovat na chodbach atd

    Liked by 3 people

 3. Ori, ešte by ma zaujímalo, čo s ľudmi, ktorí sa nechcú vzdať slobody parazitovať, klamať, mediálne šíriť propagandu a dezinformácie. Oni všetci to považujú za ich šikovnosť, pretože nikoho nenútia, aby im naletel. Obmedzenie týchto slobôd bude sprevádzať silný odpor.

  Liked by 2 people

  • S takými živlami si nebude treba robiť starosti. V momente ako bude močiar porazený prídu o finančnú podporu. Človek si nebude kupovať noviny ktoré klamú. Ak aj áno ich počet bude tak malý že neprežijú. Viď príklad denník n ten žije výhradne z dotácií a predaja by nikdy neprežil.

   Liked by 1 person

   • +casom pridu aj o statne dotacie (len z RTVS tecu statisice na vselijake “kulturne projekty”),

    mimochodom taky Jarcuska a spol. dostavaju od farmafiriem v podstate len drobne (zachytil som, ze dostavaju mozno tak 15-20 tisic rocne priamo na osobu, na neziskovky ktovie ale aj tak mi to pride malo za zapredanie duse), aj v mimovladkach kto posobil vie, ze tam su zavisli od radovych pesiakov ktori dostavaju prevazne priemernu mzdu (vsetci ti muklovia, ktori pripravuju podklady pre transparency a podobne organizacie), ked studna vyschne tak odtial utecu dost rychlo

    Liked by 2 people

   • Myslím, že to platí o všetkých novinách. Nerobiť si starosti, keď ziskuchtivých a špekulantov je väčšina. Na celoplošné testovanie nemal ľudí, tak im prihodil 500. A bolo po probléme. Tie MOMky ktoré po slovensku rastú ako huby po daždi financujeme sumou 30000 mesačne. V každom malom meste je ich 5 až 10. Na porovnanie Záchranky ktorých je asi 350 dostávajú mesačne okolo 25000 na nepretržitú prevádzku.

    Liked by 2 people

  • Zmena situácie na Slovensku ich pritlačí k zmene. Nerozprávam o zmene politickej, ale o zmene v noosférickom pozadí (tá politická bude toho len následným prejavom navonok). Vírus, následky antigénového “testovania”, vakcinácie mRNA vakcínami nie je a nebude v silách týchto ľudí eliminovať. Na to sú už potrebné iné sily. A tie zasiahnu len tam, kde bude dôvod na zásah v zmysle koránického: “Nebude Boh meniť to, čo sa deje s ľuďmi, pokiaľ ľudia nezmenia to, čo sa deje v nich (v ich psychike)!” Kto nebude ochotný zmeniť svoje vnútro, svoje nastavenie, nebude mať snahu stať sa Človekom, má jednoducho smolu.
   Morfické polia Prírody sa čoraz viac prestavujú na podporu nie človek rozumný, ale na podporu Človek.
   Navyše všetci tí, ktorí si dali a dajú vpraviť mRNA vakcínu, riskujú zmenu svojho genómu – kódu vyžarovania, a teda stratia napojenie aj na morfické podporné polia pre terajšie biopoľové vyžarovanie tzv. človeka rozumného.
   Atlantída zanikla svojho času geofyzikálnou katastrofou ako kontinent an block.
   Teraz v podstate dochádza tiež k zániku “Atlantídy”, resp. atlantského otrockého usporiadania spoločnosti, no nie zánikom kontinentu, ale len selektívnym zánikom ich nositeľov – nositeľov otrockej psychiky, a to aj zotročovateľov, aj otrokov. Aj otrokov preto, lebo ten, kto je vo vlastnej mysli otrokom, sa po oslobodení navonok stáva tým najhorším zotročovateľom okolia. Otrok a otrokár to sú len dve strany jednej mince – otrockej mysle, kde otrokár je jej reaktívnym prejavom a otrok represívnym prejavom.
   Ak si sám v duchu slobodným, vyhni sa priamym konfliktom s nositeľmi otrockej mysle – ignoruj ich. Smeruj svoj čas a úsilie v duchu slobodným. Ono sa tá sloboda ducha prejaví aj navonok.
   Nepýtaj sa ma na časové horizonty a priebeh (skokový, alebo plynulý), no ak si pozorný, ten proces zmeny už “cítiť vo vzduchu”…
   Slovensko to nie je len územie a jeho obyvatelia. To je aj niečo viac, hlbšie a mocnejšie.
   Nové slobodné spravodlivé Slovensko! …a otrok v ňom nemá miesto – má len dve možnosti: buď prestať byť otrokom predovšetkým vo vlastnej mysli, alebo viac nebude súčasťou Slovenska.

   Liked by 4 people

   • Popolvár, veľmi dobre vystihol a identifikoval čo je vlastne tou očistnou katarziou tejto doby na prelome vekov do nového zlatého veku človeka. Kde sa logicky nemôže dostať niekto, kto týmito kvalitami nie je schopný disponovať.
    Ako to odzrkadluje aj situácia so Shumanovou rezonanciou v týchto dňoch, kde tieto frekvencie značne stúpajú a keď ich úroveň trvalo vystúpi na hodnotu okolo 100Hz, tak parazitom, začnú zlyhávať ich životné funkcie.Začnú sa chovať neadekvátne a nebudú viac schopný udržať nad sebou kontrolu.
    Trvalá úroveň okolo 150Hz už znamená zlatý vek a likvidáciu parazitou.

    Liked by 3 people

 4. Ahoj Ori,

  už som aj ja zachytil info ohľadom pripravených burzových katastrofách. Bolo to v spojitosti so zmrazením transakcii zo strany FEDu, kedy ľudia nebudú schopní nič zaplatiť cez internet banking, nepôjdu karty, bankomaty a pod. Do akej miery je to reálne a možné netuším. Zhodou okolnosti sa spomínal dátum po 24.2.

  Čo sa týka striebra, tak tam bude hodnota násobne vyššia, treba počkať na ich end game.

  Liked by 1 person

 5. ahoj Oracle/Co. v CR poslanci neprodlouzili nouzovy stav, ale hejtmani znovu vladu o nej pozadali. nyni se bude schvalovat pandemicky zakon. vyvoj v AT i CR je velmi podobny. merkel chce lockdown do leta a vse smeruje k tomu, ze to bude u nas. jakmile se u nas zrusil NS, okamzite nemci zacali zavirat hranice, i pro pendlery, krome zdravotnickeho personalu. v berline policie odhanela deti z brusleni helikopterou. graduje to a speje ke konci nebo je to jen zacatek konce?
  https://www.bild.de/regional/berlin/berlin-aktuell/lebensgefahr-auf-dem-eis-hubschrauber-verjagt-schlittschuhlaeufer-75369650.bild.html

  Páči sa mi

 6. Spätné upozornenie: Dôležitý oznam a pár vecí | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 7. Spätné upozornenie: Res Publica | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s