Klasika a avizovaná zmena [Aktualizácia]

Zmena: Vstup do rubriky Otázky a Odpovede som sa rozhodol preložiť na piatok a preto sa mení aj termín položenia otázok.

Takže termín položenia otázok je zajtra t.j. v stredu o 22:00 CEST. A prosím minimalizujte diskusiu komplikujete mi tým prácu.

Aktualizácia: Aby sme si to vyjasnili, hovorím o tomto konkrétnom článku a nie o iných, lebo mi môže uniknúť dôležitá otázka. Všade inde diskutujte koľko chcete.

24 thoughts on “Klasika a avizovaná zmena [Aktualizácia]

   • neviem či je výživná diskusia, GP môže využiť aj KSB kádre vo svoj prospech, ďalej povolí vede napredovať a stále to bude v ich prospech, nepodceňoval by som ich, keď vidíme niektoré filmy že keď nastane vo svete nejaký problém tak sa nejaký krivák prebudí a potom to začne razantne riešiť hrubou silou a teraz prišiel ten čas, elita má problém a odnesieme si to aj my

    Páči sa mi

    • Oracle ospravedlňujem sa nebude to otázka ale nedá mi nevyjadriť sa

     @ochranca
     ….GP môže využiť aj KSB kádre vo svoj prospech….

     Preto by mal každý jeden človek začať so štúdiom teórie riadenia, aby vedel aké procesy ovplyvňuje v koho prospech sú dané procesy realizované a prestať sa konečne pozerať na špičku svojho nosa, prestať s myslením, čo to prinesie v prvom rade mne a začať rozmýšľať, čo to prinesie v prvom rade spoločnosti a mal by začať premýšľať v akej spoločnosti chce, aby žili generácie po ňom (začať plánovať niekoľko generácií dopredu)

     a toto:
     …elita má problém a odnesieme si to aj my…
     Treba to vnímať, ako ozdravný proces spoločnosti, ktorej súčasťou je aj spomínaná elita a tá ma presne toľko moci, koľko jej dá samotná spoločnosť takže to, že budeme súčasťou toho ozdravného procesu (odnesieme si to aj my) je úplné prirodzené, spoločnosti to je supersystém predkaný ako pavúčia sieť. Prechádzame z jedného obrovského riadiaceho manévru s názvanom Covid do ďalšieho obrovského manévru. Tieto manévre sú objektívne nutné no to, ako sa daný manéver prejavuje navonok je len odzrkadlením nastavenia spoločnosti ako celku.

     Oracle ešte raz sa ospravedlňujem prajem všetkým krásny deň.

     Liked by 2 people

 1. Zdravím. Ja sa chcem opýtať aký máte názor na krízu na Ukrajine, ohľadom presunu vojsk NATO k Ruským hraniciam. Mám dosť veľké obavy z možnej vojny. To západné krajiny ako Nemecko,Francúzsko a iní si neuvedomujú že horieť môže celá Európa? Im to je fakt jedno , im niejde o ich zem, to sú tak zapredaní ? Ďakujem.

  Páči sa mi

 2. Otázka:
  Nazdar Oracle.
  Nakoľko hrozí vypuknutie veľkého vojenského konfliktu na území Ukrajiny. Naši hlupáci , poskoci oplotenej ambasády už dali na Ukrajine vedieť že ich plné podporujú. Zároveň celý západ plače lebo “zlý” Rusi zmenili rozmiestnenie jednotiek a pôvodne plány sú nepoužiteľné. Útok ukrajinských nacistov bude ti je takmer isté, útok nemá vyhliadky na úspech bez priameho zapojenia NATO do operácii a bez zrady v Rusku. Aký vývoj situácie predpokladáš ty.
  S pozdravom Peter.

  Páči sa mi

 3. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 116 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s