Elity majú problém, lebo elity sú problém

Viem, tento nadpis nedáva veľa zmyslu bez vysvetlenia. Ide o to, že čoraz väčšia časť davu zisťuje, že činnosť tzv. elít resp. „elity“ samotné predstavujú ten problém pre ľudstvo samotné. A to je dôsledok troch vecí: rýchlosť obmeny informácií, strata informačného monopolu a správanie sa resp. činy rôznych frakcií elít.

O čo ide?

Moc globálneho zákulisia (GP) leží v základoch kontroly naratívu a všetky 3 veci, ktoré som vymenoval narúšajú túto kontrolu. Prišiel internet a rýchlosť obmeny informácií sa náramne zvýšila, čím bol ich monopol na informácie vážne narušený s tým, že nastala pozitívna väzba, ktorá vyzdvihuje a rozširuje sa do povedomia ľudskej populácie. Samozrejme GP nariadil, aby sa generovalo veľa nepotrebného šumu, lenže je tu jeden háčik – rôzne klany naučili, že kľúč k uchovaniu svojej moci spočíva v nejakej kontrole naratívu s tým, že žiadny z týchto klanov nedisponuje ani tak adekvátnou metodológiou ako je GP, a preto sa nielenže nedostavuje ten žiadúci výsledok, ale sa aj rozpadáva kontrola naratívu GP. Konkrétne močiar to s naratívom totálne presolil, lebo za každú cenu chceli potlačiť pravdu o covid-19. Lenže pravda vždy vyjde najavo a onedlho budú všetci vedieť, že elity z tábora anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne zradili ľudstvo. Keď sa ten vírus vypustil, zastavilo sa všetko, lebo cieľom je ekonomický reset, a zároveň začali do ľudí pichať nebezpečné látky. Teda je len otázkou času kedy začnú obetovať aj svojich. Toto bude problém tak pre elity, ako aj GP, lebo dav nerozlišuje medzi ich frakciami, a tak sa spustí krvavá mela aj medzi klanmi. Dodávam, že pre GP je výhodné, že rôzne klany súťažia resp. je medzi nim i konkurencia, lebo ľahšie je dostať veci tam kde sú t.j. „každý chvíľku ťahá pílku“ v praxi, lenže krvavá mela kde navzájom bojujú klany/frakcie elít a dav chce krv, je situácia, ktorá sa v globálnych merítkach riadiť nedá resp. dá sa, ale na to treba špičkové kádre, ktoré vo svete už nie sú v dostatočnej miere.

Čo sa bude diať?

Takže, rozpadáva sa naratív močiara, lebo majú chybnú metodiku práce s informáciami a v istom čase zistia, že tlak zdola je príliš silný a je zbytočné tlačiť. A v tom momente médiá opustia svoje pozície a močiar začne obetovať viditeľné tváre, tým sa paralelne začne krvavá mela medzi elitami, lebo každý bude chcieť mať svoj funt mäsa.

Paralelne s týmto sa bude diať to, že časť ľudí začne rozoberať ostatné súčasti naratívu. To by síce sám o sebe bol zvládnuteľný problém, ale v kombinácii s rozkladom súčasného finančného systému (dolárová pyramídová hra sa rúca do vlastných základov kvôli masívnym podvodom a tlačeniu obeživa) a objavením sa skrytých skutočností (čiastočne preto, lebo peniaze na podplácanie budú strácať rapídne hodnotu a kvôli problémom s kreditom-credit freeze) to už znamená vážne problémy aj pre GP.

To má ale aspoň dva vážne dopady:

  • zmena sociálneho poriadku v globálnom merítku t.j. budíček pre celé ľudstvo resp. ľudského ducha a rozmach konzervatívnych hodnôt;
  • napriek všetkému väčšina prevratných správ po istom období už nevyvolá takú emočnú odozvu ako spočiatku, a to čiastočne kvôli únave davu a z časti kvôli tomu, že väčšina ľudí bude zamestnaná prežitím.

A čo u nás?

Zavládne naprostá panika u 5. a čiastočne aj u 6. kolóny (zradcovia a akože patrioti – nebude s kým robiť cirkus), lebo nebudú peniaze a ani pánko nebude môcť inak pomôcť. Ďaľším dôsledkom bude aj to, že médiá budú musieť napísať a povedať aj pravdu, lebo tupé lži už nebudú zaberať v lepšom prípade a v tom horšom – to nechcem rozoberať.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Meškalo, lebo som mal problémy.

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

7 thoughts on “Elity majú problém, lebo elity sú problém

  1. Rakúsko a EÚ začali vážne vŕtať do Amazonu a skrze neho do Lichtenštajnska a ďalších daňových rajov. Totižto gro obchodu nepotravinového charakteru ide online cez Amazon, tomu závratne narástli tržby na úkor domácich “kamenných” predajcov, no zdaňuje v Lichtenštajnsku a národné rozpočty sú v deficitoch s hlbokými výpadkami v príjmových častiach – výber daní poklesol.
    Podľa mňa prvým krokom bude likvidácia daňových rajov, alebo zmena daňovej legislatívy: kde máš tržby- tam bude š zdaňovať bez ohľadu na to, kde máš sídlo. Či jedno alebo druhé – obe zmeny budú pozitívne…

    Liked by 9 people

  2. Spätné upozornenie: Klasika a divný pocit | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s