Tretie výročie svadby Harryho a Meghan

v predchádzajúcom článku, sústrediac sa na tie izraelské vlajky som zabudol odkryť symboliku nadpisu tohto článku. V momente, ako mi doťuklo, o čom to je a čo ich svadba symbolicky znamená, mi okamžite skočila aj myšlienka na film Bitka pri Viedni – 1683. Na youtube som klikol len na jednu jedinú ponuku a všetko do seba zapadlo. Tá svadba je to najdôležitejšie a všetko ostatné je už len dôsledok a výsledok toho.

A čo znamená podtitulok Dnes slávi 3. výročie svadby s Meghan ?

12.10.2012 bol verejnosti odprezentovaný tento film:

Bitka pri Viedni 1683 – poľsko-taliansky film z roku 2012 v réžii Renza Martinelliho.

To podstatné z celého filmu je v tejto ukážke: https://www.youtube.com/watch?v=-naCZ1yMrPk  Vnímajte každé jedno slovo, každý jeden obraz tejto ukážky. Bolo to posolstvo, prosba  a viera toho “mnícha” – pozorne si všimnite posledné zábery, keď sa štveral nocou na vrch Kalenberg pri Viedni. Tá noc, do ktorej išiel a pred ktorou odprezentoval verejne toto posolstvo nebola migrantská záplava do Európy, ktorá stála predo dvermi – bola to hrozba tej najčernejšej noci satanistov-močiara  – covid 19. Už pred rokom 2012 bolo zrejmé, čo sa chystá.

Kto sleduje články o Matúšovi Čákovi Trenčianskom, vie, čo znamená žltá vlajka s čiernou dvojhlavou orlicou. Vie takisto, čo znamená červená vlajka so zlatým dvojhlavým orlom, vie čo znamená trikolóra bez zlatého dvojhlavého orla a trikolóra bez neho. V tejto ukážke je to červená vlajka s Čiernou Madonnou uprostred. Detailný záber na ikonu s Čiernou Madonnou je v 1:08. Vo filme síce čierna nie je, ale v roku 1683 bola – vo všetkých východných štátoch Európy, aj v Poľsku. Červená vlajka s Čiernou Madonnou je plná suverenita nielen Ruska, ale všetkých štátov, kde v minulosti bola Čierna Madonna a jej predchodkyňa v mimoriadnej úcte pod rôznymi menami. (Niečo o Čiernej Madonne a jej predchodkyniach sa dozviete napr. aj vo veľmi dobrom filme na tú tému “Hmly Avalonu”.)

V roku 2015 bola zverejnená reakcia Ruska (armády pod červenou vlajkou s Čiernou Madonnou) na toto posolstvo:  “On drakon” To podstatné je v oficiálnom trailery tu: https://www.youtube.com/watch?v=6JJy-4EWQYI

Opäť pozorne každé jedno slovo, každý jeden obraz a posledné slová zvlášť: “My slučiliš odnaždy, boľše my nesmogli. I Vesna otkazalas prosiť za nas.” To odnaždy bolo dávno, ale veľmi dávno…

Takisto si pozorne vypočujete každé jedno slovo, každý jeden obraz aj v týchto ukážkach: https://www.youtube.com/watch?v=x-XNgm66eeM  a https://www.youtube.com/watch?v=j-PgNX4NQ4Y

To, čo je v symboloch a slovách týchto ukážok je na výklad v stovkách stranách A4. Vesmír a aj náš svet je holografický. Naučte sa aj vy vnímať obrazy a symboly holograficky – aspoň vy, čo ste tu už dávno. Proste to, čo v obrazoch sa mi odhalí, ja nestíham písať a ani nemám na to čas. Mnohé vám jazykom slova odhaľujem v článkoch o Matúšovi Čákovi Trenčianskom a v poslednej časti to bude aj v symboloch s komentármi. Tá posledná čast je už dlho plánovaná presne o tom, o čom bolo posolstvo, prosba a viera toho “mnícha” v tej prvej ukážke. No bez pochopenia všetkých častí o MČT nemáte šancu pochopiť tú poslednú časť. No je to pomalé – je tak pomalé predávať holografické obrazy a reč symbolov písaným slovom.

No doba je vážna a niet času čakať, takže zatiaľ aspoň takto:

Tretie výročie svadby Harryho a Meghan. To bola pred troma rokmi odpoveď toho, kto je za čiernou dvojhlavou orlicou v žltom poli na reakciu a zároveň ponuku Ruska v “On drakon”. Svadba Harryho (vojska pod čiernou orlicou v žltom poli) a Meghan (vojska pod Čiernou Madonnou v červenom poli) je zjednotením týchto dvoch armád v boji proti “močiaru”-satanistom a covidu v ich réžii.

A aby tá svadba nebola len účelovo dočasná a neskončila rozvodom – tak o tom už bude aj symbolickou rečou v poslednej časti o Matúšovi Čákovi Trenčianskom. Bude to písané jazykom symbolov aj jazykom slova nielen o“My slučiliš odnaždy, boľše my nesmogli. I Vesna otkazalas prosiť za nas.”o tom, kedy bolo to odnaždy, prečo boľše nesmogli, i prečo Vesna odkazalas prosiť za nas, ale predovšetkým o tom, prečo to nesmie a nemôže byť len o účelovej dočasnej svadbe.

21 thoughts on “Tretie výročie svadby Harryho a Meghan

 1. Spätné upozornenie: 900 zvierat sa teší na návštevu v ZOO | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

  • A čo by bolo? Však ide to podľa tohto scenára:
   Step 1 – buy btc in large numbers
   Step 2 – Pump it so poor people buy in
   Step 3 – Sell for profit but hold most
   Step 4 – Ignite panic sell off so poor people lose
   Step 5 – Buy up discount coins
   Step 6 – Repeat

   Takže nakupovať treba.

   Liked by 1 person

 2. Popolvar, dakujem za tak zaujimave citanie po cely cas. Vdaka. Nuz vzdy ma tato cast historie zaujimala. Aj moji pra pra predkovia boli ucastni mnohych bitiek a vzdy ma tieto temy zaujimali. Tesim sa na pokracovanie.

  Páči sa mi

  • kráľovskú rodinu neriešim, ani to, čoho sa Harry a Meghan reálne zúčastňujú, aké názory a postoje oni osobne zaujímajú. Ale tá symbolika, resp. prečo došlo k svadbe “modrej” krvi s “čiernou” krvou je správna. Navyše som si včera film Bitka pri Viedni 1683 (bola 11.9.1683) pozrel pozorne celý, teraz už so stiktne zameranou pozornosťou na symboliku. V scéne, kde sa dohaduje, kto bude veliť vojskám Svätej ligy proti Turkom, cisársky odmietali vodcovstvo J.Sobieského s tým, že je to sedliak, generál, že nemá ani modrú krv. Pritom Ján Sobiesky bol kráľom.
   Symbolika bielej a čiernej šlľachty je aj o krvi. Biela šľachta – šľachta Nebies má “modrú” krv a čierna šľachta – šľachta Zeme má “červenú” krv.

   Liked by 3 people

  • 11.9.1683 = 47, 4 + 7 = 11 – ale tento dátum bol zdôraznený filmom ako podpis.
   V skutočnosti sa oslobodzujúca a hlavná bitka odohrala 12.11., preto “Pápež Inocent XI. povýšil z vďačnosti deň víťazstva, 12. september, na sviatok „Mena Panny Márie“” – sviatok Čiernej Madonny.
   Viac si pozri tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Bitka_pri_Viedni
   Turkom GP dovolil prísť do Európy, lebo potreboval spacifikovať Uhorsko, s ktorým si nevedel rady. No Viedeň bola pre Turkov tabu, tak ako pre Byzanciu územie Svätej rímskej ríše. Turci to nepochopili – dostali po nose. A po nose dostal aj Ludovít XIV a celé Francúzsko zato, že podporovali Turkov v tomto ťažení na Viedeň.
   Ad GP – ten GP, ktorého konanie stále komentuje a analyzuje Pjakin je “malý GP” – malá 22-ka v rámci veľkej 11-ky. O druhej veľkej 11-ke sa píše v Zvoniacich cédroch Ruska – tí “dedkovia s cédrovými oberegami”.
   Ten GP, o ktorom pojednáva KSB a Pjakin je v skutočnosti atlantícke (od Atlantída) krídlo celosvetovej Veľkej 22-ky. KSB pre svoje potreby toto atlantícke krídlo (GP v terminológii KSB) Veľkej 22-ky delí na euroatlantícke a euroázijské krídlo – to je malá 22-ka v rámci Veľkej atlantíckej 11-ky, pravdepodobne nemajúc tušenia o Veľkej 22-ke.
   Veľká 22 niekedy fungovala spoločne – o tom sú aj tie slová z traileru k On drakon: “my slučilis odnaždy” (aj keď v súvislosti s filmom Bitka pri Viedni môžu byť myslené len vo vzťahu k tejto bitke), preto ohľadom toho, čo mám na mysli, sú skôr správne tieto slová: My očeň davno byli sojedinňony, vmeste sotrudničili – veľmi dávno sme boli zjednotení, spolupracovali sme.
   Len potom terajšieho GP, atlantícku 11 Veľkej 22-ky, niekto poštval proti ázijskej (hyperborejskej?) 11-ke. No to bolo očeň, očeň davno… a skončilo to celosvetovým zmarom. Atlantída zmizla pod vodou a Ázia bola vybombardovaná atómovými zbraňami.
   Symbolika svadby Harryho a Meghan je o dočasnej účelovej spolupráci veľkých 11-tok Veľkej 22-ky. Preto niektoré podpisy v určitých odkazoch sú nie 22, ale 20 – to jest návrhy na toto opätovné úprimné, nie z núdze cnosť, sojedinenie a sotrudničestvo, sú, chýbajú už len podpisy…
   Pjakin a všetci podobne zmýšľajúci sa mýlia, ak chcú GP zničiť. Takisto sa mýlil aj Puškin v Ruslanovi a Ľudmile, ak chcel z Černomora spraviť “dvorného šaša”. Nie, nie. GP musí pochopiť kým je, koho tu na Zemi reprezentuje ako nositeľ nebesky modrej krvi a stať sa opätovne spolupracujúcou 11-kou s 11-kou nositeľov červenej krvi synov Čiernej Madony v rámci Veľkej 22-ky. Nemôže donekonečna pravá ruka bojovať proti ľavej ruke. GP – atlantícka 11-ka je pravou rukou…
   Toto pravdepodobne pochopil aj M.Zaznobin a s týmto posolstvom sa chcel dostať ku GP, ktorý ho v pýche, v očakávaní “veľkého víťazstva”, odmietol vypočuť so slovami: Ty sa rozprávaš so svojim psom o dôležitých veciach? No niekedy aj ten malý pes, dokáže vycítiť drobnosť a upozorňuje na ňu, lebo jej ignorovanie môže vyvolať veľký, ale veľký problém. I tak sa stalo…

   Liked by 2 people

 3. Legenda o drakovi ma chytila za srdce viac než čokoľvek iné. A zmenila mi život, ten intra.
  Ďakujem, lebo si mi teraz potvrdil, že to súznenie je správne.

  Páči sa mi

 4. Popolvár,chcela by Ti tiež poďakovať za seriál o MTČ,aj za všetko ostatné.
  K Bitke o Viedeň mám tu veľmi pekný článok o Jurajovi Selepčénim- Pohroncovi,príbeh človeka,ktorý sa často nevidí,neprichádzajú sem takí často https://matica.sk/zachranca-krestanskej-europy-juraj-selepceni/
  Podstatné je,že práve on diplomatickou cestou presvedčil polského kráľa Sobieskeho,aby prišiel so svojím vojskom bojovať za Viedeň. Bolo by veľmi zaujímavé čítať ten list,ktorý mu napísal tento pôvodom rolnícky chlapec z požitavskej dediny. Tiež si všimnite,že dal vyrobiť 100 000 medajlónov pre vojakov,s textom Nebojuješ sám.Mária ti pomáha. Tak asi vymyslel niečo,čo sa používa dodnes.

  Oracle,ďakujem za technickú pomoc,rada som.:)) J.

  Liked by 2 people

 5. Spätné upozornenie: ad. Generálny štrajk 3 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 6. Spätné upozornenie: Piaty jazdec II | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s