Výsledky Ženevy

Sme už nejaký čas po stretnutí Biden-Putin a môžeme zo spätného pohľadu rozobrať dopady tejto konferencie. Takže začnem tým najočividnejším. Rusko má úplne suverénnu zahraničnú politiku preto, že robilo vlastnú globálnu politiku a jeho denná a reálna domáca politika je v tesnom závese. Dodávam, že Slovensko o niečom takom po rozdelení ČSFR môže len snívať.

Prečo to tvrdím?

Potom, čo sa globálne zákulisie (GP) rozhodlo zbaviť sa svojho nástroja t.j. anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne (to bolo vždy plánom, otázka bola len kedy a ako) sa elity v USA a vo VB rozštiepili na GP a jeho vplyvovú sieť, močiar a jeho prisluhovači a skutoční patrioti a ich spojenci. Momentálne patrioti a GP sú situační spojenci a oni naplánovali a pretlačili konferenciu Putin-Biden s tým, že močiar nemal inú možnosť, ako dohodnúť sa s Ruskom, lenže veci nešli tak, ako si zvykli. Lebo na tejto konferencií USA v podstate uznali Rusko za suveréna a de facto nadradenú veľmoc, toto sa samozrejme močiaru nepáči, preto zorganizoval provokácie a vydal pokyn na to, aby sa začal robiť rámus napr. provokácia s loďou v Čiernom mori a ruská odpoveď na britské činy urobili z Britov klamárov, výkriky vedenia EU kvôli Navalnému a reči Korčoka a Zuzky zo smetiska o bieloruskej opozícií. Lenže Rusko aj v najhoršom prípade to môže ignorovať naplno spôsobom „psy štekajú, karavána ide ďalej“ a v najlepšom udrieť tam, kde to tejto čvargu najviac zabolí.

Ďalšia vec je, že riadenie GP kvôli zákonu času (ktoré z veľkej časti vytvorilo aj patriotov) a vyčíňaniu močiara sa rozkladá neuveriteľne rýchlo.

A čo teraz a čo s nami?

Kontrolné mechanizmy a riadiace štruktúry, ktoré ľudstvo držali v nevedomosti a bránili v našom rozlete kvôli mocenským bojom elít zaniknú prakticky zo dňa na deň, a toto predstavuje vážny problém, lebo väčšina ľudstva nebude vedieť, čo má robiť. Ide totiž o to, že cirkvi kvôli nadutosti vedenia zanikajú, akademické inštitúcie, ktoré predstavovali skôr žabu na prameni, ako samotný prameň vedomostí, kvôli lockdownom zaniknú, lebo sa znefunkčnili a stali sa zbytočnými (ich funkciu prevezmú online kurzy a samo-štúdium) a súčasný finančný systém, ktorý zas obsluhuje tak vojensko-priemyselný komplex ako aj drogové zoskupenia zanikne (financovanie a profitovanie z vojen a obchod s drogami začnú byť problematické).

A my t.j. naše malé, ale strategicky dôležité Slovensko bude musieť budovať svoje vlastné riadiace štruktúry prakticky odznova (našťastie Ficova činnosť pri vytváraní paralelných štruktúr je dobrý základ na to t.j. proces bude pomerne rýchly) a tieto štruktúry budú naviazané rovnakou mierou na české, ako aj na maďarské riadiace štruktúry. Otázkou je len charakter týchto štruktúr, ale vzhľadom na to, že veľká časť GP nezmenila svoju morálku, tak si pripúšťam mierny optimizmus. Dôvod môjho tvrdenia je jednoduchý. Riadiace štruktúry GP a močiara, ktoré sú závislé od inštrukcií a peňazí sú v už v rozklade, (u nás kvôli Matelkovi a vo svete zas aj kvôli zákonu času a bordelu v USA) a totálne sa rozložia po tom, čo v USA začnú prebiehať čistky a u nás Matelko vynesie na svetlo sveta kompromat (je toho dosť na každého a Matelko je pomstychtivý) t.j. liberál-fašistická čvarga na čele so Zuzkou zo smetiska sa majú na čo tešiť (a nielen oni). Samozrejme netreba zabúdať ani na genocídu páchanú Západnými farmaceutickými firmami, lebo zdravotné poškodenia a následná smrť dosť veľkého počtu obyvateľstva spolu s neplodnosťou preživších očkovania vyvolá gigantické zmeny v spoločnosti. Skratka, tento systém tak či onak skončí.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

29 thoughts on “Výsledky Ženevy

 1. “kontrolné mechanizmy a riadiace štruktúry, ktoré ľudstvo držali v nevedomosti a bránili v našom rozlete kvôli mocenským bojom elít zaniknú prakticky zo dňa na deň, a toto predstavuje vážny problém, lebo väčšina ľudstva nebude vedieť, čo má robiť.”
  Čo v danej situácii robiť? – to im pošepne farár… Treba si uvedomiť, že v každej obci nie je len krčma a futbalové ihrisko, ale aj kostol. Súčasná cirkev je hierarchická štruktúra, ktorá pretrvala pomaly 2000 rokov. Štruktúra je funkčná, dobre organizovaná a stále pretrvávajúca.
  Ľudský jedinec, okrem iného, sa vyznačuje aj tým, že keď sa mu darí, veci idú tak ako majú (aspoň podľa jeho predstáv), tak preňho “svet je gombička” – a ani Boha nepotrebuje… No, keď je v úzkych, nevie kade-kam, potom si aj na Boha spomenie a pomoc od Neho očakáva…
  No kde Boha nájsť? Pre ovčanov – “Kristove ovečky” jednoznačne v kostole. Čakajte renesanciu cirkvi!
  Dobré? Zlé? Ako to posudzovať? Záleží od obsahu, ktorý sa do cirkevných štruktúr vloží, čo sa bude z “kancľa” zvestovať. Toto je veľká príležitosť a bod zlomu aj pre cirkvi ako také. Čo takto skutočné Ježišovo učenie hlásať a vyučovať? Chopia sa konečne šance Zhora ponúkanej?

  Liked by 11 people

  • aký je viditeľný výsledok Ženevy? Ako uviedol Oracle, ” Rusko má úplne suverénnu zahraničnú politiku preto, že robilo vlastnú globálnu politiku a jeho denná a reálna domáca politika je v tesnom závese.”. Jednoducho povedané, súčasným centrom koncentrácie riadenia vo svete je Rusko. Ale to by som povedal, že to je len viditeľný výsledok. Dôležitejšie je to, čo sa udialo v zákulisí. Summit v Ženeve mohol byť (a asi aj bol) jedným veľkým krycím manévrom, resp. divadlom na odlákanie pozornosti. Jediným výsledkom summitu bolo potvrdenie úlohy a postavenia Ruska vo svete.Lenže o tom sa už vedelo dávno. Čo je zvláštne, tak týmto summitom sa nikto v tom dlho nerýpal. Zaujal ma aj komentár Panarima, ktorý povedal, že k Ženeve sa obšírnejšie vyjadrí až keď Putin pristane v Moskve. Čiže situácia je zložitá a teraz je nutné mlčať. Čo sa tam dialo, alebo s kým Putin jednal je záhada. Avšak každý vie, že Švajčiarsko nie je obyčajná krajina. Každý vie čo je Vatikán a aká garda ho stráži. To čo sa udialo v Ženeve má priamy dosah na dianie vo svete.

   Čo sa týka rozkladu riadiacich štruktúr, tak to sa týka aj Cirkvi. Ak sa len pozrieme na situáciu v Cirkvi na Slovensku, tak zistíme, že začína vznikať, resp. už vznikla priepasť medzi biskupmi (cirkevnou vrchnosťou) na jednej strane a kňazmi a veriacimi na strane druhej. Situácia, ktorá vznikla v Cirkvi počas korony, vyústila v “rozčarovanie” v časti duchovenstva, ktorí poukazovali na to, že v dobe keď ich ľudia najviac potrebujú sa musia stiahnuť. Podobná bola aj reakcia veriacich, kde sa miešal hnev, sklamanie, údiv a rozčarovanie. Avšak deje sa to čo bolo predpovedané a Cirkev sa vráti k svojim koreňom. Čo sa týka rozkladu riadiacich štruktúr a následnému zabráneniu vzniku chaosu, tak sú informácie, že v danom momente konsolidáciu situácie zabezpečí armáda a ozbrojené zložky a sú vybraté aj civilné osoby, ktoré zabezpečia fungovanie riadiacich štruktúr v štáte.

   Svet v súčasnosti tancuje na hrane. Prebieha boj patriotov voči močiaru, v ktorom melú aj GP. Močiar je zahnaný do kúta, zbesilo sa bráni, ale melie už z posledného (viď napr. u nás snahy o pretlačenie povinného očkovania) a nie o moc lepšom postavení sa nachádza aj periféria GP (napr. Pellegriny, ktorý (aspoň mne) pripadá, že nevie kde je sever).

   Čo sa týka Slovenska, tak súčasné snahy močiara mali efekt atómovej bomby, ale nie tak ako si to myslel. Zdesenie ľudí bolo obrovské a každou minútou narastal aj ich hnev. Hoci Fico im vydal varovanie, dané snahy zabrzdilo až preľaknutie Sme rodina. Myslím, že v nasledujúcich dňoch keď sa ešte bude stupňovať tlak močiara sa odpália informačné bomby ohľadom očkovania. Najprv to pôjde pomaly a info budú dávkované jednotlivo, po častiach aby sa určité skupiny (napr. časť lekárov) mohli ešte zachrániť, ale potom sa informačná bomba prejaví naplno.

   Liked by 6 people

  • @popolvar67
   Zabúdaš na jednu drobnú vec resp. mýliš sa v jednej veci, a to je to, že aj RKC a ostatné kresťanské cirkvi sú z rôznych dôvodov v rozklade a veci sa budú len urýchľovať, lebo ovečky vidia na vlastné oči to, že čo robí cirkevná vrchnosť.
   A nehovorím o tom, že vyjde najavo aj to, že cirkev po stáročia bol pod riadením skutočných satanistov t.. cirkev sa toho nechopí, ale ľudia áno.

   Liked by 2 people

   • kresťanské cirkvi sú v rozklade… A?
    evolúcia je sprevádzaná transformáciou, ktorej súčasťou je úpadok – likvidácia starého.
    Cirkev je ako nádoba. Síce naplnená niečím už riadne smrdutým, ale vždy je možné zapáchajúci obsah vyliať, nádobu umyť a naplniť čistou vodou – novou informáciou.
    Ak sa to nestane, tak nevábny smrdutý starý obsah nebude nikoho priťahovať, aby si z tejto nádoby upil, ale ju bude naširoko obchádzať… nevylučujúc možnosť, že sa niekto naserie a do odpadu pôjde nielen obsah ale aj nádoba…
    Neviem, či je snom cirkvi skončiť v odpadlisku dejín…
    Prečo revolučne odmietať a ničiť všetko predošlé, ak je možné tomu dať len zmysluplnejší obsah, cieľ, využitie…?

    Liked by 2 people

 2. Domnievam sa, že sa na relatívne krátku dobu, po páde riadiacich štruktúr DS, otvorí možnosť pre Slovensko vybrať si, pod ktorú konceptuálnu moc sa zaradíme. My, starší, sme mali možnosť žiť aj pod vplyvom Ruského sveta aj pod vplyvom biblickej koncepcie. Dúfam, že si budeme vedieť (a môcť) vybrať správne.

  Liked by 2 people

 3. Vďaka Oracle…od istej doby som denne na Vašom blogu. Dostala som sa sem vďaka pani Rychtaříkovej, ktorá robí videa a číta aj od Vás …keď som ju počúvala, som si hovorila, do prčič čo to aký blog. Stačilo dať do vyhľadávača a hups. Odvtedy som tu denne a čítam si a dumám. Posunula som to už viacerým kamarátom a kamarátkam. Ja tu čítam totálne všetko aj s komentármi a teší ma, že tu ľudia diskutujú. Ešte raz vďaka za Vašu prácu.

  Liked by 7 people

  • “Rómovia s Afgancami sa podľa dostupných informácií pobili kvôli dievčatám.” – zaujímavé načasovanie tejto informácie, ak v Rakúsku je veľké haló, kvôli zdrogovaní, znásilnení a brutálnej vražde 13-ročného dievčaťa vo Viedni Afgáncom. Nerozoberá sa len samotná vražda, ale aj to, že ako je možné, že Afgánec býval v mestskom nájomnom byte, pričom Rakúšaci v poradovníku na takýto byt čakajú roky. Takisto bolo aj priamo napísané, že integrácia žiadna, bez tlmočníka sa nepohne a prišiel do Rakúska len brať – tučné vreckové, bývanie zadarmo a pod.

   Liked by 3 people

 4. “Rómovia s Afgancami sa podľa dostupných informácií pobili” – zrovna som písal do jednej diskusie, že slniečkári z toho budú určite frustrovaní, keďže sa pobili nimi preferované skupiny obyvateľstva. Ale oni sa z toho vykrútia ako obvykle, napíšu, že na Slovensku boli napadnutí Afgánci.

  Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s