Plánovaný hladomor a cyber polygon

Podľa tohto videa elity chystajú vytvoriť umelý nedostatok potravy tým, že skúpia veľkú časť potravy a nechajú to zošrotovať t.j. je potravy dosť, len elity tu hrajú na Boha. A ak predsa nebude, tak je to sila toho, že plán bol prezradený.

Cyber polygon: na popud WEF (Svetový Ekonomický Fórum-World Economic Forum) pred pár mesiacmi prebehlo cvičenie podobné tomu, aké sa prebehlo pred vypuknutím covid-19, a z toho paranoidnejší jedinci usúdili, že elity chystajú vypnúť na určitý čas Internet a ja im aj verím. Lenže po debakli s ekonomickým resetom o to (a o hladomor) sa pokúsi len magor so samovražednými sklonmi. Chcem tým povedať, že ak predsa len budú výpadky v internetovej sieti, tak buď to je útok pod falošnou vlajkou alebo niekto prerába Internet a z z nepríjemností chce obviniť  práve WEF a elity za nimi (anglo-americký močiar s centrálou v Londýne).

To na margo toho, že tu boli otázky na toto téma.

15 thoughts on “Plánovaný hladomor a cyber polygon

 1. V týchto časoch sa viac a viac obracať a sústrediť svoju pozornosť do svojho vnútra. Tam je zdroj všetkého. Všetky mystické školy to v každom historickom období učili, len sa to skrývalo. Jednoducho si musíme prejsť istým obdobím. Prechod ľudstva na novú úroveň si vyžaduje mnoho kontrastnych situácii.

  Páči sa mi

 2. Vďaka Ori za článok. Neviem,či to s tým nejako súvisí, ale už nejaký čas sa mi stáva, že ak potrebujem niekomu zavolať, volanie prebieha,no s dotyčným ma nespojí,ale hovor sa zruší sám. Niekedy musím opakovať aj zo 3 pokusy a je jedno do akej siete. Ja mám O2.

  Liked by 3 people

  • Ja mám firemný Telekom, mne sa to nestalo, ale podobné príznaky má syn 4ka aj mama na Telekome, kvázi pevná linka, ale drôty už nahradili GPRS technológiou. Drôt je drôt, ten nepustí.

   Liked by 1 person

 3. No, celkom si nie som istý, Oracle. V Poľsku v čase Solidarności cez noc odviezli všetok tovar zo všetkých obchodov v štáte, bola to isto veľká logistická operácia, ale ako vidíš dá sa to. Ráno ľudia pozerali na úplne prázdne regály. Vláda ich nechala pár dní bez dodávok všetkého a potom zaviedla lístkový prídelový systém a vo voľnom predaji bolo len pár druhov väčšinou hnusných potravín (aj so zapečenými švábmi). Je to teda už odskúšané a funguje to. Prídel na lístky ľuďom väčšinou nestačil, ale na čiernom trhu bolo všetko o 300% drahšie (tam si dostal všetko).

  Ak plánujú Cyber polygon, tak je veľmi pravdepodobné, že to budú chcieť použiť tak ako si pred covidom najskôr nacvičili “pandémiu”.

  Liked by 1 person

 4. o tomto som už počul pred niekoľkými mesiacmi, otázne je však čoho a koho sa to bude týkať a rozsah týchto kybernetických útokov. Napr. v USA už tieto útoky začali (ale zase tam beží kampaň na alternatíve aby sa ľudia zásobili potravinami a inými nevyhnutnými potrebami pre život na obdobie cca 10 dní) a tie sa rozširujú aj do druhých krajín (napr. Austrália). Sú informácie, že sa bude jednať o falošnú vlajku a posledný pokus močiaru o záchranu. Môže sa veľmi ľahko stať, že začne to močiar, ale veliť tomu bude a dokončí to podľa svojich pravidiel niekto úplne iný. Napr. patrioti.
  Čo sa týka armády NATO na hraniciach, tak zachytil som info, že tieto jednotky sú rozmiestnené po celej Európe a že vraj sa na tom podieľa aj Ruská armáda. Inak zachytil som info, že tesne pred Ženevou do Nemecka prileteli ruské armádne lietadla určené na velenie a riadenie operácií (ako dôkaz uviedli záznamy z letového radaru).
  Čo sa týka Slovenska, mám pocit, že sa niečo chystá v nasledujúcich dňoch. Situácia je vyhrotená a ľudia sú nasratí. Ako povestná iskra môže poslúžiť blokáda hraničných priechodov, ktorá môže odpáliť sobotňajší protest. Veľa toho naznačil aj Fico keď povedal, že preferuje zákonné postupy, ale ľuďom nemôže brániť vyjadriť svoj názor aj na protestoch. Tento 180° obrat oproti predchádzajúcim snahám keď Fico práveže krotil ľudí, značí (aspoň podľa mňa), že situácia sa dostala do kritickej fázy a nastupuje ďalšia etapa a je pevne pod kontrolou. Močiar na Slovensku (a nielen u nás) je v panike lebo si už uvedomil, že situáciu už neriadi a stáva sa bábkou v hre druhého. A jedine komu to dochádza je matelko a možno aj rezidentka.

  Liked by 7 people

 5. Niečo sa určite chystá, nejaká prasáreň.
  Ja len dodám, že ak sa niečo stane na internete, budú určite obviňovať “zlých Putinových hackerov”.
  Už veľmi dlho sa v spoločnosti pripravuje informačné pole o zlých ruských hackeroch.
  Na západe sú ľudia úplne zdebilizovaný a vôbec ich ani nenapadne nič iné.
  Budú to brať automaticky ako fakt.

  Liked by 1 person

 6. Slovensko a Slováci sú pokusom na ktorom satanisti chcú začať veľký reset. Najprv nás zastrašujú a nútia pod rôznymi zámienkami do vražednej vakcinácie. Až dokončia dielo skazy, tak návšteva pápeža má vyzerať ako ich triumf nad porazeným a zdecimovaným národom.

  Páči sa mi

 7. Zdravím. Dovoľujem si doporučiť jednu 8 hodinovú kompiláciu videí od EwarAnon, @QuantumRhino s názvom – What on Earth Happened? – EwarAnon – Complete (Part 1 – 13). Je to na Odysee.com. S útržkami ste sa možno stretli ale v celku je to zaujímavé. Aspoň teda podľa mňa. Prajem vám veľa kvalitnej energie a kritického rozmýšľania.

  Páči sa mi

 8. aby ešte nebol pápež tá obeť, napr. očkovacím prúserom,alebo iným škandálom a močiar si určite brúsi zuby na RKC majetok, brusel si myslí ako veci má pod palcom, ale posledne vidno že nemá

  Liked by 5 people

  • “močiar si určite brúsi zuby na RKC majetok”
   a to je dôvod, prečo bude RKC rozobratá a zdiskreditovaná a podľa stavu, v akom sa močiar nachádza to pápež ku nám nestihne pred týmto škandálom. Celkovo je zaujímavé sledovať, ako sa jednotlivé štruktúry snažia jedna zadláviť druhú a ovládnuť zdroje tej druhej. Vycvič bojové psy, využi ich vo svoj prospech a keď ich nepotrebuješ, prestaň ich kŕmiť, oni sa požerú samé.

   Liked by 3 people

 9. Natrafil som na zaujímavú zmienku o Ivanovi Hroznom v súvislosti s potravinami :
  – Ivan Hrozný v roku 1580 povedal: „Chcete dobyť krajinu, vozte tam cudzie potraviny, bude dochádzať k odtoku energie, ľudia budú chorí a oslabení.“ Ivan Hrozný mal obrovskú knižnicu a dobre vedel, že keď ľudia konzumujú cudzie potraviny, tak budú chorľavieť. A to robíme aj my. –
  Citát je z tohoto článku :
  https://www.biosferaklub.info/rady-sibirskej-bylinkarky-lydie-surinovej/

  Liked by 3 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s