SNP

SNP

Stali sa tri závažné veci na Slovensku. Nebudem to rozpitvávať, poviem to hlavné.

 1. Ústavný súd zamietol referendum. To znamená, že sudca Ústavného súdu oznámil občanom SR, že v prípade ako je dnes, ak vláda má v parlamente podporu ústavnej väčšiny poslancov, voličia, okrem nátlakových akcií, nemajú žiadnu inú možnosť okrem práva na štrajk a masové protesty ako zvrátiť situáciu, ak ho politici počas volieb oklamali svojou predvolebnou kampaňou a vláda koná proti ich záujmom – záujmom miminálne 565 000 oprávnených voličov. Koľko ich je skutočne nespokojných s touto vládou a parlamentom sa už skrze referendum nedozvieme, no je to isto viac, než tých 565 000 platných petičných podpisov. Ústavný súd voličovi v podstate povedal, že táto „demokracia“ ho potrebuje len ako prostriedok k voľbám, aby nová vláda a parlament, vzíduvšie z volieb mali zdanie demokratickej legitimity. Potrebný volebný výsledok si už oni zabezpečia počas volebných dní. Ako sa to robí, nám predviedli v posledných prezidentských voľbách v USA.
 2. Vyhláška 226/2021 Úradu verejného zdravotnícva. Preštudoval som si ju podrobne a pozorne dvakrát. Podstatou tejto vyhlášky je to, že občania Slovenska, vstupujúc na územie Slovenska sa musia pred príchodom zaregistrovať na stránke http://korona.gov.sk/ehranica, v prípade leteckej dopravy na https://www.mindop.sk/covid/ a po vstupe musia absolvovať povinnú karanténu buď v domácom prostredí alebo v štátnej karanténe. V prípade domácej karantény spolu s celou rodinou. Ak nechcete doma s celou rodinou v karanténe trčať celých 14 dní, môžete ju ukončiť negatívnym PCR testom, ale testovať sa môžete najskôr na 5. deň. Matovič síce sľubuje PCR testy za 2 €, otázkou je, koľko bude stáť to potvrdenie, že ste negatívni. A toto všetko v dobe, keď Slovensko a skoro všetky krajiny EÚ sú „zelené“. Výnimka z karantény je pre zaočkované osoby a ďalšie výnimky podľa paragrafov 5 až 7. Pritom výnimka podľa paragrafu 6, to jest pre osoby pracujúce v zahraničí – tzv. pendleri, trvá len do 31.8.2021. Podstatnou zmenou oproti predošlej vyhláške je to, že z výnimiek na karanténu úplne vypadli osoby, ktoré majú potvrdenú imunitu po prekonaní covidu. A teraz to najdôležitejšie: od 9.8. sa za plne očkovanú osobu považujete maximálne len 12 mesiacov po absolvovaní plnej očkovacej schémy. To znamená, že už podľa tejto vyhlášky, ak sa budete chcieť vyhnúť karanténe, sa musíte dávať očkovať min každých 12 mesiacov. Čo sa týka miesta absolvovania karantény: je tam zatiaľ možnosť domácej a štátnej karantény, avšak dám krk na to, že to časom bude už len o štátnej karanténe (viď minulý rok, ako sa to sprísňovalo) a bez očkovania sa z nej nedostanete. Nie tak dávno niekde verejne povedal, že „Musíme vytvoriť taký tlak na neočkovaných, aby kvičali ako svine!“ Za toto, budeš ty kvičať ako sviňa, fašista jeden!!!
 3. Začiatkom tohto týždňa boli za policajnej asistencie zablokované viaceré malé pohraničné prechody. Vlára, Čirč/Leľuchov a ďalšie. Zámerne boli vybrané také, kde to ľuďom ublížilo najviac. Videí o tom, čo sa tam dialo, je dostatok.

Takže v týchto dňoch nám fašistická chunta pri moci čierne na bielom dala, čo pre nás chystá.  Prečo fašistická chunta? Pretože nerešpektuje nič, ani zákony, ani Ústavu SR a ani medzinárodné zmluvy, ani zákony EÚ, ani Schengenské dohovory a porušila práva nielen občanov SR ale aj susedných krajín.

Proste dala najavo, že zákony rešpektovať nebudú, budú si robiť čo chcú. A čo chcú spraviť? To, čo teraz testujú na hraniciach sa chystajú zaviesť aj pre vnútroštátny pohyb. Ak sa nebudeš dávať pravidelne preočkovávať každých, zatiaľ, 12 mesiacov, ani si neškrtneš a budeš kvičať ako sviňa!. Už z tejto vyhlášky je jasné, že to plánujú min. od 12 rokov veku pre každého. Výnimkou bude len kontraindikácia pri očkovaní, zdravotne potvrdená nie všeobecným lekárom, ale len špecialistom. Že ich ordinácie proste po roku a pol pandemických opatrení a zanedbávana pacientov praskajú vo švíkoch je jasné. Nehovoriac o tom, aké interné smernice dostanú k tomu. Je zaujímavé, že prílohou tejto vyhlášky 226/2021 je práve takéto tlačivo, pritom priamo s paragrafmi tejto vyhlášky nijako nesúvisí. Proste režim prechodu cez hranice rozlišuje len, či si alebo nie si zaočkovaný. Nemôžeš byť očkovaný? Sedíš v karanténe. Zatiaľ v karanténe, a potom ťa nepustia ani do práce, ani k lekárovi, ani do banky, a možno ani do obchodu. Veď sme si to počas lockdownov užili do sýtosti.

Čo môže policajt na hraniciach od občana vyžadovať a kontrolovať? Jedinou povinnosťou pre vstup na Slovensko je zaregistrovať sa, viď link vyššie. Toto hraničná kontrola má a môže kontrolovať len toto a spýtať sa odkiaľ idem. Ak som sa zaregistroval, splnil som podmienku pre prekročenie hraníc. Zbytok sa však už týka karanténnych povinností. Takže ak si neuplatňujem žiadnu výnimku ohľadom karantény a povinnosti sa registrovať pred každým prekročením hraníc, musia ma pustiť, nemôžu podľa tejto vyhlášky nič viac odo mňa, ak neprekračujem hranice letecky (tam je povinnosť max 72 hodím starý PCR test), vyžadovať. Ak som si však pri registrácii uplatnil výnimku, tak na požiadanie hraničnej kontroly musím predložiť príslušné potvrdenia, prípadne testy (treba si to preštudovať). Ešte raz, ak sa na hranici preukážem, že som sa registroval, a poviem, že si neuplatňujem žiadnu výnimku z karantény, nesmú nič viac odo mňa pri prekročení hraníc vyžadovať!!!

Protesty.

Videá z Vláry sú dostatočne vypovedajúce a Ústavný súd, ak sa nechceme všetci stať očkovaní, aby sme mohli normálne žiť, nám jasne dal najavo, že zmenu bez protestov nedosiahneme. Proste niekto tlačí ľudí do ulice. Ísť, či neísť?

Situácia sa od 17.11. podstatne zmenila. No predtým, než protestovať pôjdem, si musím uvedomiť základnú  vec. Moc tejto vládnej mafie sa opiera len o moc donucovaciu – políciu. Bez jej sily sú to bezmocní zbabelci!

Zbavme ich tejto sily, zbavme ich policajnej ochrany!

Pomáhať a chrániť! skvie sa na každom policajnom aute. Presvedčme policajtov, aby chránili národ a nie mafiu. Presvedčme ich, aby mohli byť ich deti a ich rodiny na nich hrdí. Presvedčme ich, aby sa stali skutočnými ochrancami práva a spravodlivosti a nie prisluhovačmi zlovôle gaunerov, ktorí sa dostali k vládnej moci.

Protestujme, ale v žiadnom prípade neútočme na policajtov, nenadávajme im – rozprávajme sa s nimi o tom, že žijú medzi nami, ako to miestami pomedzi nadávky zaznelo aj vo Vláre.

Zásahová jednotka odišla, ale miestni policajti musia žiť medzi miestnymi a tam majú aj rodiny. To je jedno, že ich preveľujú na opačný koniec republiky na služby na hraniciach. Dnes sa na youtube objaví okamžite, čo robili inde. Netreba sa vyhrážať, treba len jasne povedať, že ak nebudú s národom, nebude ani národ s nimi a vylúči ich z pomedzi seba. A to je horšie, než smrť! Ak ťa okolie bude ignorovať, bude ignorovať aj tvoju rodinu, deti miestnych sa otočia tvojim deťom chrbtom – budeš prežívať svoju spoločenskú smrť – stále a stále. Ako dlho to vydrží tvoja manželka a tvoje deti? Je len otázkou času, že to psychicky nevydrží a policajt stratí aj rodinné zázemie. Zostane mu len hanba. A stojí vám to, páni policajti za to, chrániť vládnu zberbu? Veď pozrite sa, ako sa odvďačili Milanovi Lučanskému. A nech sú tam transparenty s jeho fotografiou.

A eliminovať vo svojich radoch provokatérov, opilcov a zurvalcov!!!

V čom a prečo sa situácia zmenila a prečo ísť protestovať? A prečo som to nazval SNP? O tom zajtra.

No najprv sa ráno pôjdem pozrieť na takýto protest, aby to tam niekto nevyprovokoval.

17 thoughts on “SNP

 1. Podľa mojich informácií ešte z jari, minimálne polovica policajtov len čaká na akciu národa a pridajú sa k nemu. Sú to naši chalani, žijú medzi nami, ako píšeš, majú rodiny atď. Ja im verím.

  Liked by 3 people

 2. Veľmi pekný článok. Ospravedlňujem sa za skeptickú otázku, len nahlas uvažujem čo by sa stalo keby sa polícia naozaj pridá na stranu ľudu.
  Nebol by to pre GP veľký precedens? Čo sme si to tu otroci vôbec dovolili sami rozhodovať? Nemáme informačnú oporu vonku, tak mne príde, že by rozšíril novú biologickú zbraň a všetky média za hranicami hlásali, že tu máme najsmrtonosnejšiu variáciu, uzavrú hranice a znemožnia aj zásobovanie a odpoja ná od internetu aby nás ukázali ako vzor, ako dopadne ten kto neposlúcha.

  Ja som za čo najlepšiu budúcnosť pre Veľkú Maravu, len sa zamýšľam akú máme aktuálne oporu pri presadzovaní svetlej budúcnosti v národe i v ozbrojených zložkách.

  Liked by 4 people

 3. Najprv by som uviedol Ústavu SR (jej časť):
  Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. Ústava Slovenskej republiky, článok 93 a nasledovné.:
  REFERENDUM
  Čl. 93
  (1)
  Referendom sa potvrdí ústavný zákon o vstupe do štátneho zväzku s inými štátmi alebo o vystúpení z tohto zväzku.
  (2)
  Referendom sa môže rozhodnúť aj o iných dôležitých otázkach verejného záujmu.
  (3)
  Predmetom referenda nemôžu byť základné práva a slobody, dane, odvody a štátny rozpočet.
  Čl. 94
  Každý občan Slovenskej republiky, ktorý má právo voliť do Národnej rady Slovenskej republiky, má právo sa zúčastniť na referende.
  Čl. 95
  (1)
  Referendum vyhlasuje prezident Slovenskej republiky, ak o to petíciou požiada aspoň 350 000 občanov, alebo ak sa na tom uznesie Národná rada Slovenskej republiky, a to do 30 dní od prijatia petície občanov alebo uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky.
  (2)
  Prezident Slovenskej republiky môže pred vyhlásením referenda podať na Ústavný súd Slovenskej republiky návrh na rozhodnutie, či predmet referenda, ktoré sa má vyhlásiť na základe petície občanov alebo uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky podľa odseku 1, je v súlade s ústavou alebo s ústavným zákonom. Ak prezident Slovenskej republiky podá na Ústavný súd Slovenskej republiky návrh na rozhodnutie, či predmet referenda, ktoré sa má vyhlásiť na základe petície občanov alebo uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky, je v súlade s ústavou alebo s ústavným zákonom, od podania návrhu prezidenta Slovenskej republiky do nadobudnutia právoplatnosti rozhodnutia Ústavného súdu Slovenskej republiky lehota podľa odseku 1 neplynie.
  Čl. 96
  (1)
  Návrh na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky o vyhlásení referenda môžu podávať poslanci Národnej rady Slovenskej republiky alebo vláda Slovenskej republiky.
  (2)
  Referendum sa vykoná do 90 dní od jeho vyhlásenia prezidentom Slovenskej republiky.
  Čl. 97
  (1)
  Referendum sa nemôže konať v období kratšom ako 90 dní pred voľbami do Národnej rady Slovenskej republiky.
  (2)
  Referendum sa môže konať v deň volieb do Národnej rady Slovenskej republiky.
  Čl. 98
  (1)
  Výsledky referenda sú platné, ak sa na ňom zúčastnila nadpolovičná väčšina oprávnených voličov a ak bolo rozhodnutie prijaté nadpolovičnou väčšinou účastníkov referenda.
  (2)
  Návrhy prijaté v referende vyhlási Národná rada Slovenskej republiky rovnako ako zákon.
  Čl. 99
  (1)
  Výsledok referenda môže Národná rada Slovenskej republiky zmeniť alebo zrušiť svojím ústavným zákonom po uplynutí troch rokov od jeho účinnosti.
  (2)
  Referendum v tej istej veci možno opakovať najskôr po uplynutí troch rokov od jeho vykonania.
  Čl. 100
  Spôsob vykonania referenda ustanoví zákon.

  V Ústave SR je negatívne vymedzené (článok 93 ods. 3) čoho sa referendum týkať nemôže.
  To znamená (podľa elementárnej logiky), že ostatných práv sa týkať môže. – To len na margo toho, že v posledných rokoch sú vyjadrenia rôznych “odborníkov” na ústavné právo, zjavne spolitizované. Minimálne od polemiky zrušenia tzv. Mečiarových amnestií.

  Treba si položiť otázku (tak ako sa to vyučuje na predmete Ústavné právo):

  Čo platí pre základné ľudské práva a slobody?:

  Článok 12 Ústavy SR:
  DRUHÁ HLAVA
  ZÁKLADNÉ PRÁVA A SLOBODY
  Prvý oddiel
  VŠEOBECNÉ USTANOVENIA
  Čl. 12
  (1)
  Ľudia sú slobodní a rovní v dôstojnosti i v právach. Základné práva a slobody sú neodňateľné, nescudziteľné, nepremlčateľné a nezrušiteľné. ……..

  Z Ústavy SR vyplýva (a všetci zapredanci , čo sa pasujú za odborníkov na ústavné právo to vedia), že medzi základné ľudské práva patria možnosť voliť (pasívne ľudské právo) a byť volený (aktívne ľudské právo).

  Právo poslanca na 4 ročný mandát nepatrí medzi základné ľudské práva, pretože nespĺňa podmienky stanovené v článku 12 Ústavy SR:
  Neodňateľné – nikoho nemožno týchto práv zbaviť – to znamená, že by poslanci boli poslancami do konca svojho života…
  Nepremlčateľné – nepodliehajú premlčaniu, a teda ich trvanie je počas života človeka časovo neobmedzené – to znamená, že nie sú časovo obmedzené – tým pádom 4 ročný mandát s týmto nekorešponduje – poslanec by teda mal byť poslancom do konca svojho života.
  Základné ľudské práva sú aj Nezrušiteľné – (existujú nezávisle od vôle zákonodarcu, ktorý ich uznáva, ale nemôže ich zrušiť).
  A v konečnom dôsledku by to znamenalo – ak by išlo o základné ľudské právo – že poslancami by sme boli vlastne všetci od narodenia až do smrti, a nemohli by sme sa ani tohto práva vzdať, pretože je aj nescudziteľné – nemôžeme ho previesť na iného.

  Toľko doplnok k tomuto príspevku z pohľadu Ústavného práva SR.

  Liked by 5 people

  • Všimli ste si, plagátik,ktorý sa objavil iba v alternatíve,je ukončený zvláštnou poznámkou
   ” S podporou európskych priateľov”. Naozaj,organizátori sa tentoraz správajú veľmi diskrétne.Dôvody iste čoskoro pochopíme. Napriek rizikám,ktoré spomínate (provokatéri,následne falošná vlajka)dúfam,že ľudí príde dosť a budú vedieť rozlišovať. Srdcom tam bude celé Slovensko.

   Páči sa mi

  • Áno takto nejako argumentovali sudcovia ústavného súdu s iným názorom na túto vec. Je to už dostupné na webe ústavného súdu.

   To rozhodnutie bolo očividne svojvoľné. Už sa ani nemohli oprieť o (pre mňa osobne) nezmyselné úvahy “ako to autor ústavy myslel” (no asi tak ako je to tam napísané, takéto ohýbanie jasné napísaného textu možno funguje v USA kde otcovia zakladatelia dávno nežijú) keďže autor ústavy ešte žije (vyjadrili sa k tomu autori ústavy?)…tak si proste vymysleli hovadiny. Navyše dali jasne najavo, že si budú robiť čo chcú.

   Tvárime sa ako musí byť poslednou inštanciou nezávislý ústavný súd, veď hádam tu ľudia nebudú mať posledné slovo, to by sa zvrhlo na totalitu…no ale čo keď totalitu zavádza najvyššia nezávislá inštancia?

   Páči sa mi

 4. Status z FB (nedá sa vložiť obrázok, resp. ho sem neviem vložiť):

  “Mnoho ľudí dnes cíti že sú stále klamaní hŕstkou zapredaných panákov bez svedomia a múdrosti, túžiacich výhradne po majetkoch. Tí ľudia nie sú ani schopní vytušiť čo spôsobujú hlavne sami sebe. No ale to je ich problém.
  Problém nás ostatných je to, že nesúhlasíme s tým čo sa okolo nás deje, no väčšina iba čaká, kto vlastne ukáže čo treba urobiť. Mnohí sa chystajú “do boja” za spravodlivosť a slobodu …… no bezbranný, ako to malé mača. Proti zlobe a podlosti nikto nemôže “bojovať” hnevom a nenávisťou. To je ako ísť s bubnom na zajace.
  Priatelia kým všetci neobjavíme tú obrovskú tvorivú SILU ŽIVOTA v sebe a kým nebudeme schopní všetci v tej SILE STVORITEĽA stáť a bezpečne sa o ňu oprieť, každý boj proti TME a SLEPOTE je márny.
  Každý z nás má schopnosť usmerňovať obrovský prúd tvorivej vesmírnej, alebo Božej SILY …… no iba v tvorivom “usmernení” . Tvorivé usmernenie je aj ochrana života. Nie je to iba pasívne ničnerobenie a čakanie, kým nám začnú padať pečené holuby do huby. Touto obrovskou SILOU dokážeme všetci “Hory prenášať” … tvoriť. budovať ako nikdy doteraz. S pokorou, vedomím, odvahou a láskou.
  Ak však tú SILU nesprávne použijeme v HNEVE a NENÁVISTI, okamžite ju smerujeme proti sebe. To akoby ste sa dotkli kábla vysokého napätia bez izolácie. V sekunde sa zadymí a je po vás.
  Priatelia ŽIVOT nedokáže nikdy zastaviť klamstvo, podlosť, zloba a nenávisť … tá sa vždy obráti proti svojmu šíriteľovi. Len on to v tej zaslepenosti, nedokáže ani len vytušiť, nieto ešte uvidieť.
  Na záver jeden príklad z udalostí posledných dní z našich hraničných priechodov. Mnoho kriku, nadávok, hurhaju na policajtov, ktorí boli bezradnejší, ako ľudia okolo. Chaos …. lebo všade bolo cítiť iba hnev a zúfalstvo. Bez vedomia si svojej tvorivej SILY. Tam stačilo urobiť jeden obrovský kruh. Obkolesiť všetkých tých chudákov policajtov a nechať ich uprostred. Poprosiť si v pokore o SILU “zhora” … bez hnevu no v jasnom postoji za právo ŽIVOTA jednohlasne, ako jeden muž spustiť mohutným oduševneným hlasom trebárs Slovenskú a Českú hymnu, alebo “Na Kráľovej holi” ….. Chlapci uprostred by sa prepadli od hanby a svedomie by ich tak prefackalo, že by nevedeli týždeň zaspať. ( Tí ktorí by chceli vzdorovať, tí oststní by sa mohli kludne pridať do kruhu a spievať spoločne. Text dopĺňam po krásnej inširácii z komentárov) …
  Takže priatelia pevne za právo ŽIVOTA, ale iba v pevnom postoji naplnení tvorivou SILOU STVORITEĽA všetkého ŽIVOTA.
  S úctou ….”

  Liked by 2 people

 5. Ad bod 2) – vyhláška.

  ÚVZ sa odvoláva na §48, ods. 4 zákona 355/2004 Zb (” Úrad verejného zdravotníctva alebo regionálny úrad verejného zdravotníctva pri ohrození verejného zdravia nariaďuje opatrenia, ktorými sú…). Tu ale nastáva problém, nakoľko “ohrozenie verejného zdravia” nie je len filler text, ale termín zadefinovaný v tom istom paragrafe, ods. 1. SR sa od 11.3.2020 sa nachádza v “ohrození verejného zdravia II. stupňa” (ods. 2), tým pádom ods. 4 padá a ÚVZ nemá zákonný rámec vydávať vyhlášku ukladajúcu povinnosti občanom, (konkrétne bod u – izolácia alebo karanténa osôb vstupujúcich na územie Slovenskej republiky).

  Ergo, občan nemá povinnosť registrovať sa do nejakej eHranice. Nepustenie občana cez hranicu domov je porušenie jeho práv, minimálne obmedzovanie osobnej slobody (” Kto inému bez oprávnenia bráni užívať osobnú slobodu”, §183 TZ), vynucovanie registrácie, lebo inak nebude pustený môže byť nátlak (§192 TZ) a to všetko verejným činiteľom konajúcim prekročením právomocí daných zákonom (§ 326, ods. b) TZ).

  Tým, že povinnosť registrácie/karantény nebola prijatá ako zákon, resp. to bolo stiahnuté z rokovania parlamentu na poslednú chvíľu, všetka zodpovednosť bola hodená na policajtov, ktorí to vynucujú. Šéfstvo si umyje ruky, veď celý cirkus bol len informatívne a čierny peter zostane tým, ktorí to na hraniciach po občanoch vynucovali. Toto by bolo fajn, keby si dotyční policajti uvedomili.

  Liked by 5 people

  • Vyhlášky ÚVZSR nie sú legitímne, nakoľko nespĺňajú ich vyhlásenie podľa zákona 400/2015 Z.z., pretože:
   – vyhláška ako všeobecne záväzný právny predpis musí byť vyhlásená v Zbierke zákonov,
   – realita je, že vyhlášky ÚVZSR sa zverejňujú vo Vestníku vlády
   – podľa zákona 400/2015 Z.z. § 11 bod 3), vyhlášku a opatrenie podpisuje minister, vedúci ostatného ústredného orgánu štátnej správy, vedúci iného orgánu štátnej správy alebo guvernér Národnej banky Slovenska,
   – realita je ,že vyhlášky ÚVZSR podpisuje Hlavný hygienik SR (Mikas),
   – ÚVZSR nie je orgánom štátnej správy, je to rozpočtová organizácia štátu, čiže sa jedná o subjekt verejnej správy
   – úpravou zákona 355/2007 Z.z., konkrétne § 59b bola ÚVZSR udelená na to právomoc ale tento paragraf je v rozpore so zákonom 400/2015 Z.z.

   Liked by 2 people

 6. @Popolvar67 prosím o radu resp. pomoc…dcéra pôjde do školy a tak sa chcem opýtať či je nejaký dokument ,ktorý dať podpísat riaditeľovi aby som ju ochránil pred očkovaním alebo aspoň,čo všetko by to malo obsahovať keď by som to písal sám aby som na nič nezabudol…ďakujem veľmi pekne

  Páči sa mi

  • sova: na nete je toho veľa, skus právnu kanceláriu Weis, abo dokumenty na dostojneslovensko.sk Otázka znie inak. Väčšina riaditeliek sú husokačky, ktoré slepo dodržujú nariadenia vlády. Tam je cesta zarúbaná. Na tvojom mieste by som dal dieťa do nejakej domoškoly, alebo ho skúsil vzdelávať doma. Sú s tým spojené problémy, ale ide o deti, takže nie je o čom…Je nebezpečné posielať teraz deti do nepriateľského prostredia ako je škola. Nemáš to pod kontrolou a to sa môže vypomstiť…
   Jaro

   Páči sa mi

  • Myslím, že nie je bezpečné sa spoliehať, že by rešpektovali vašu hoc aj písomnú žiadosť o nevykonanie očkovania či iných zdravotných zásahov na dieťati v škole.
   Podľa tohto odkazu na nejakej škole v Salzburgu prebehlo hromadné očkovanie aj bez vedomia či súhlasu rodičov:

   https://t.me/ceskadomobrana/28402

   Páči sa mi

 7. Trochu tiež prispejem ;

  1.)  Ústavný Úd okrem nedodržiavania Ústavy SR, spravil aj dobrú vec, o ktorej sa nerozpráva. Poukazal na dôležitý  fakt, že referendom môžme MENIŤ ÚSTAVU !!! Tadiaľ vedie naša jediná cesta na zákonnú zmenu❗

  2.) Všetko je pravda čo si napísal ale zabudol si a mal si zdôrazňovať že všetky tie opatrenia SÚ NEZÁKONNÉ A NEPLATNÉ ❗❗❗
  Včera som sa vracal Brit. Nedal som svoje telo na pokusné injekcie a odmietol som aj PCR TEST, NIKDE SOM SA NEREGISTROVAL, karanténu som tiež odmietol a policajti cca po 30min (keď som volal pred nimi svojmu právnikovi) rezignovali keďže si nevedeli splniť svoju zákonnú podmienku a to oboznámiť ma čoho a podľa AKÉHO ZÁKONA som sa dopustil MUSÍTE SI STÁŤ ZA SVOJIM❗

  Nič v zlom ale celému tvojmu článku chýba podstatná vec. Namiesto siahodlhéhi rozpisovania opatrení Povedať všetkým ľuďom ako sa veci majú! Hlavne to, že všetko toto zlo okolo Covid si robíme my sami, práve tým, že ako POSLUŠNÝ OTROCI
  Viď :

  https://drive.google.com/file/d/15Fz2KSWvuUrt-ZTtjejZBePFB0wP6Zi-/view?usp=drivesdk

  plníme to, čo nemusíme…MY SAMI, TAK SA ĽUDIA, PROSÍM VÁS PREBERTE❗❗❗

  Toto nosím so sebou :

  https://zalobyvocistatu.sk/informacie-advokata/uzavretie-hranic-slovenskej-republiky-povinna-registracia-pri-vstupe-na-uzemie-slovenskej-republiky-povinna-izolacia/

  Liked by 1 person

 8. A ešte si spomenul jednu DÔLEŽITÚ VEC❗❗❗
  Presne ako píšeš ide im o to vyprovokovať ľudí k násiliu.
  – rozdeliť nás medzi sebou ( očkovaný vs neočkovaný)
  – US -RUSKO
  – Maďari vs Slováci
  Je to jediná záchrana týchto hajzlov.
  Ak by sa im to podarilo, do 24h tu máme armádu USA na “udržanie demonkracie”.
  Nastal by zákaz všetkého, obrovské čistky atd.
  Boli by sme v prdeli …
  Si myslím, ja..
  👍🤣

  Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s