Otázky a odpovede č. 130

Do uzávierky, ktorá bola v stredu o 22:00, som dostal dosť veľa otázok a dúfam, že mi nič neuniklo (a ak predsa, tak sa ospravedlňujem, lebo diskusia sa značne zneprehľadnila). Čo sa týka pondelka, tak neviem čomu sa budem venovať a možno to nebude ani v pondelok, ale v stredu. A ako vždy, budem sa snažiť dať na všetky otázky čo najlepšiu odpoveď – pred tým však rozoberiem jednu vec:

Močiar a jeho poskokovia na Slovensku panikária

A majú prečo, ide totiž o to, že vychádza najavo koľko ľudí zomrelo na následky očkovania (v USA medzi 90 a 900 tisíckami mŕtvych), že klamú očkovaných (americký otec odhalil podvodné chovanie v očkovacích centrách detí), Francúzi sa búria proti očkovacím preukazom a proti povinnému očkovaniu, audit v Arizone ukazuje na jasné víťazstvo Trumpa, Američania prestávajú sledovať CNN a ostatný mainstream a v neposlednom rade ľudia cítia na svojej peňaženke, že niečo je zle (a nielen kvôli opatreniam kvôli covidu). Chcem tým povedať, že devianti, ktorí tvoria kostru anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne, z jednej strany strácajú kontrolu nad naratívom a z druhej strany finančný systém sa rozkladá takým spôsobom, že to začína cítiť aj ulica, čo v niektorých štátoch v kombinácii so všeobecnou korupciou a chudobou vytvára podhubie pre dosť krvavé povstania a revolúcie ako to bolo na konci Francúzskeho kráľovstva (celá vec bola vyprovokovaná tak nastavením podmienok, ako aj nastrčením kádrov – to je na celý článok).Ľuďom totiž už začína dochádzať, že celá vec nie je súhra náhod a inkompetencie, ale zámer močiara a GP. A dôvod prečo sa ocitli v tejto situácií je jednoduchý, v 60. rokoch padlo rozhodnutie, že treba presunúť americkú výrobnú základňu do Číny s tým, že po cca 50 rokoch sa presunie časť kádrov globálneho zákulisia (GP) a močiara do Číny (aspoň to im bolo sľúbené) a časť do Iránu s tým, že staré centrá sa rozložia a stanú sa perifériou. Lenže politika Putina/Ruskej Federácie je taká, že blokuje rozlet Iránu ako centra koncentrácie riadenia a podporuje Xi-ho politiku v tom, aby kádre GP a močiara nemali záchytné body. Ide totiž o to, že Xi-ho klan a ich spojenci vidia, že čo sa deje na Západe a rozhodli sa nielen vytesniť/vykázať močiar a GP z Číny, ale aj vytesniť ich spojencov z mocenských štruktúr.

Čo sa týka liberál-fašistickej čvargy t.j. 5. kolóny v žolde močiara na Slovensku, tak tá tiež má problémy, lebo nielen miestni majú plné zuby ich vyčíňania a dávajú to najavo protestami pred prezidentským palácom a úradom vlády (čo v kombinácii s prebúdzaním ľudskej populácie na globálnej úrovni znamená v prípade problémov nulovú podporu zo zahraničia), ale ani sa nedarí plniť vakcinačné kvóty, lebo v médiách nariekali, že len cca 39% obyvateľov Slovenska je zaočkovaných t.j. 34% je plno zaočkovaných oboma dávkami a 5% je zaočkovaných len jednou dávkou (a tieto čísla považujem za propagandisticky nadhodnotené). Toto celé v praxi znamená, že Slováci nie sú až tak zblbnutí propagandou, ako Západ a čoraz menej sú ochotní riskovať svoj život, lebo Slováci cítia na vlastnej koži rozdiel medzi obrazom prezentovaným médiami a realitou všedných dní, a pán Boh ochraňuj túto čvargu, ak de facto urobia očkovanie povinným. A je tu ďalší aspekt pre to, čo som napísal a ten súvisí s tým, čo nedávno napísal Popolvár. Ide o mieru krvavosti udalostí na Slovensku, a na výber máme toto:

 • uplatníme článok 32 Slovenskej ústavy a na základe neho povieme, že táto vláda, prezidentka a ÚS nie sú legitímne, a preto prestávame plniť ich nariadenia a nimi schválené zákony, lebo sústavne narušujú demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v ústave resp. nedbajú na dodržiavanie ústavy (a nie je špecifikovaný odpor), pričom si ale jedným dychom priznáme to, že na vzniknutej situácii sa spolupodielala naša kolektívna pasivita, nezáujem a naše temnejšie stránky (tým pádom krvavá mela prebehne inak kvôli otrave s vakcínami);

 • uplatníme článok 32 Slovenskej ústavy oveľa krvavejším spôsobom, to ale bude znamenať, že naši nepriatelia zvíťazili, lebo v tom momente môžeme povedať zbohom nášmu štátu a jeho znovavybudovanie bude trvať oveľa dlhšie, ak vôbec prebehne.

Otázky a odpovede

Popast sa pýtal:

Otazka:.
V predoslom clanku si napisal ze neveris cislam zaockovanosti na svk. Chcem sa opytat na dovod preco im neveris. A dalsia otazka ked manipuluju cislami aky dovod by mali menit cisla, co tym sleduju?

Kvôli tým istým dôvodom, prečo neverím predvolebným prieskumom: sú propagandou a psychologickou manipuláciou (a preto malo zmysel 50? dňové moratórium z dielne Smeru, ktoré agentka v prezidentskom paláci potopila). Pri úmrtiach a ochorení je to o strašení ovečiek, a pri číslach o očkovaní je to zas o propagande celej veci, ale kto sa chcel zaočkovať, tak ten sa nechal zaočkovať a je už zaočkovaný (čakárne sa vyprázdňujú) a ďalší tlak už len vyvoláva odpor. Dodávam, že oni nie sú hlavou, len dosť tupou výkonnou jednotkou, lebo celá vec sa rúca rýchlejšie, ako to je v ostatných krajinách sveta.

Tsurumi Rumi sa pýtala:

otázka:
V USA bola proti ľuďom úspešne viac rokov používaná sociálna technológia pod značkou Q-anon (netreba nič robiť, víťazstvo je naše, Trump a armáda to vyriešili), ktorej finálna fáza bola 6. januára v Kapitole. Včera na infovojne vraveli, že v októbri už u nás očkovanie nebude. Tvoje predikcie sú tiež čiastočne v tomto duchu. Zdá sa mi, že hranica medzi pozitívnym programovaním a “technológiou Q-anon” je tenká. Akú mieru rizík vidíš v tejto veci?

Vzhľadom na to, čo sa teraz v USA deje, tak by som povedal, že vec s Q-anon nie je až tak jednoznačná, ako naznačuješ. Netvrdím, že to nie je celkom psy-op, lebo evidentne zabraňoval tým najhorším scenárom, ktoré by uskutočňoval neriadený patriotický dav, ale na druhú stranu cez Q-anon sa sformovalo informačné podhubie na odpis močiara.

Čo sa mojich predikcií týka, tak tam ide skôr o to, že vidím aké trendy sa vytvárajú v globálnom merítku a kam je nasmerovaný ten vývoj, a vidím jednu vec: potrebný a dosť nepríjemný budíček pre celé ľudstvo, z ktorého ľudia budú šalieť, lebo dav je systematicky emocionálne budený.

Čo sa týka miery rizík, nuž mohol by som povedať, že nebo padá a šíriť tým porazeneckú náladu, lenže takto by som pracoval na budúcnosti, ktorú nechcem t.j. musím brať tú pozitívnejšiu stránku vecí a bez ladu a skladu povedať aj to, že čo hrozí. Chcem tým povedať, že všetko stojí a padá na zámeroch a reálnej morálke toho, kto to používa.

Rakja sa pýtala:

Otázka:
Na pondelok hlásia silnú magnetickú búrku a upozorňujú na možný výpadok signálu. Myslíš, že to bude mať na svedomí slnečná erupcia, alebo výpadok signálu z iného dôvodu, na čo sa upozorňuje už niekoľko týždňov?
https://www.irozhlas.cz/veda-technologie/priroda/slunecni-soustava-zeme-vesmir-slunce-boure-slunecni-boure_2107121101_ere

Skôr to druhé, lebo ten plazmový výron podľa záberov smeruje od Zeme.

Ajka sa pýtala:

Otázka
Pracujem v zariadení, kde sú okrem mňa a asi troch ľudí zavčeličkovaní všetci. Pijem vodu čistenú šungitom, beriem kapsule Čaga, vitamín D, zinok, Kalcizen obsahujúci vápnik a cholekalciferol – vitamín D3 a tiež tabl. obsahujúce colagén, vitamín c a kyselinu hyaluronovú. Je to náročná práca ako po psychickej tak aj po fyzickej stránke a preto sa snažím po práci čo najviac odpočívať a neprepínať sily, aby som bola čo najviac v duševnej a zdravotnej pohode. Hľadám si inú prácu, ale kým si ju nájdem, je niečo, čo by som si mohla ešte zadovážiť, aby som pri styku vo svojom pracovnom okolí bola zdravotne chránená? Ďakujem a som veľmi rada, že som objavila Váš blok, ktorý pravidelne čítam. S pozdravom

Pokiaľ nie si riziková skupina, ktorá môže trpieť osteoporózou, tak Kalcizen by som nahradil extra vitamínom D, k tomu rozcvička 30 minút denne na precvičenie všetkých svalových partií (mal by som to robiť aj ja). Čo sa týka kritiky kolegu nižšie, tak poviem 3 veci:

 • anorganické soli kovov sa nevstrebávajú (chlorid vápenatý ťažko, ale vínan vápenatý-vzniká pri rozpúšťaní šumivých tabletiek);

 • environmentálna záťaž je momentálne vyššia, ako u našich predkov t.j. naozaj potrebujeme tie extra zdroje vitamínov a posilňovanie imunity (čaga);

 • naše potraviny sú chudobnejšie na minerálne látky a vitamíny, než to bolo u našich predkov, lebo z jednej strany kvôli pestovateľským technikám bola pôda ochudobnená o minerály a umŕtvená (máločo vytvára humus na poliach) a z druhej strany moderné spracovanie potravín často ničí aj tie vitamíny a vyplavuje minerály t.j. momentálne ak to nie je vlastnoručne ekologicky vypestované (alebo od dôveryhodného eko farmára) a pripravené, tak je skutočne jedno odkiaľ tá potravina je.

Milan sa pýtal:

Otazka 1: čo čaká lengvarskeho ?
2: bude fico premier?
3:prečo Žilinka nekoná?
4:do kedy budù media tutlať covid…

1. Samé nepríjemnosti, vrátane odsúdenia.

2. Pochybujem, už má svoje roky a výmena generácií je už potrebná.

3. Prečo si myslíš, že nekoná? Že mlčí a nezatýka ľudí neznamená, že sa veci nedejú.

4. Dovtedy kým sa situácia stane neúnosnou, ale po tom to bude už lavína.

Jiskra sa pýtal/a:

Otázka: Pohřebnictví bude mít zlatý věk?

Pochybujem, lebo sa to bude robiť masovo.

Nekorektný sa pýtal:

Otázka

Znova sa vrátim k predošlej otázke, len z iného pohľadu. ÚS SR rozhodol a pri tom povedal vlastne čo treba spraviť. Opravu ústavy môžme dosiahnuť Referendom.

A iba tie zmeny Ústavy môžu docieliť nastolenie Skutočnej Vlády Ĺudu teda Pravej Demokracie…

(Už väčšinu tých zmien, mám spísaných ak by ťa to zaujímalo. Samozrejme by to bolo na širokú diskusiu)

Ďakujem

A čo je otázka? Teraz to myslím vážne, lebo ak tu bola položená, tak si to aj zodpovedal.

Jox sa pýtal:

Otázka, aj ked skôr rečnícka:

Ako to, ze si nikto z Vas nevšimol nasledovné dve udaloati:

1. pan minister financií nedal peniaze na dalsiu ockovaciu kampaň

1.5 pani Caputová to ostro skritizovala

2. Úrad dohľadu skonštatoval, že správa hmotnych rezerv porušila zakon pri obstarávaní. A ktože to vedie šhm? Ak sa pamätám pán terajši minister financii hovoril v priamom prenose terajsiemu aj byvalemu ministrovi hospodárstva, ze ak sa na šhm nieco stane, bude niest zodpovednosť….

Ako to, ze si nikto takuto suvislost nevsimol…a je tam vôbec suvislosť?

Ale všimol, len som to nespomenul, ale poviem jedno, bude tu nové preklínanie:

Aby sa tvojim kamošom bol/stal Matelko.“

Matelko je blázon a aj zločinec, ale v žiadnom prípade nie je blbec a vycítil spolu s Kollárom, že čo sa chystá (Harabin to nedávno naznačil – po tom, čo Matelko a Kollár urobili svoje) a mám dojem, že tak on a aj Kollár chcú v prípade súdu za genocídu, zločiny proti ľudskosti, vlastizradu atď. uzavrieť dohodu, budú svedčiť za miernejší trest t.j. hodia svojich partnerov cez palubu a robia všetko preto, aby sa toho dožili.

Noro sa pýtal:

Otázka. Chcem sa spýtať kto je VK z aeronetu a do akej miery sa da verit blogu Tadesco. Co sa týka vakcín, asi neprinášajú želaný efekt, keď už potrebujú očkovať tretou dávkou, neskôr štvrtou atd. U nás v práci sú už všetci očkovaní okrem dvoch vrátane mňa. Nedám sa zastrasit. Nemavam chrípky, nikdy nie som prechladnutý. Pijem chlorofilove nápoje z divých burín, najsilnejší zdroj organických minerálov, žiadne umelé anorganické napodobeniny. Viem že sa im inflácia nedarí, ale môže udrieť naraz nečakane. A ešte jedná vec. Mam info od určitých ľudí, že by bolo dobre vytvorit si zásoby potravín nevyhnutne. Vraj niečo chystajú. Aký máš na to nazor?

Aeronet a Tadesco sú kontrolované opozície t.j. zmes poloprávd a nezmyslov. Čo sa týka tých nápojov, ako zdroj minerálov a vitamínov je dobrý, ale ako jedlo je to nebezpečné kvôli tomu, že dokážu rozhodiť trávenie (rastliny vytvárajú na svoju ochranu toxíny-na druhom blogu mám o tom článok, konkrétne o vegánstve).

Čo sa týka inflácie a toho manévru, inflácia ide hore (cítim to na svojej peňaženke) a tiež som počul, že chystajú hladomor na Západe cez sabotáž zásobovania.

Linka sa pýtala:

Otázka
V prvom rade veľká Vďaka a uznanie za Tvoju prácu. Vytrvalosť a sebakázeň je iste výbavou tvojej osobnosti. Čítam tu aj inde..
Nechceš prehodnotiť svoje tvrdenie o očakávanej smrtnosti len očkovaných? A uvažovať o vakcíne Sputnik ako obrannej, ochrannej? Po našej skúsenosti (4 ženy vo veku 28 -59 ) všetky neočkované, môžeme potvrdiť s odstupom času, že každá z nás bola vystavená minimálne 1 blizkemu kontaktu (nie sexuálnemu) s osobou čerstvo očkovanou pfizerom a všetky sme mali vtedy abnormálne silnú periodu, dokonca 2 po menopauze!. Prišli sme na to čiste náhodou pri “pokeci”. Istý článok, v ktorom sa píše o menovanej vakcíne ako o biologickej vektorovej zbrani, tým dostáva pre mňa reálne kontúry a v tej súvislosti sú určite priamo ohrozené neočkované tehotné ženy potratom (ich nenarodené deti smrťou) a to sa vôbec nevie ako to vplýva na chlapov.

Vďaka za pochvalu, ale poslednú dobu cítim únavu, a preto musím odkladať dokončenie článkov na ráno.

Čo sa týka vakcín, ak nedošlo k výmene telesných tekutín, tak by si mala byť v poriadku, lebo ako som dávnejšie písal, ten spike proteín je tá skutočná biologická zbraň a tá sa šíri telesnými tekutinami (čítam na internete, že už hľadajú neočkovaných darcov krvi a spermií). Dodávam, že podľa toho čo som počul, tak menštruácia je silný očistný mechanizmus, takže ženský organizmus na takúto inváziu reaguje tak silnejšou menštruáciou ako aj potratom, no a my chlapi zas musíme tú inváziu spike proteínu znášať.

Anavi sa pýtala:

Otazka: Ja by som sa chcela opýtať na názor ohľadom dokumentu, ktorý koluje na internete o mobilizácii, ktorú vydalo MO.
A ešte otázka, vraj majú úradníci spolu s policajtami zisťovať v domácnostiach výšku majetku.
Ďakujem.

Počul som o prvej veci, o druhej veci počujem po prvý krát, ale buď z celej veci nič nebude, alebo tento arizačný pokus veľmi škaredo narazí.

Avalus sa pýtala:

Otázka: Prvá lastovička pre koniec očkovacieho aparteidu?
Ústavný súd SR pozastavil účinnosti vyhlášky, ktorá upravuje režim na hraniciach vrátane povinnej karantény pre nezaočkovaných pri návrate na Slovensko a nových pravidiel o testoch pre nezaočkovaných pendlerov. Informovala o tom v utorok večer televízia Markíza.
zdroj:
https://www.hlavnespravy.sk/ustavny-sud-zasiahol-karantena-pre-nezaockovanych-sa-nateraz-rusi/2606484
alebo aj tupky:
https://www.topky.sk/cl/10/2149037/AKTUALNE-Ustavny-sud-mal-pozastavit-platnost-vyhlasky–Rezim-na-hraniciach-sa-zrejme-opat-zmeni

A snáď aj koniec testovacieho aparteidu? Náznaky v Joxovej otázke: očkovacia kampaň no more money, rezidentka kritika, SHM a nezakonne obstarane testy…

Je naivné si myslieť, že táto liberál-fašistická čvarga nebude na nás tlačiť do poslednej minúty, Matelko a Kollár sú ale chytrejší resp. niekto im dáva rozum a z celej veci sa chystajú vycúvať (dúfajú, že takto si zachránia fyzicky krk a budú z nich svedkovia pri ďalšom Norimbergu výmenu za nižšie tresty). A toto tvrdím na základe posledných správ, podľa ktorých ministerstvo chystá nové prísnejšie pravidlá.

Manas sa pýtal:

Otazka:

1. Kryptomeny padaju, a to dost vyrazne, kedy cakas ze zase zacnu rast? Inflacne tlaky uz nastali, vyhlasenie Salvadora uz bolo, ale na krypto sa to este neodrazilo…

2. Myslis ze je nevyhnutne umrtie zaockovanych proti korone? Pohybujem sa v prostredi kde je vysoka zaockovanost a nebadam zatial ziadne negativne zmeny na tych ludoch (vek 30 – 85).

3. Co sa tyka zdrazovania cien stavebnych materialov (toto je oblast v ktorej sa pohybujem, ine neviem), tak v EU vyrazne isli hore od zaciatku tohto roka, ale udajne Ukrajina a Srbsko, teda Europske krajiny ktore nie su clenom EU, takyto problem nemaju. Rozmyslam spravne ze inflacne tlaky by sa mali prejavit aj tam, kedze meny mensich statov su naviazane na menove kose velkych krajin (USD/ EUR)?

4. Myslis ze aj EURu hrozi hyperinflacia tak ako USD?

Vdaka, ospravedlnujem sa za spam ak sa niektore temy uz preberali alebo ak otazka nie je logicky postavena, v KSB som len zaciatocnik,

S pozdravom,

Manas

Dodáva nižšie:

Otazka:
Este som zabudol jednu otazku c.5:
Panuje vseobecna mienka ze SK politici vytvaraju tlak na ludi aby sa vyvolali obcianske nepokoje a potom mohli prevziat kontrolu nejake silove zlozky (teoreticky i zahranicne). Ale neni toto prave proti logike veci, ked GP planuje v nasich regionoch projekt Trojmoria? Nemali by byt zrovna tieto regiony oazou stability a pokoja? Chyba mi tu nejaka suvislost (alebo viacej), ale na co riskovat demontaz statu na nulu?
Otazka c.6 (bonusova)
Matelko zdrzuje loteriu, co tym sleduje?

Legitímne otázky:

1. Trhy s kryptomenami sú tak manipulované, ako tzv. trhy s drahými kovmi, ale sú tu dva markantné rozdiely: kryptomeny sa obchodujú 24/7 a u investorov je silný HODL (Hold On for Dear Life-volne preložené drž pre boha živého) t.j. pri pádoch sa vystrašia len špekulanti a zelenáči, ostrieľaní veteráni a veľkí hráči pri takých prepadoch nakupujú ako diví, lebo vedia, že hyperinflácia a rozpad súčasného fin. systému je za rohom. A podľa toho, čo počujem, tak hyperinflácia je už tu a viditeľnou sa stane práve v Auguste, a vtedy by mali začať rásť veci, ako divé.

2. No záleží na tom, ktorú šaržu dostali t.j. niektorí mohli aj dostať vitamínový alebo soľný roztok a iní zas menej smrteľnú šaržu. Ďalšia vec je, že vakcína zabíja prevažne dvoma spôsobmi – mRNA, ktorá v konečnom dôsledku vyvolá trombózy a z toho vyplývajúce neurodegeneratívne ochorenia a nanokvapky tuku, ktoré zas spôsobujú chorobu šialených kráv s tým, že imunitný systém zaočkovaných pri nedostatku vitamínov B a D doslova vybuchne pri kontakte s vírusom (cytokínová búrka). Takže daj tomu asi pol roka.

3. Zdá sa, že z časti je to inflácia a z časti kartelová dohoda s tým, že ak dobre viem, tak v tých krajinách nebol vážnejší útlm výroby.

4. Najprv sa to rozpadne na severné nemecko-rakúsko a na zvyšok, v oboch prípadoch menová reforma, ale severné si udrží kúpnu silu, lebo je za tým Rusko a priemyselná základňa, a pre zvyšok to bude buď hyperinflácia alebo návrat k nejakej národnej mene či vytvorenie spoločnej meny a ťažká inflácia.

5. Nestabilita je prechodná záležitosť a pre globálne zákulisie (GP) je výhodný rozklad Slovenského štátu lebo Maďarsko alebo Česko môže nás ľahšie pohltiť aj napriek tomu, že formálne zostaneme štátom t.j. vytvorí sa konglomerát.

6. Chráni si krk, ostatné súvislosti popisujem vyššie.

Materino sa pýtal:

To nezopakujem.

S takýmto slovníkom patríš skôr do IV. cenovej, ako sem.

Juraj sa pýtal:

Otázka
Vraj slovenská armáda sa pridala k žalobe do Haagu, na testovanie ich mala nasadiť rezidentka a nie agent atď. Je to signál že vojsko je s národom?

Podľa toho čo počujem, tak áno, lebo aj keď sú to de facto žoldnieri, rodinu majú tu a ide aj o ich budúcnosť. Oni to chápu, čvarga nie.

Sloviena sa pýtala:

Najprv: Ori, to gesto, alebo symbol prekriženych rúk hradnej vretenice a Lajnovej (pri jej návšteve) – bolo to úplne čitateľné, vôbec neskrývané,verejné.
To už sú tieto netvory, hnusné jašterice, tak Bohorovné a nedotknuteľné, že si idú toto dovoľovať, tak okato na slovanskej pôde? Ak im toto bude dovolené, čoho sa potom môžeme dočkať? Asi už všetkého, vrátane verejných satanských detských obetí. Nech mi HNR odpustí, a vy všetci tiež, ale pripadá mi to, ako pekne, salamovou metódou, pomalá príprava na rituály – v našich končinách nevídané. (u bežných Bohabojných ľudí)
OTÁZKA : ako nám tieto rituálne symboly môžu ako štátu ublížiť, dá sa tomu brániť?
A ešte niečo na potešenie. Posledné Hovory M. Takto verejne, ešte nikto tú
zmiju a jej čvargu nepodupal. Stojí to zato. Vypočujte si.
https://youtu.be/8FzC6dHnoa0

Ako má ich HNR dať na ich zaslúžené miesto, ak ešte nič nespáchali?!

Čo sa týka symbolov, tak ak sa obyvatelia štátu s tým nestotožnia, tak pre krajinu to bude len do tej miery problém, do akej miery dokážu pretlačiť svoje zvrátené agendy s tým, že globálne procesy ich aj tak zmetú. Síce som si vypočul len pár minút, pán Mečiar ich naozaj zviezol pod čiernu zem.

Emigrant sa pýtal:

Otazka
Ahoj Ori
1.Aky bude mat vplyv nove digitalne Euro na Krypto?
2.Kolko ludi z verejnej spravy a z comporacneho prostredia,cize priamo a nepriamo zavislí od verejnych financii ( podojit poriadne dojnu kravu ) podlahlo tlaku na testovanie a ockovanie?
3. Co sa stane s ockovanymi zo silovych rezortov napr.policajti, justicna straz, vojaci, hasici….?
4.Moze ockovany prenasat spike protein napr: v potravinovych spracovatelskych prevadzkach (prvovyrobca) do vyrobkov ?
5.Pomaha koloidne striebro na nicenie bakterii a chemikalii na zelenine ovoci mãsa?
6.Ako bude prebiehat trasfuzia krvi
Ockovana plazma a neockovana plazma?

1. Digitálne Euro a digitálny US$ bude katastrofou pre močiar/bankárov, a preto časť kryptomien sa posilní.

2. Dosť veľká časť tých firiem, ktoré prežijú túto vládu resp. covid-hystériu v prvých mesiacoch, potom tieto firmy a veľké korporácie budú krachovať.

3. Zomrú alebo pôjdu do predčasného výsluhového dôchodku t.j. stavy poklesnú.

4. Pokiaľ sa očkovaný potí, tak áno, inak ak sa to spracuje bez ľudského dotyku a prítomnosti, tak nie – napr. mleté mäso, klobásy atď. bez tepelného spracovania sú nebezpečím.

5. Proti baktériám a vírusom áno, proti spike proteínu je zbytočné.

6. Krv a krvné produkty z očkovaných budú vyradené.

Milada sa pýtala:

Otázka: Zdravím všetkých vospolok. Chcem vyjadriť vďaku Orimu, aj ostatným prispievateľom za perfektné informácie. Vždy sa veľmi teším na každý nový článok, či debatu, ktorá okolo neho vznikne.
K tej otázke, prosím okomentovať, akú veľkú váhu bude mať Memorandum zo Špačiniec. 12.7.2021 ho signatári tohto memoranda (intelektuálna elita národa) doručili pani rezidentke, na bezvládny úrad a k rukám predsedu vlády. Dokáže memorandum a jeho aktivisti vybudiť národ k zomknutiu a ku správnej akcii? Mám obavy, že táto záležitosť nie je dosť ozvučená na to, aby mohla v dostatočnej miere zarezonovať v národe. Ďakujem za odpoveď.

Čvarga to v lepšom prípade odignoruje a v horšom vyrazí po signatároch resp. pokúsi sa o to. Čo sa týka toho memoranda, tak som to nečítal, ale na to, aby bolo úspešné musí rovnako oslovovať emócie, ako aj rozum a to tak, že odkaz musí byť čo najjednoduchší, aby oslovil aj ne-intelektuálnych (dva body na konci úvodu), a pochybujem, že to tak dali do kopy.

Jiskra sa pýtal:

Otázka: Níže uvedené video mi přišlo poštou.. Poukazoval jsem na kvantový skok ze dne 5_6_7 června 2021. Někdo to nepřímo nazval “ezokeci”. Informaci ve video jsem obdržel po energetickém úderu od 5. června do 10. června – novoluní. Také tam byla informace (u mě o injekci s pokusem o zabití stará 20 let) a dále byla informace o tornádu na Moravě, kterou jsem nedokázal rozkódovat. 1. Jedná se o “ezo – keci”, nebo skutečnost? 2. K otázce k pohřebním službám mne zajímá to, že se predikuje velký počet mrtvých po “očkování” v souvislosti Covid19. 3. Také mne zajímá odpověď na otázku na pana VK a Tadesco. Svůj názor mám, ale nekomentuji. Děkuji za případné odpovědi a přeji hodně zdraví.

1. Vyzerá to tak, ale nov fakt rozhádže veci.

2. Iste cca 1 miliarda resp. aspoň 2/3 všetkých zaočkovaných.

3. Kontrolovaná opozícia, napísané vyššie.

Dodáva nižšie:

Zde máte právní názor k očkování v České republice – srozumitelné pro každého.
https://smis-lab.cz/2021/07/11/smis-se-pta-jak-je-to-s-povinnym-ockovanim-zdravotniku/

Inými slovami, ak to predsa de facto uzákonia (hoci de iure nie, lebo nikde nebude napísané, že je to povinné), tak to je buď na Norimberg v prípade štátu, alebo na to, aby zo zamestnávateľa/školy urobili zodpovedných za prípadné zdravotné poškodenie z covid očkovania.

Peter Peto sa pýtal:

Otázka
Zdravia ti Oracle.
Chcem sa opýtať prečo má navštíviť pápež na Slovensku viac miest na východe Slovenska ako na západe. Je v tomto niečo viac či ani nie. ?
S pozdravom Peter.

Na východe tradične chodia ľudia viac do kostola a ešte sa im dosť nezhnusila cirkev. Viem, znie to cynicky, ale návšteva tohto pápeža zhnusí cirkev veriacim a to za predpokladu, že sa tá návšteva udeje. Hovorím to na základe toho, že v čase medzi 23.-27.7.2021 uzrú svetlo sveta dosť nepríjemné veci ohľadom politikov, celebrít a cirkevných organizácií.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

22 thoughts on “Otázky a odpovede č. 130

 1. Vďaka, Oracle 911, za komentáre. Dovolím si doplniť jednu informáciu k otázke od Anavi:
  “A ešte otázka, vraj majú úradníci spolu s policajtami zisťovať v domácnostiach výšku majetku.”

  Reálne sa deje štatistické zisťovanie o finančnej situácii a spotrebe domácností, ktorého iniciátorom je EÚ. Na Slovensku to realizujú NBS a Štatistký úrad. Predpokladám, že práve toto niekto nafúkol a začal šíriť netom…

  Viac info napr. tu: https://www.nbs.sk/sk/informacie-pre-media/tlacove-spravy/spravy-vseobecne/detail-tlacovej-spravy/_slovensko-ziska-nove-data-o-financnej-situacii-a-spotrebe-domacnosti

  Liked by 3 people

  • Zažil som si 2 týždňovú domácu karanténu kvôli covidu a takéto niečo je teraz strašiak v súvislosti s cestovaním cez hranice. Tu nie je prepojené nič s ničím, nechám doma mobil/simkartu a Dobby je opäť úplne slobodný.

   Ak má byť takýto level štátnej kontroly na tento dotazník o majetku a spotrebe, tak aj keby sa ma nejaký brigádnik s policajtom s kalašnikovom vedľa pýtali že ako môžem žiť z Prány keď evidujú moje nákupy vzácnych kovov tak bohužiaľ som si ich zobral na veslovanie po Dunaji a stala sa nehoda…

   Keby chceli tak nemusia robiť žiadne stupídne dotazníky ale keďže tu systematicky prebieha sabotáž štátneho IT (dobrí ľudia ešte nevymreli, viď situáciu v žaluďoch) tak sú odkázaní len na takéto trápne cvičenia. Suseda minule spadla do náhodnej vzorky pred pár rokmi, pýtali sa jej koľko € mesačne dá jej domácnosť (manžel a 3 deti) na jedlo, možnosti boli do 100€, 150€, 200€, viac ako 200€ – nerobím si srandu, kto vníma slovenskú realitu a základy štatistiky vie, že takto spravené otázky nepovedia vôbec nič 😉

   Liked by 3 people

 2. Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď, Kalcizen beriem kvôli chrbtici, nakoľko mi bola zistená síce nie osteoporóza, ale osteopénia a aby sme predišli práve vzniku osteoporózy, tak mi bol predpísaný tento prípravok. A aj keď tento prípravok obsahuje vitamín D, tak beriem ešte aj samostatne vitamín D3 s 1000% RVH. Ešte raz veľká vďaka a želám Vám zdravie, silu, vitalitu a ochranu pred nízkymi energiami. S úctou Ajka

  Liked by 2 people

  • Vápnika v tele máme z potravy až nadbytok. Aby sa vápnik mohol správne vstrebávať (tam, kam má do kostí a nie tvoriť v tele usadeniny napr. močové kamene v lepšom prípade zubný kameň), na to potrebujeme dostatok horčíka (magnézia) a toho je v potrave katastrofálny nedostatok. Aby sa vit. D-3 správne vstrebával je potreba ešte k nemu vit. K-2 a fosfor. Aby sa horčík správne vstrebával je ho potrebné prijať v správnej väzbe. Vo väzbe ako napr. najviac v ldoplnkoch vo forme oxid-u sa napr. vstrebá iba veľmi malé percento. Najlepšie na vstrebávanie horčíka sú chlorid a laktát v takomto poradí (chlorid horečnatý a Magnesii lactas- mliečnan horečnatý). K tomuto všetkému by som pridala ešte tzv. organickú síru, skvelý prostriedok na reparáciu kostí a tkanív (metylsulfonylmetán – skratka MSM – nemýliť si s MMS).

   Liked by 2 people

 3. Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď, Kalcizen beriem kvôli chrbtici, nakoľko mi bola zistená síce nie osteoporóza, ale osteopénia a aby sme predišli práve vzniku osteoporózy, tak mi bol predpísaný tento prípravok. A aj keď tento prípravok obsahuje vitamín D, tak beriem ešte aj samostatne vitamín D3 s
  1000% RVH. Ešte raz veľká vďaka a želám Vám zdravie, silu, vitalitu a ochranu pred nízkymi energiami. S úctou Ajka

  Liked by 1 person

 4. Ori, temu spike proteinu a sirenia dost intenzivne sledujem a podla niektorych tvojich linkov mame aj niektore spolocne zdroje, ale dost velky odbornik v tejto teme je aj Dr. Stefan Lanka a ten(a par dalsich) to dost spochybnil. On vidi najvacsi zdroj problemov v nano-casticiach vo “vakcinach” a hovori o tom, ze tie su zodpovedne za vacsinu problemov a nie “tzv. pribeh o spike proteine”. Teoreticky by to mohlo byt cielene vyvolavanie strachu u neockovanych, dalsie rozdelovanie spolocnosti atd…iba na zamyslenie.
  A samozrejme dik za tvoju pracu.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s