Rozklad súčasnej mocenskej pyramídy

Konceptuálne samostatný jedinec vedome rozhoduje o tom, ako nazerá na svet a ako skladá mozaiku sveta, a tým pádom rovnakou mierou je slobodný vo svojom konaní, ako aj zodpovedný za svoje činy a okolie. Ďalšia skupina vecí, o ktorej rozhoduje konceptuálne samostatný jedinec je, že je úplne na ňom, ako používa tie nástroje a elementy, ktoré dostal s tým, že časom vytvára vlastné originálne nástroje a elementy. Dodávam, že ten, kto začal čítať nižšie spomínané hrubé knihy je už na tejto ceste.

Prečo tak obšírne?

Pretože málokto ide ďalej, než za riešenie finančných alebo ideologických otázok, a tým pádom dotyční sú značne obmedzení vo svojich riešeniach, lebo sa musia spoliehať na cudzí koncept, a tým pádom, aj keď vytvoria nové nástroje, tak budú vytvorené podľa cudzích plánov resp. predstáv. A toto predstavuje veľký problém, pokiaľ ide riešenie problémov. Ide totiž o to, že okrem vrcholu mocenskej pyramídy málokto dostáva celistvé vzdelanie, a tým pádom sa pri výchove kádrov globálne zákulisie (GP) musí spoliehať na vlastnú predikčnú činnosť, lebo potrebuje kádre, ktoré v danom období riešia problémy adekvátne. Lenže sú tu dve veci s ktorými GP nepočítal:

 • rýchlosť obehu informácií je taká, že nevedia aké kádre pripraviť, pričom tie staré sú nepoužiteľné;

 • devianti, ktorých dosadili do pozícií moci a ktorí mali riešiť zadania, sa nielen vymkli kontrole, ale začali aj bojovať proti GP, čo zas spôsobuje rozklad systému.

Treba ale dodať aj to, že davo-elitárny koncept GP je proti-ľudský až zločinný, totiž nielen neumožňuje ľuďom osvojiť si vlastný potenciál človeka, ale rovno tomu bráni.

Čo sa stalo?

GP naplánoval to, že jedným z nových centier riadenia bude Čína a primäl Londýn a New York, aby prefinancovali vybudovanie čínskej priemyselnej kapacity a medzitým spustili rozkladné procesy na Západe s tým, že US$ mal zostať rezervnou menou (aspoň podľa plánov anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne, GP ale plánoval dať tam Yuan). Lenže prišiel konceptuálne samostatný Putin a začal robiť takú politiku, ktorá narúša plány GP a jedným z výsledkov (skôr následkov) Putinovej politiky bolo to, že Xi sa dostal k moci. A Xi síce formálne neodmietol koncept GP, ale jeho klan a spojenci jeho klanu v podstate vykázali tak ne-čínske kádre GP (to ich teraz až tak netrápi, lebo Hongkong, Singapur, Taiwan a Nový Zéland sú prijateľné alternatívy), ako aj kádre močiara s tým, že je to priamy dôsledok toho, že americké a kanadské úrady tu i tam na príkaz GP zadržali čínskeho pohlavára alebo jeho rodinného príslušníka. To celé má ale za následok to, že západné elity vrátane GP zostali na rozpadajúcom sa Západe. Týmto sa však problémy prehĺbili, pretože sa nielen odhalila otrokárska podstata systému vo všetkých jeho ideologických prejavoch, následkom čoho dav začína odmietať prejavy súčasného konceptu v liberál-fašistickom, marxistickom a inom háve t.j. dvojité štandardy, dvojité morálky, otročenie na cudzie (elita má všetko a dav musí uťahovať opasky), ale to aj v neposlednom rade odhalilo zločineckú podstatu vlád, ktoré poslúchajú elitne sa tváriacu čvargu deviantov (a nie je to náhoda).

Čo to znamená pre Slovákov?

Odbočím trošku, Američanom už je jasné, že močiar (s tichým súhlasom GP) ukradol ľuďom voľby, čo vytvára chaos, a z tohoto chaosu chcú vytvoriť taký rád, ktorý vyhovuje GP. To, že sa pri tom obetujú tie najviditeľnejšie figúrky močiara ich netrápi. Lenže celý dosť riskantný plán stojí a padá na tom, že Američania zostanú pasívni a pasívne prijmú údel vo forme Bidena, lenže to sa nestane z dvoch dôvodov:

 • dav už odmieta systém a neprirodzený rád od GP (spomínam vyššie);

 • do hry vstúpili patrioti a tí sa rozhodli pre krátke, ale bolestivé riešenie, než aby to ťahali do nekonečna.

A to je dôvod, prečo sa americký dav preklopí z pasívneho prizerania do aktívnej činnosti a do vybudovania štátu na tých princípoch, ktoré deklarovali zakladatelia USA s tým, že tak či tak US$ padne a rezervnou menou sa stane nie Yuan, alebo centralizovaná kryptomena, ako to plánoval GP, ale decentralizovaná kryptomena, podľa všetkého BTC. To bude pre nás mať minimálne dva dopady: 5. kolóna resp. liberál-fašistická čvarga príde o zahraničnú podporu a dav v celosvetovom merítku bude priamo reagovať na udalosti USA t.j. aj my sa postavíme tejto čvarge na odpor prevažne nenásilnými metódami.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Dajte tomu 2-3 týždne, možno mesiac.

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

14 thoughts on “Rozklad súčasnej mocenskej pyramídy

 1. Toto ma byt príprava na ?….

  – realizacia nariadenia pracovnej povinnosti
  – realizacia nariadenia na doplnenie vecnymi prostriedkami
  – realizacia poziadavky na zabezpecenie ubytovania ozbrojenych sil, …
  – zabezpecenie dorucovania povolavacich rozkazov
  – spracovanie navrhov na ulozenie pracovnej povinnosti fyzickym osobam obcami

  …atd…citajte cely vestnik

  Click to access 4405_vestnik2021_38.pdf

  Páči sa mi

  • Celý tento vestník má jeden veľký nedostatok. Finančné krytie výdavkov spojených s plnením požiadaviek. Ak to má byť čisto na náklady samospráv ve veľmi sporné nakoľko budú ochotné plniť takéto požiadavky. Môže to dopadnúť aj tak že na ubytovanie poskytnú staré kraviny a iné schatralé stavby. Ďalším problémom bude materiálne zabezpečenie to tiež musí byť zaplatené. Ministerstvo na niečo také nemá zdroje. Ak sa to pokúsia presadiť dosť tvrdo narazia na realitu dní. Táto partička stále nevyrovnala všetky podlžnosti z testovania. Preto budú samosprávy extrémne opatrné ohľadom vynakladania finančných prostriedkov. To je môj názor na danú problematiku.

   Liked by 6 people

  • Nuž, aj v päťdesiatych rokoch (od 1948) sa konalo veľké znárodňovanie, živnostníkom ukradli všetko, čo si vlastnou prácou nadobudli … tých, čo sa opovážili zdvihnúť hlavu a prehovoriť, zavreli do PTP, ostatní zavreli ústa a zniesli tú krivdu. So sklopenou hlavou. Tým chcem povedať, že nemôžeme čakať nejaké veľké vzbury pri prípadnom ukradnutí všetkého majetku všetkým ľuďom, lebo väčšina sa s tým zmieri …

   Páči sa mi

   • Absolútne nesúhlasím. Nie je to správne prirovnanie. Jednak znarodňovanie začalo už v roku 1945-46 (zajdite do akéhokoľvek tech muzea) začal ešte Beneš u kolaborantov. A nezabudajte ze bolo po vojne a väčšina ľudí nemala okrem svojho života nič. Tj bolo treba ľudí nakŕmiť a naplniť fabriky, tj nahnať ľudí do miest ktoré by sa nemohli nakŕmiť bez kolektivizacie. To ze sa zbytočne ničili živnostníci je druhá vec a nemá s koncepciou nič spoločné. Ľudí ktorí mali málo alebo nič bolo skrátka viac a nemozno nazerať na 50te roky ako na obdobie kedy brali dobrým bohatým a dávali zlým chudobným. Preto nemôže byť ani reči o sklopenych hlavách atď.

    Liked by 8 people

 2. “davo-elitárny koncept GP” – Aj iné skupiny majú svoju verziu davolelitárneho konceptu. Napríklad Alatra. Alebo iné znacharské skupiny.

  On GP ten princíp nevyvinul. Hm.

  Otázka je času realizácie zmien. Myslíš že GP ako súčasný tvorca času (konceptuálna moc je moc o.i. časotvorná = MIM) nebude vedieť oddialiť zmeny alebo si ich proste praje?
  A Istina sa zjaví, podľa tej Puškinovej krátkej básni o trasení hviezdami (nespomeniem si presne jej znenie)?

  Páči sa mi

 3. Otázka: Oracle 911, jaká je odpověď Vivien Babišové k očkování proti Covid 19, pokud tvrdí, že má protilátky vůči Covid 19 a je jí líto, že se nemůže očkovat? Na doporučení lékaře.

  Páči sa mi

 4. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 131 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s