A čo po tom?

Mohol by som tento článok nazvať aj „a čo teraz?“ lebo to sa budú ľudia pýtať, keď sa s konečnou platnosťou zosype tá mocenská pyramída, ktorá nás nielen oberala nielen o minulosť, ale aj o budúcnosť, lebo nás oberala o náš potenciál. Dobrá správa je, že keď sa tá pyramída moci s konečnou platnosťou zosype, tak ten ľudský potenciál, ktorý bol stáročia až tisícročia utláčaný sa zrazu uvoľní. Zlá správa je, že tie trosky bude musieť niekto upratať.

Ako to?

Nuž kvôli tomu, že nielen vyjde najavo to, že Biden sa dostal do prezidentského kresla podvodom, ale aj kto to urobil (cenzúra to nezastaví). US$ a na ňom založené impérium sa rozsype a vzhľadom na to, že Čína nie je pripravená hrať tú rolu, akú hrali USA (hoci jemnejšími metódami), tak vzniknuté mocenské vákuum a finančná závislosť položí systém dvoch centier riadenia.

Keď k tomu prirátame to, že špehovacia dráma podľa všetkého odhalí to, že špehovaní novinári, politici a aktivisti svojou činnosťou kryli špinavosti CIA (obchody so ženami a deťmi, obchod s drogami, podvratná činnosť atď), tak v podstate z riadiacich štruktúr anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne nezostane prakticky nič.

Dodávam, že kolaps US$ bude mať za efekt aj to, že podplácanie a vyhrážky fyzickým a iným likvidovaním prestanú mať efekt, a tým pádom padne aj po stáročia udržiavaný systém utajovania pravdy a minulosti sa tiež rozsype, tak následkom toho globálne zákulisie (GP) príde aj o posledné zvyšky moci.

To celé však tiež znamená, že celé štáty a regióny sa uzavrú do samo-riadenia, čo v praxi bude znamenať, že aj v lepšom prípade nikto nebude počúvať globálne zákulisie, ktoré šíri neľudskú humanitu. Toto v kombinácii s vysychajúcimi finančnými zdrojmi v dôsledku vymierania bude predstavovať vážny problém. Ide totiž o to, že cca 1/3 až ½ obyvateľstva v európskych štátoch buď zomrie, alebo bude vyžadovať starostlivosť t.j. budú tu problémy aj s minoritami, ktoré si odvykli pracovať a sú v súčasnosti vydržiavaní štátom, a tieto problémy nebude majorita riešiť v rukavičkách.

Čo to znamená pre Slovensko?

To znamená, že buď si pripravíme plány na to, aby sme primäli isté etnikum žiť zo svojej práce, alebo tu prebehnú etnické čistky, ktoré presadí majorita ako reakciu na zvýšenú kriminalitu zmienenej minority.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

31 thoughts on “A čo po tom?

 1. Absolútne súhlasím s potrebou hľadať a nájsť riešenia pre parazitické minority. Nerád by som bol označený za fašistu alebo nacistu ale príroda má tento problém vyriešený a ľudstvo ho pozná. Parazit, ktorý ničí a premnožením môže spôsobiť katastrofu musí byť sám zničený. Ten prvý je neprijateľný a spočíva v tom, že parazit zničí svojho živiteľa a sám zahynie lebo len parazituje. Ten druhý je, že človek toho parazita nemilosrdne zničí ak sa dopracuje k poznaniu, že parazit môže zničiť jeho. Ten tretí je, že parazita zušľachtí a naučí ho byť platným elementom v spoločnosti. Veď aj plánka keď sa zaštepí – zušľachtí začne prinášať jedlé ovocie.

  Liked by 8 people

 2. a toto “celé štáty a regióny sa uzavrú do samo-riadenia, čo v praxi bude znamenať, že aj v lepšom prípade nikto nebude počúvať globálne zákulisie” je ten veľký problém, pretože sa dostaneme do obdobia stredovekých vojen štátov a mestských štátikov. A to sa nesmie stať, pretože úroveň morálky spoločnosti a úroveň mravnosti jedinca je ešte horšia, než vtedy, no úroveň technicko-technologického progresu už nie je na úrovni mečov a kopijí…
  A toto si uvedomuje nielen Rusko, GP, ale aj Čína a ďalší… a preto nikto z nich nemá záujem, aby to došlo do takejto fázy len lokálneho samoriadenia na základe príslušnej úrovne morálky danej samoriadiacej sa lokálnej spoločnosti. Prečo si myslíte, že je toľko NATO techniky a ich vojakov na ukrajinsko-slovenskej hranici? To nie je o tom, aby sa skrze Ukrajinu presúvali na hranice s Ruskom. Oni chránia naše hranice pred banderovskou záplavou, ktorá sa pohne na Západ, až Rusko z východu zatlačí…
  Globálne zákulisné riadenie ako také sa v žiadnom prípade nerozsype, rozpadá sa a likviduje len globálne zákulisie močiara. Shengen de facto skončil, aj keď de iure ho ešte nikto neukončil. Štáty sa neuzatvárajú, ale sú uzatvárané, aby sa lokálne likvidovalo globálne zákulisie močiara, a aby lokálne otrasy nepresiahli hranice jednotlivých štátov.
  Je to riadený proces, plne pod kontrolou, aj keď sa to pohľadom zvnútra tohto prebiehajúceho procesu takto nezdá.
  To, že ešte blbci na Slovensku, ktorí si nevšimli, že sa vietor obrátil, sa snažia nahrabať pre svoje vlastné vrecká, presadzujúc už končiacu agendu močiara (predstavená bola na otváracom ceremoniáli OH v Londýne a pozrite sa, aké opatrenia sa zavádzajú na OH v Tokiu – symbolicky sa samolikviduje vlastnými zbraňami to, čo bolo predstavené v Londýne), znamená len lokálny problém, a oni sa aj lokálne uzatvárajú, netušiac, že aj zároveň sa neodvratne likvidujú vlastnými zbraňami.

  Liked by 8 people

  • @popolvar67
   Prvá vec je, že by som sa mohol vyjadriť presnejšie.
   Druhá vec je, že myslel som tým tak, že nikto z vonka nebude môcť kecať a nikoho iného nebudeme nechať kecať do našich záležitostí z toho dôvodu, že štruktúry budú preč, lži budú odhalené a každý štát resp. spoločnosť bude v nejakom štádiu prestavby lebo zomrelo kopa ľudí (ak si myslíš, že smrť cca 40% Slovenska a cca 1-1,5 miliardy ľudí nebude mať dopady aj na riadenie GP, tak si naozaj mimo-Putin ale nie je mimo, on pred týmto varoval každého, že GP takto nekoná je už vec iná) s tým, že štát nebude môcť zastávať niektoré funkcie lebo nebude dosť ľudí aby dané činnosti vykonávalo a financovalo. To ale znamená, že ľudia sa budú musieť spoľahnúť na vlastné sily a v podmienkach odmietnutia starého de facto otrokárskeho konceptu znamená uzavretie do samoriadenia aj napriek tomu, že ľudia budú zdieľať svoje skúsenosti.
   Tretia vec je, že pochybujem o tom, že NATO je na Ukrajine preto aby nás chránila pred Banderovskou čvargou, skôr je tam preto aby im pomohla proti ruským povstalcom.
   Čo sa týka pádu močiara na vlastný meč a čo si povedal o blbcoch na Slovensku, tak s tým súhlasím, ale nesúhlasím s tým, že GP uzatvára štáty, lebo Schengen zomrelo ešte v roku 2015 a čo sa teraz deje je priamy dôsledok na vyčíňanie močiara.

   Liked by 7 people

 3. “……. Prečo si myslíte, že je toľko NATO techniky a ich vojakov na ukrajinsko-slovenskej hranici? To nie je o tom, aby sa skrze Ukrajinu presúvali na hranice s Ruskom. Oni chránia naše hranice pred banderovskou záplavou, ktorá sa pohne na Západ, až Rusko z východu zatlačí…”

  Tak toto je potrebné zaslať aj do Moskvy aby vedeli o tom !

  Liked by 3 people

 4. Ja aj tak moc neverím že na očkovanie sa bude nejako masovo zomierať, skôr to bude spôsobovať sterilitu/chronické zdravotné problémy, však kopec ľudí (u nás i v zahraničí) je zaočkovaných už vyše pol roka a žiadne masové zomieranie sa zdá sa zatiaľ nedeje (hoci tých s komplikáciami a vedľajšími následkami poznám viacej). Môžno sa mýlim, ale…

  Liked by 3 people

   • Verím tomu, že v SR zomrie na následky očkovania niekoľko desiatok tisíc a pár stoviek tisíc bude mať závažne poškodené zdravie, no myslím si že 1/3 až 1/2 obyv. určite nevymrie, to sa mi zdá ako poriadne prestrelené číslo, vzhľadom na to že poočkovaní sú už aj policajti, zdravotníci, obslužný personál chemických tovární atd.atd. tak by to mohlo znamenať nielen rozpad súčasnej mocenskej pyramídy ale aj rozpad celej civilizácie ako takej lebo poočkovaná je nielen európa ale aj Usa a Čína.

    Liked by 2 people

     • Tiež by som rád pripomenul, že až bude tretina zdravotného personálu a lekárov odstavená (či už následkom smrti alebo dlhodobou PN) tak nebude mať kto liečiť a úmrtnosť stúpne celkovo(nielen na C19) z dôvodu výrazného obmedzenia zdravotnej starostlivosti (veď sme to videli aj pri 1., 2. vlne), s tým že špecialistov je v mimobratislavských lokalitách už teraz málo.

      Páči sa mi

    • No pozor ešte len teraz rastu čísla ľudí s 2 očkovaniami, každá dávka je klinec do rakvy. Máme leto, na jeseň začnú kosiť mutácie zaočkovaných ako sa to deje v zaočkovaných krajinách už teraz. Už je oficiálny plán zaviesť tretiu dávku a francúzi nakúpili 2 miliardy dávok na ďalšie 2 roky čo vychádza na včeličku každý mesiac.

     Očakávam nejaký “Twist”, keď sa to umieranie nebude dať ututlať tak to otočia, že áno hups stala sa chyba ale výrobca neberie zodpovednosť ALE ak ste zaočkovaní tak môžete prežiť pravidelným preočkovaním každý mesiac (alebo aj týždeň, prípadne deň ako vo filme Equilibrium). A toto už ani najzdravší zaočkovaní neprežijú.

     Liked by 2 people

  • Ono je tomu skutočne ťažké uveriť, veď mnohí nás, čo sa odmietame očkovať sú ostrakizovaní, sme blbci, nezodpovední, niektorí členovia širšej rodiny nad nami mávnu rukou…konšpirátori. Lenže každý deň presakujú správy, že to očkovanie nie je v poriadku, dnes rovno dve správy z infovojny a riadne desivé (okrem tých 18000priznaných, čo písal Oracle):
   https://www.infovojna.sk/article/45-tisic-umrti-po-covid-injekci-tvrdi-vladni-informatorka-v-usa-pravnik-podava-zalobu
   https://www.infovojna.sk/article/video-vakcinacni-andel-smrti-v-izraeli-propukly-zanety-srdce-u-mladych-ockovanych-muz
   Médiá hlavného prúdu to budú ešte nejaký čas ignorovať, ešte je niekoľko kútov, do ktorých sa to dá zamiesť (expresné vyjadrenie patológa, že očkovanie nebolo na vine úmrtia, nová mutácia…..).
   A potom sa to začne lámať. A dôsledky si netrúfam odhadnúť, koľko to skosí ľudí z bezpečnostných zložiek, zdravotníkov… nakoľko to oslabí štát. Po tatárskom vpáde nemal kto zasiať a výsledkom bol hladomor, do vyprázdnenej krajiny potom kráľ pozval nemeckých kolonizátorov.

   Liked by 2 people

  • Isto sa budeme vedieť odpichnúť od štatistík úmrtnosti aj pôrodnosti v nasledujúcich rokoch. Niečo isto prezradia tie čísla a to aj napriek tomu, že nebudeme poznať úplne presné príčiny tých úmrtí. A napriek tomu, že sa bude oficiálne tvrdiť, že sú to postkovidové symptómy, resp. zanedbaná preventívna starostlivosť z týchto dvoch rokov. Ak to číslo vyskočí na povedzme 150.000-200.000 ročne z priemeru okolo 50.000, bude to jasné.

   Liked by 6 people

   • Ešte jeden dobrý indikátor – pohrebníctva. Nariekali pod náporom v zime. Ak príde tento horší scenár po očkovaniach, ktoré sa tiež konali podobne hromadne a nárazovo ako predošlé nakazenia, tak budú nariekať ešte viac teraz.

    Liked by 2 people

  • zachytil som informáciu, že v USA vládna úradníčka pod prísahou vypovedala, že videla dáta, ktoré uvádzajú, že v USA na očkovanie zomrelo už 45 000 ľudí. Na základe týchto informácií sa už pripravuje žaloba na súd. A to isté je aj v Európe. Taký dobrý príklad je Slovensko kde sa všetko tutlá a robia to už verejne.

   Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s