Covid 19 – organizovaný zločin

Ak si podrobne vypočujete tento videorozhovor https://otevrisvoumysl.cz/dr-david-martin-reiner-fuellmich-zadny-novy-koronavirus-a-varianty-tu-nejsou-exkluzivni-rozhovor/ tak pochopíte, prečo Francúzsko objednalo od Pfizeru na roky 2022-23 dve miliardy, áno dve miliardy, nie milióny dávok vakcín a ako funguje táto covid “pandémia”, i čo je jej cieľom.

Všetky tie korona vírusy, mediálne i skutočné, útočiace na pľúcne tkanivo, mali za úlohu vyvolať situáciu, umožňujúci vyvolať tlak na očkovanie mRNA injekciou, ktorá zabezpečí, že vaše telo bude produkovať umelú bielkovinovú látku – Spike-proteín, ktorý je pre ľudské telo škodlivý. Jeho plná škodlivosť sa prejaví až po pár mesiacoch, preto je taký tlak zaočkovať čo najviac ľudí v dobe, až sa to začne smrteľne prejavovať.

Tu sa nejedná primárne o nejaké nanočipy a pod. ale sa jedná predovšetkým o doživotný biznis bigfarmy u každého jedinca, ktorý si nechal vpichnúť mRNA injekciu. Je to smrteľný, alebo ťažké poškodenie organizmu spôsobujúci jed, ktorý si telo doživotne vyrába samo skrze mRNA injekciou pozmenenú vlastnú DNA – jed s opozdeným účinkom. To pravidelné 6- 12 mesačné preočkovávanie nie je už o mRNA injekciách, ale o protilátke – protijede – o udržovaní pri živote tých, čo si dali pichnúť mRNA injekciu. Ten, kto vlastní protijed, dokáže vydierať toho, komu ten jed predtým podal. Či je to o protilátke s účinkom len na cca 6 – 12 mesiacov a následne sa to bude musieť stále opakovať, alebo je to o skutočnej jednorazovej vakcíne, ktorej podaniu bude predchádzať prísľub niečoho, napr. vzdanie sa osobného majetku a prejsť na systém zdieľania – je jedno. Jedinci “zaočkovaní” mRNA “vakcínou” budú sami žobroniť o preočkovanie po 12-tich mesiacoch. Ten kto vlastní protijed, určuje to, či jedom postihnutý bude žiť, a ak áno, čo bude robiť – poslušný biorobot. A čo všetko sa s protijedom do tela ešte navyše vpraví, je už čiste na ľubovôli vlastníka protijedu. A tak, ako bude jedinec vydieraný skrze podanie protilátky proti S-proteinu, tak bude Európa vydieraná Francúzskom, ktoré si v predstihu objednalo 2 000 000 000 dávok. Celá EÚ sa stáva Francúzskou kolóniou.

Toto, kto má kontakty, poslať Blahovi, Žilinkovi, Ústavnému súdu a ďalším. Pretože toto je jednoznačne dôkaz, a je to v tom videorozhovore aj povedané priamo a podložené dôkazmi, že sa jedná o organizovaný zločin a zločineckú skupinu. Každý, kto tlačí na povinné očkovanie proti covidu sa automaticky stáva členom medzinárodnej organizovanej zločineckej skupiny a jednoznačne skončí pred Norimbergským súdom za genocídu nie národa, ale ľudstva.


To, že ministrom zdravotníctva je brigádny generál, je v súvislosti s Norimbergom doslova symbolické. Tí blázni, čo sa spolupodieľajú na tomto zločine proti ľudstvu, vstúpili do takej matrice, že si ani nevedia predstaviť.

A poslať to aj priamo Lengvarskému. Ak toto nepochopí a nevycúva z toho, tak je debil, lebo bojuje za vopred prehratú vec. Všetci poslanci, ktorí odhlasujú zákon za povinné očkovanie sa automaticky stávajú členmi medzinárodnej zločineckej skupiny a spolupodieľajú sa na organizovanom zločine genocídy ľudstva. Od cca 30. minúty je to, čo sa deje od začiatku tejto pandémie, zhrnuté v troch vetách, verejne publikovaných už v roku 2015. Novinári, budete za toto visieť, lebo ste to spustili vy, tam je to čierne na bielom. Nič vás nezachráni, nič. Neujdete pred, teraz už aj súdnou spravodlivosťou, nikam. Takže som sa mýlil v mojom presvedčení, že nulitnosť a ničotnosť vyhlášok vám dáva nádej pred odsúdením za genocídu. Ešte nech si aj odhlasujú ten apartheid – nech to spravia! Každý poslanec, čo zdvihne za to ruku, si môže chystať zubnú kefku – lebo nie je otázkou, či v base skončí, ale otázkou je, kedy tam poputuje.
Neujdete spravodlivosti, ani svetskej!!!

Toto sa musí okamžite dostať k poslancom. Pošlite link, nielen na to video, ale aj na tento článok, aby pochopili, prečo si majú to video pustiť, poslancom, na ktorých máte kontakt. Píšem to tu, lebo na ksbforum mi to nezobralo.

Poznámka od Oracle: Smrteľné prejavy Spike proteínu budú mať obrovské dopady na ekonomiku, štátnu správu a spoločnosť ako celok. Pretože na Slovensku utrpí vážne poškodenie na zdraví alebo zomrie na následky vakcíny cca 1/3 obyvateľstva.

22 thoughts on “Covid 19 – organizovaný zločin

 1. Neviem sa dopátrať pôvodných videí, mám iba zostrih od Alexa Jonesa
  https://banned.video/watch?id=60f89c07b4c876043c591c8a
  ale tu mainstreamový vedec hovorí, ako zistili drastické zníženie celkovej imunity po injekciách od pfizeru. Vraj je preto potrebná tretia dávka “booster” a najviac u starších, ktorých vraj v tomto bude potrebné uprednosťňovať, aby prežili ďalšiu vlnu. Neskôr budú nevyhnutné aj ďalšie a ďalšie dávky. Alex Jones hovorí, že vyhrabal číslo 10 dávok ročne. Asi preto tie miliardy zazmluvnených vakcín. Možno na každého opichaného ani nemá vyjsť, iba na tých najoddanejších…

  Liked by 2 people

 2. Toto sú všetko šokujúce a zároveň dôležité informácie, no stále mi vŕta hlavou, či vôbec dôjde k nejakým súdom. Ak vezmem do úvahy, že sa deje rozvrat právneho systému v globále, kto bude týchto zločincov súdiť? Bude mať niekto vôbec toľko odvahy aby išiel proti nim, keďže majú neobmedzené finančné prostriedky a maju podplatených ľudí všade? Keď vidím, čo sa deje, tak mám pocit, že tí ktorí tieto zverstvá páchajú sú buď totálny idioti a blázni keď si neuvedomujú čo ich za to môže čakať, alebo sú si tým plánom taký istí, že sa neboja nejakých súdov a rozsudkov, lebo to tak ďaleko nezajde alebo ak áno, tak budú mať podchytenych aj tých sudcov.

  Páči sa mi

 3. Popolvár ďakujem za pekný príspevok. Ti, čo sledujú Leva-net a diskusie, čítaju knihy VP, tieto trendy vnimaju a vedia presne o čo ide a pôjde. Stačí si prezrieť I pet Goat II alebo aktuálnu analytiku, pospájať si k tomu aj medzinárodné informácie – a predikcie je možné s presnosťou vysloviť.
  K téme pridám len niekoľko vlastných pozorovaní. Nazvem ich podľa ľudovej múdrosti.
  “Boh dopustí ale neopustí.”
  V tomto čase sa stáva viditeľným zlo pre ľudí s darom rozlíšenia a intuitívne vedia čo majú robiť. Prebudiť čo najviac ľudí, každý podľa svojich možností. Ti čo morálne a vedomostne sú veľmi vysoko, si myslím, myšlienkami maju veľký, t.j. okamžitý vplyv na ľudí napojených na spoločné egregory. Myšlienky týchto ľudí súťažia s myšlienkami GP o vplyv na ľudstvo. Pribúdajúcim počtom morálnych a čistých múdrych ľudí, sa karta osudu ľudstva obracia…
  Súčasné zlo pokladám za nevyhnutné Božie dopustenie. Boh by to vedel zastaviť slovom, ale nepomôže to ľuďom. Musia sa oddelit ľudia s darom rozlíšenia, počúvajúci svoj vnútorný hlas, hlas Boží od neprebudených, ale majúcich šancu oľutovať svoje viny a od duší sluhov temných síl, podliakov a zločincov bez akéhokoľvek citu a svedomia.
  Temní majú pocit bohorovnosti z peňazí a moci. Boh im odňal rozlíšenie a ich úlohou je zviditeľniť zlo v očiach ľudí, nech si vyberú či to chcú.. Niekto to zlo vykonať musí. Tu si vždy spomeniem na kráľa Mateja, ktorý sa prezliekal za žobráka aby vedel, čo si ľudí myslí keď mu radcovia neradili.
  Všetky deje- vakcíny, depopulácia, zotročovanie, lžimédiá, hladomor mali vždy zároveň aj výchovný charakter na tréning počúvania vnútorného hlasu – intuície. Tí čo rozlíšenie mali to dopredu cítili a vedeli, čo sa bude diať, upozorňovali okolie a zariadili sa. Viď prirovnanie z Biblie o ženách s lampášmi, ktoré mali aj olej do nich a od tých čo nemali a pýtali od tych co maju, lebo sa nepripravili na zlé časy. Často im neušlo.
  Súčasne deje sa budú pritvrdzovať s Božím skrytým cieľom prebudiť čo najviac ľudí do novej zlatej éry ľudstva ako je v Zjavení Sv. Jána popísané. Každému to Boh ponúka…
  Súvisí to aj so symbolom dvojkríža. Heslo je “Srdcom/ dušou u Boha a nohami na zemi ako to aj popolvár písal.

  Páči sa mi

 4. Spätné upozornenie: Covid 19 – organizovaný zločin 2 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s