Klimatická zmena a ekologický fašizmus – Ogar Valach

Liberáli majú v pláne po pandémii začať strašiť klimatickou zmenou spôsobenou človekom, zavádzať rôzne obmedzenia a dane a smerovať spoločnosť k fašizmu vo forme Veľkého resetu*. Mali by sme v predstihu tvoriť informačné pole tak, aby sme im to čo najviac znemožnili alebo im v tom dokonca zabránili.

Ľudia sa už prestávajú báť pandémie, ktorá je tiež krokom k Veľkému resetu*, takže budú musieť prísť s niečím novým. Najpravdepodobnejším nástupcom je práve klimatická zmena, k čomu už pripravujú verejnosť zneužívaním záplav a dokonca tornád v našich končinách. Zradcovia a nepriatelia v politike a masmédiach sú skoordinovaní a prehodiť výhybku dokážu zo dňa na deň. Smerovanie by zostalo rovnaké, len by sa šlo po vedľajšej súbežnej koľaji.

Je nutné si uvedomiť tieto veci.

 1. Na klimatické zmeny globálneho charakteru má ľudstvo zanedbateľný vplyv (globálne otepľovanie, tornáda v a zemetrasenia v našich končinách…)..

 2. Lokálne zmeny, ako napríklad záplavy a veľké teplá u nás, sú čiastočne alebo úplne spôsobené ľudskou činnosťou (odlesňovanie, odvodňovanie polí, vybetónované plochy namiesto zelene…).

Liberáli zámerne spájajú tieto veci dohromady a presviedčajú nás, že za všetko môžeme my, aby mohli všetku zodpovednosť zvaliť na nás a zavádzať nové obmedzenia, nové dane a celkovo smerovať spoločnosť k novej forme fašizmu.

Manipulovať chcú rovnakými spôsobmi ako v prípade pandémie:

 1. Vyvolávaním strachu ukazovaním záberov z katastrof a prinášaním katastrofických vízií budúcnosti.

 2. Živením emócií smerovaním pozornosti na obete týchto katastrof.

 3. Falošným apelom na morálku a zodpovednosť.

 4. Vyvolávaním pocitu viny.

Všetko toto za účelom vypnutia kritického myslenia aj u veľmi inteligentných ľudí, ktorí sa tak postavia proti sebe samým bez toho, aby si to vôbec uvedomovali.

Prečo klimatické zmeny globálneho charakteru nie sú spôsobené človekom?

 • Globálne otepľovanie, ktoré možno paradoxne povedie k malej dobe ľadovej, je spôsobené hlavne aktivitou slnka. Otepľujú sa aj iné telesá slnečnej sústavy, na ktoré nemá človek svojou činnosťou žiadny vplyv.

 • Pri výbuchu jedinej sopky na Islande pred pár rokmi sa len za niekoľko dní uvoľnilo do ovzdušia toľko kysličníka uhličitého (CO2), ako vyprodukovalo ľudstvo za 200 rokov priemyselnej revolúcie. Z toho vyplýva, že vplyv človeka na množstvo skleníkových plynov v atmosfére je zanedbateľný.

Čo je našou úlohou?

 • Vytvárať informačné pole tak, aby sme ľuďom vysvetlili rozdiel medzi globálnymi a lokálnymi klimatickými zmenami, za čo človek môže a za čo nie.

 • Prinášať vlastné riešenia lokálnych problémov, aby boli realizované v náš prospech. Ak to neurobíme, bude snaha o zavádzanie riešení v náš neprospech.

Liberáli sa už na to pripravujú. Prestaňme len s oneskorením korigovať, ale využime naše schopnosti a začnime predikovať.

*Veľký reset – nová forma feudalizmu kontrolovaná informačnými technológiami

Dodatok: V zálohe majú aj iných strašiakov, napríklad fiktívny pád meteoritu alebo falošný útok mimozemšťanov (projekt Modrý lúč – project Blue Beam). Informačná príprava na posledné dve prebehla napríklad vo filmoch Armageddon a Deň nezávislosti.

Ogar Valach

18 thoughts on “Klimatická zmena a ekologický fašizmus – Ogar Valach

 1. “Manipulovať chcú rovnakými spôsobmi ako v prípade pandémie.” Známy to rieši takto(nemyslím že je to úplne najsprávnejšia cesta):odstrihol sa od médií (všetkých!),už nepozerá žiadne tv,nepočúva rádio,nemá internet,nekupuje tlač.Smartfón vymenil za tlačítkový(len hovory a sms).Do ktorých prevádzok alebo na podujatia ho nevpustia,tam nejde a nepôjde.Ak budú veľmi tlačiť v zamestnaní,vravel že odíde.Rodine to vysvetľuje(dosť ťažko)no keď chcú pozerať tv,počúvať rádio(starší),surfovať po nete(mladí)-odchádza z miestnosti,aj z domu-prechádzka a pod.

  Liked by 7 people

 2. Chcel by som len podotknúť, že na tak masívnu masáž, ktorá nás čaká podľa môjho názoru nie sme v žiadnom prípade pripravený už len z toho najprimitivnejšieho pohľadu tj. ľudia to budú vidieť a možno aj cítiť narozdiel od korony to má efekt reálneho videnia a cítenia, takže je to ako presvedčiť niekoho o tom že ľad na jazere zamrzol kvôli prírode a nie človeku čo je teraz logické no skúsme o tom niekoho presvedčiť za 2 či 3 roky….
  Až tak masívnu kampaň si osobne neviem predstaviť keďže som mal tú možnosť stretnúť sa s ľuďmi z SHMÚ a ich názory sú na úrovni Smatanu alebo Krčméryho, možno ešte horšie.3

  Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s