Otázky a odpovede č. 135

Do uzávierky, ktorá bola v stredu o 22:00, som dostal dosť veľa otázok a dúfam, že mi nič neuniklo (a ak predsa, tak sa ospravedlňujem, lebo diskusia sa značne zneprehľadnila). Čo sa týka pondelka, tak neviem čomu sa budem venovať. A ako vždy, budem sa snažiť dať na všetky otázky čo najlepšiu odpoveď – pred tým však rozoberiem jednu vec:

Pochopiteľnú a nevyslovenú skepsu mnohých

Začnem tam, že cez 80% Slovákov nemá rado túto vládu a vzhľadom na to, čo robí Kolíková a čo urobil Matelko 5. septembra 2021 znamená, že koniec tejto vlády je prakticky za rohom. Za rohom je aj koniec tzv. mienkotvorných médií tak na Slovensku napr. Denník N, Sme, Aktuality atď, ako aj vo svete, napr. CNN má rekordne nízku sledovanosť nielen kvôli tomu, že robili reklamu liberál-fašistickej čvarge (a Bidenovi), ktorá je absolútne neschopná riadiť tento štát, ale aj vyjde najavo (možno onedlho) pravda o vakcíne proti covidu (čo sa asi stane s Lengvarským?). A za rohom je aj pád súčasného finančného systému, lebo dlhopisy čínskej Evergrande prestali byť obchodované a vzniknutá panika zasiahla prakticky celý čínsky trh s “junk” dlhopismi a to zas prinútilo čínske firmy zastaviť zahraničné investície, lebo Evergrande je jedným z najväčších investorov do nehnuteľností v Číne a vo svete s dlhom v hodnote asi 308 miliard US$ (pre porovnanie Lehmann mal dlhy v hodnote 16 miliárd t.j. dlhopisy, deriváty atď. a to takmer položilo globálny fin. systém). Ďalšia vec je, že centrálna banka tlačí menu ako pominutá a na reverse repo trhoch odstraňuje bilióny (tie s 12 nulami), americký dlhový strop ešte nebol zvýšený s tým, že ešte stále nie je schválený rozpočet na budúci rok. Teda, ak sa to do 30. septembra neschváli, tak korporácia USA aj de iure skončila s tým, že podvod s drahými kovmi tiež končí, lebo došli ich zásoby (hlavne striebra) v bankách.

Čo sa týka pápeža, stále si myslím, že sa to neuskutoční a na poslednú chvíľu sa nájde výhovorka (ideálne by bola covid situácia pápeža).

Otázky a odpovede

Adriana sa pýtala:

Otázka:

čo si myslíte o tom čo sa deje ohľadne Lipsica, je to také divné, aj dekan, ktorý ho navrhol za prokurátora, ho v stanovisku zradil, kde našli sudcovia, prokurátori, a iní zrazu silu oponovať vládnej moci reprezentovanej aj Lipsicom

-Draghi už druhýkrát hovorí o povinnom ockovani nad 12 rokov, nemyslite, že všetko k tomu speje?

viem aj vo Francúzsku veľa ľudí protestuje, ale čítala som, že viac ako 60 % ľudí súhlasí tam s covid pasmi, je to reálne?

caputovej sa stačí nahodiť do kraja a hneď ma obrovský počet ľahko, naozaj sú ľudia takí povrchni a neprebudeni?

Ja len dúfam, že nepride veľa neockovanych na papeza

No, Lipšic tam bol dosadený aby na seba naviazal tie najhoršie elementy v slovenskej justícii a v orgánoch činných v trestnom konaní a to sa mu podarilo majstrovsky s tým, že tí najchytrejší od neho dali ruky dávno preč, tí chytrejší práve teraz prevliekajú kabáty resp. verejne sa dištancujú od neho kvôli veciam, ktoré napáchal (otázka je, že nakoľko je im to platné) alebo im došlo, že aj oni môžu byť na rane, či pretiekol ich pohár trpezlivosti a mám podozrenie, že ten dekan si zaslúži nejakú cenu za herecký výkon. Toľko k prvej otázke.

Čo sa týka druhej otázky, nuž plány sú takéto, ale to, že Draghi to vyťahuje teraz znamená len dve resp. tri veci: buď ich tlačí čas t.j. vedia, že ich čas sa kráti, alebo zatlačili na nich patrioti, či oboje (a vôbec, je to ten pravý Draghi ?). Z pohľadu všeobecného chodu vecí to je jedno, lebo výsledok sa ráta a výsledok týchto konaní je to, že prehrali lebo veľmi viditeľne a prudko tlačia na dav.

Tretia a štvrtá otázka je variáciou na téma: „a ty veríš oficiálnym údajom propagandy?“ lebo už ôsmy či deviaty týždeň sa tam Francúzi búria proti tým covid pasom a iným fašistickým opatreniam s tým, že Čaputovej robí PR liberálna kaviareň a časť hlasov je kúpená.

A ohľadom pápeža môžem povedať len toľko, že nemá taký výtlak ako Ján-Pavol druhý.

Wiliam sa pýtal:

Oracle vitajte po dovolenke:
Otazka:
1. V najblizsom case budu odtajnene dokumenty o 911, bude to mat nejaky vyznam, alebo to je iba divadlo?
2. Ked sa rozpadne ZALUDI, ukonci aj colla r svoju misiu v koalicii?
3. Rusko povolava zalozakov, ma to nejaky dolezity vyznam?
4. Ak Makrela odide, aky sa da ocakavat dalsi vyvoj eu, JADRA s vplyvom na SR?
5. Zacina sa hrat mad.kartou, aka je pravdepodobnost mad autonomie na juz slov? Dediny a mesta uz su oznacene mad menami.
Dakujem za odpovede.

1. Skôr to prvé, lebo americké námorné a vojenské tajné služby určite majú príslušné informácie a vzhľadom na to, že časť spriaznených patriotov je aj z tohto prostredia by som povedal, že informácie budú uverejnené vo vhodne načasovanej chvíli.

2. Nie, jemu je prisúdená rola užitočného idiota v procese rozpadu vládnej koalície a odchodu vlády.

3. Vedia, že prichádzajú ťažké časy a monštrá z anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne sa neštítia ničoho, a vedia aj to, že zdochýnajúca kobyla najviac kope t.j. pokúsia sa vyviesť nejakú hlúposť.

4. Makrelu (Merkel) tam dosadili zvonka a teraz je na odchode, lebo má náhradníčku. Lenže Nemecko a EU sa v podstate drží pokope len zo zotrvačnosti t.j. keď kľúčové osoby odídu a miestnym klanom dôjde, že náklady na údržbu EU prevyšujú zisk, tak EU sa rozpadne a tento bod sa blíži.

5. Maďarská karta je tu na to, aby zakryla skutočné problémy a v maďarskej komunite je to záležitosť malej ale dosť hlasnej minority.

Milan sa pýtal:

Ahoj Ori
Otázka
1:Aký priebeh očakávaš do konca roka?
2: Je Bidenová hra z covidom na konci?
3: Ak nebudú voľby tak nebudú ani čistky tak načo by Matelko položil túto vládu?
4:V akom vplyve vidíš Slovensko ty osobne?
5:Rozbieha sa už aj Žilinka?
A za tú prezentáciu k blogu a vlajke sa ospravedlňujem tebe osobne.

Ospravedlnenie prijaté a teraz odpovede:

1: Veci naberú prudký spád a vyjdú na verejnosť také veci o tzv elitách, ktoré majoritu davu rozzúria a minoritu v dave to prinúti spáchať samovraždu.

2: Nielen jeho hra s covidom, ale aj hra na prezidenta. Totiž to, čo robí je demontáž federálnej vlády a časti ozbrojených síl.

3: Ako som neraz povedal, Matelko plní zadanie v procese odpisu liberál-fašistickej čvargy ( je to jedno či si to uvedomuje) a takým spôsobom hrotí aj situáciu napr. nielen získal na svoju stranu Kollára po Sulíkovom vyhlásení o predsedovi parlamentu, ale aj vyhlásil, že OĽaNO preberie zvyšok poslancov zo Za Ľudi. Týmto v podstate vytvára konflikt, z ktorého Sulík nemôže vyjsť dobre, lebo tak či onak hodí na neho rozpad koalície s tým, že Matelko má ešte v rukáve dosť špinavých trikov na to, aby zvyšku vládnej koalície a Zuzke prenechal čierneho Petra.

4: Ak máš na mysli v koho kultúrnom vplyve budeme primárne, tak to bude skôr Rusko kvôli kultúrnym a jazykovým podobnostiam.

5: Prebehli tu provokácie, na ktoré Lipšic a spol. museli odpovedať a vzhľadom na to, že nepochopili situáciu na konci marca 2021, tak v podstate svoju reakciu spackali a začali plniť druhú polovicu svojej roly t.j. stiahnuť so sebou tie najhoršie prvky slovenskej justície a ostatných elementov orgánov činných v trestnom konaní spolu so zvyškom močiara.

Moon sa pýtal:

Otázka. Aj s ohľadom na minulý článok a všetky spojitosti…. Netreba do úvahy zobrať prielom v umelej inteligenciíí? A tento prielom je vlastne aj preto koniec potreby hovoriaceho nástroja a aj potreby čerpania zdrojov na jeho prevádzku a obnovu určitej úrovne pri výmene generácií? Neukončilo globalizáciu vlastne získanie tejto technológie? A až potvrdenie jej existencie a vlastníctva dalo možnosť globálne spustiť akciu Covid19?

O ktorej frakcií teraz hovoríš, o močiari a GP? Pre tých sme naozaj len hovoriace nástroje s ktorými do určitej miery môžu robiť hocičo. Ďalšia vec je, že globalizáciu neukončilo vlastníctvo Umelej Inteligencie (AI), ale zapojenie Číny do medzinárodného obchodu ako priemyselnej veľmoci so stabilnou dodávkou elektrickej energie z priehrady Troch roklín v roku 2003. Dodávam, že tú priehradu postavili a udržiavali šlendriánsky t.j. keď sa pretrhne (na hornom toku sa pretrhli 4 menšie priehrady a teraz sa blížia k Číne ďalšie dva tajfúny) tak so štatútom veľmoci je pre Čínu koniec tak, ako je aj koniec s týmto otrokárskym konceptom globalizácie, lebo v tom momente sa odštartuje v Číne boj o moc, ktorý povedie k rozpadu Číny na rôzne štáty.

Ďalšia vec je, že AI nerozmýšľa, len sa rozhoduje na základe dopredu naučených vzorcov, lebo skutočná AI, ktorá by mala aj vedomie/vôľu je v nedohľadne (aspoň podľa verejne dostupných dôkazov) a je otázne, že či je to možné na súčasných ľudských počítačoch.

Jiskra sa pýtal (dve otázky zlúčil som ich)

Otázka: Co si myslíte o tomto: https://cz24.news/

Otázka: Kdo je pan Jakubec a koho zastupuje, nebo ne? https://youtu.be/EYplxUAe3AA

CZ24 je pomerne dobrá agregujúca stránka. Hovorím to preto, lebo občas im filter zblbne (stáva sa to aj mne t.j. konštatujem-nevyčítam). To je k prvej otázke.

Čo sa týka druhej otázky, pána Jakubca nepoznám a neviem posúdiť koho záujmy teraz vedome zastupuje, ale viem jednu vec, poriadne podkúril tejto čvarge.

Mata sa pýtala:

Ahoj Ori…OTÁZKA: Prečítala som si na FB(skopírujem) a normálne som sa zamyslela, pretože Naď ide robiť previerku pripravenosti vojska a vnútra, čiže policajtov dňa 8.9- 10.9….prečo?
Skopírované: Chystá sa pri návšteve pápeža niečo zlé ?
A to niečo zlé, bude sa týkať Slovenska, alebo samotného pápeža ?
Pamätáte sa na mŕtveho Slováka v Benátkach ?
https://www.topky.sk/cl/11/2133569/MIMORIADNA-SPRAVA-Mlady-Slovak—22–zahynul-v-Benatkach-po-pade-z-hotela-
Priznám sa, že v čase úmrtia toho mladého chlapca, som nedokázal túto čudesne podrobnú informáciu rozkľúčovať. Ale aj dnes mám kopu otáznikov.
Tí, ktorí sa trochu zaoberajú egregoriálnym a matričným riadením, včetne noosféry, vedia o čom hovorím.
Ale skúsme si to zhrnúť.
15.6. na vnútornom nádvorí v Benátkach, našli mŕtveho mladého Slováka 22 ročného (11+11) v spodnom prádle, o 9 ráno. Hotel sa volal Bauer (sedliak, staviteľ) a bol postavený v 1902, ponúka 56 apartmánov (súčet je 11), počet izieb je 135 (9).
A aj trošku hisTórie.
Globálny prediktor (svetové zákulisie/mafia) sa skladá z dvoch krídel po 11 členov. Po odchode z Egypta odišlo jedno krídlo do Benátok (teraz Švajčiarsko) a predstaviteľom je pápež. Druhé krídlo odišlo do Janova (teraz Anglicko) , predstaviteľom je kráľovna Alžbeta.
V rámci dynamického programovania budúcich procesov, alebo aj odkazov pre riadiace zložky (ezoterizmus) používajú čísla 7, 9, 11, 21, 22. Ale v rámci číselnej miery matríc so zdarným koncom aj čísla 4, 5 a 13.
15.6. našli mŕtveho Slováka a 15.9. končí pápež návštevu Slovenska. Rozdiel presne 92 dní, teda súčet je zase 11.
Už iba dodám, že 11.9. bol sťatý Ján Krstiteľ.
Takže ako je to ?
Rozhodol sa Globálny prediktor (obidve jeho krídla, teda 11+11) , že s pápežom je koniec a urobia to na Slovensku 15.9. , niekde vo vnútorných priestoroch diecézy, kláštora, hotela ?
Dôvod by možno aj bol. František nedokázal odovzdať katolicizmus do rúk pravoslávnej cirkvi (Kuba február 2016), ba ani Arménskej apostolskej cirkvi (Ečmidzian, jún 2016).
Ruší teda Globálny prediktor svoju euro-ázijskú pobočku vo Vatikáne ?
Alebo je to koniec Slovenska ?
Mladý Slovák je synonymom mladej krajiny. V spodnom prádle, znamená úplne okradnutá a schudobnelá krajina. Na vnútornom nádvorí je ako stred V4.
Alebo Benátky sú predzvesť (ozva noosféry) konca samotného Globálneho prediktora v Európe ?
Uvidíme.

To, že sa kontroluje pripravenosť polície a armády pred príchodom pápeža je pochopiteľné, ale to, že sa to kontroluje teraz je podozrivé a buď sú tak neschopní, že to nechávajú na poslednú chvíľu, alebo čakajú niečo veľké. To k tvojej otázke.

Čo sa týka matrice, tak je tam nielen faktická chyba (zámeny rolí Janova a Benátok), ale aj chybný vývod t.j. 22/revolučná 11 vypadla z riadenia na Slovensku a skončila bez zdrojov s tým, že pápeža nezlikvidujú fyzicky, ale morálne (ak samozrejme nerátame rozzúrený dav, ktorý vyrazí po satanistickom pápežovi).

Ivan sa pýtal:

Otazka:
Zajtrajsim dnom zacinaju ockovat deti od 5 rokov…v skolach ked nezoberiete dieta na domacu vyuku nic neporiesite – vid. aparteid manual – riaditelia skol sa zblaznili vyhlaska sa stala nad zakonom, sudy vobec nedavaju za pravdu rodicom ani voci ruskam ani voci segregacii.
Coskoro nas caka vyhlasenie nudzoveho stavu (okresy uz vyfarbuju a pocty navysuju) – kazdy s tym v podstate rata – predsa nedopustia moznost aby zatial teoreticky 17. novembra povstal cely narod.
Citam co pisete v podstate v kazdom druhom clanku o tom ako sa mociar odstavuje ako zle jeho sluhovia dopadnu a budu mat stastie ak sa im podari ujst. Otazka zrejme polozena uz v roznom zneni viackrat ale cas a udalosti nesvedcia o pozitivnom buducom vyvoji. Vazne si myslite, ze to na jesen ako ste predikoval alebo do konca roku skonci? Aka udalost (viem, ze to nemoze vediet) ich donuti uzavriet toto korona sialenstvo? Ved v podstate stovky svetovych statov len tlak stupnuje… Vsade su ich ludia a iste zastrasuju a vydieraju politikov. Nezda sa, ze je to ako s vypnutym ventilatorom, ktory po vypnuti sa este nejaky cas toci… Nedivte sa, ze ludom to nie je jasne, udalosti ktore vidime v celom svete nesvedcia pre rychli koniec plandemie ako ste naznacil opakovane v minulosti.

Tak dve veci skončia toto šialenstvo:

 • pravda o pravej podstate očkovania a vírusu;

 • krach finančného systému.

Nesmelý sa pýtal:

OTÁZKA: V dnešnom článku (Devolúcia) si opäť spomenul rozklad štátu smerujúci k vzniku mocenského vákua na úrovni štátnych orgánov a načrtol možné riešenie postavené na tom, že „po novom“ by štát mal zabezpečovať len základné funkcie, pričom väčšinu jeho doterajších funkcií preberú miestne samosprávy. Ako to potom asi dopadne s inštitúciami, ktoré nie sú tak na očiach (často sú zabudnuté) ale ich agendy obsiahnu aj užitočné témy (napr. tvorba stratégií, ombudsman pre deti, ochrana osobných údajov, bezpečnosť kybernetického priestoru, …)?

Väčšina tých vecí bude nepotrebná a tie naozaj potrebné preberie štát.

Teta256 sa pýtala:

Otázka-1- prečo nazývajú Britániu Kartágo 3 ? 2- Čo môžu riešiť Putin a Šojgu na Sibíri? 3- Podľa niektorého analytika 9.9. by mal nastať rozpad Británie, čo to bude znamenať pre nás? 4- Je Remišová Matov. človek na rozbitie za Bez ľudí ? Inak ďakujem za reakciu na mimozemšťanov. Je rozdiel medzi hmotným a duchovným svetom. Bolo by to na dlhšie. Vďaka.

Za málo a teraz k otázkam:

1. Prezri si práce Panarina, lebo je to termín z jeho práce s tým, že Panarin je geopolitik.

2. Oficiálne riešia nové hlavné resp. staronové mesto a neoficiálne, ktovie s ktorým žrečským/znacharským klanom sa stretávajú.

3. S dátumom si nie som istý, ale dopad bude pozitívny, už len preto, lebo centrála močiara príde o zázemie.

4. Presnejší pojem by bol nástroj, lebo človek predpokladá, že dotyčný aj vie, čo robí.

Manas sa pýtal:

Otazka:
Aky proces by ste videli za negativnou rezoluciou eu asociacie sudcov na zmeny v SK sudnictve?
https://dennikn.sk/blog/2528716/rezolucia-europskej-asociacie-sudcov-k-legislativnym-zmenam-na-slovensku/
Znamena to ze niekto aktivne sabotuje demontaz pravneho statu na SK?

Odpis liberál-fašistickej čvargy a nenazval by som to sabotážou, skôr je to výsledok zásahu globálneho zákulisia/globálneho prediktora (GP) a zotrvačnosti štruktúr.

Galina s pýtala:

Zdravím Ori.
Otázka : Práve som sa s hrôzou dozvedela,že Lengele vydal úradné povolenie na vakcináciu detí od piatich rokov.
To som nečakala,myslela som si,že pod hranicu 12 rokov sa neodvážia a ortodoxní rabíni to nikdy nedovolia (podľa židovskej tradície sa chlapec vo veku 12 tich rokov stáva mužom,dovtedy je nedotknuteľné dieťa,viď 12 ročný Ježiš v chráme ).Napriek tomu hranica 12 rokov padla,už nie je tabu.
Čo to znamená,súvisí to so situáciou v Izraeli? Ďakujem za odpoveď.

Áno, a to znamená, že sa nekoná atómový konflikt vo forme vojny s Izraela s Iránom, ale očkovací holokaust.

Constanze sa pýtal:

ahoj Oracle.
otazka:
1. uz jsem otazku pokladala pred casem. jak realny je vyrok milose zemana, ze covid v zari skonci? mame zari a v CR se uz jede opet podle planu, cisla “stoupaji” …
2. vcera jsem cetla v nemeckem tisku, ze google chce platit mene zamestnancum, kteri pracuji z home office. z tohoto duvodu hodne lidi, aspon jednou tydne chce do firmy jezdit. je to snaha dostat lidi pod kontrolu?
dekuji ti za tvuj cas. Zdravim.

1. Do 30.9. je dosť času (hlavne keď tým myslel budúci rok).

2. Buď toto, alebo je to súčasť budíčka pre masy, lebo spáči, ktorí doteraz nechápali, že prečo sa robí také haló kvôli tým obmedzeniam, teraz pocítia a následne aj pochopia, že to čo sa dialo bola nielen zlovôľa, ale aj šialenstvo.

Rajka sa pýtala:

Otázka
Niekoľko dní pred príchodom pápeža povolili očkovanie detí od 5 rokov. Mne to pripadá ako obetovanie detí, ako nejaký satanský rituál. Dá sa s tým niečo robiť?
Dúfam, že sa mýlim.

Nedať zaočkovať svoje deti a povedať riaditeľom a učiteľom, že ak ich zaočkujú, tak to budeš brať ako vraždu/úmyselné poškodenie zdravia svojho dieťaťa a podľa toho s nimi naložíš.

Václav sa pýtal:

Otázka: Existují ještě naše státy (ČR a SR)? V zahraničních obchodních rejstřících jsou státy i jejich úřady registrovány jako firmy. Nebo je tu nějaké jiné vysvětlení?

https://www.dnb.com/de-de/upik-en/

Čísla DUNS úřadů v ČR:
Czech Republic Ltd. DUNS: 734336196
Úřad vlády České republiky, DUNS: 495141574
Kancelář prezidenta republiky, DUNS: 496767463
Ústavní soud, DUNS: 496276838
Ministerstvo zemědělství, DUNS: 495012684
Ministerstvo průmyslu a obchodu, DUNS: 495013104
Policejní prezidium České republiky DUNS: 888401259
Statutární město Hradec Králové, DUNS: 366913742 a další…

To je presne prípad toho, čo sa dialo s USA v 1871/1874, stali sa korporáciou podľa námorného práva, ktoré sa zakladá na rímskom práve (ako sa spravuje loď), teda USA má dvoch spoluvlastníkov Londýn a Vatikán. Podobne je to aj s Nemeckom, ktoré ako spolková republika je tiež korporáciou (istý právnik dal na súd to, že im nemal platiť dane, vyhral a štát zaplatil) a mám podozrenie, že podobne je to s nami, lebo niekto tu spomenul, že ČSSR ako štát OSN ešte existuje t.j. naše dva štáty sú de facto korporácie resp. akciové spoločnosti.

Poznámka: Námorné právo naozaj nerieši firmy/korporácie, ale rieši správu lodí a dá sa na základe tohto práva vytvoriť korporáciu/loď ako to spomína tento článok.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

20 thoughts on “Otázky a odpovede č. 135

 1. @oracle911blog ta posledna otazka… No, tak ja som sa trocha do toho zavrtal, len na povrch s tymi duns ciselkami. A tie akoze staty – korporacie, teda ten ceský je s.r.o čka, ktora vznikla dlho po vzniku samostatnych statov a je to, aspon podla vypisov, s.r.ocka odstavena, bez prijmov, bez vydavkov. cize mrtva s.r.o cka. a inak Slovensko medzi nimi nefigurovalo.

  Ale celkom by bolo dolezite, spytat sa organov ceskej republiky, preco maju niektore ceske vladne organy zaregistrované vo VB insturicie vratane adresy, ako s.r.o… Aj ked to moze byt ajnpraca podvodnikov

  Liked by 4 people

   • ie je LTD nahodou limited? ciže s.r.o, pretoze limited company ručí do výšky vkladu a zaroveň shareholders sú separatne legal entity od spoločnosti…A čonsi pamätam, ked som to pozeral, bol tam suffix Ltd.

    Liked by 1 person

     • no lenze ten register ukazuje, co som pozeral, nieco ako Finstat. kolko za posledny rok bolo a kedy naposledy zisk, atd….A bolo napisanw bez zaznamu od, uz si nepamatam a pred tym tam boli librove polozky. Takze zalozili, urobili transakciu a nechali lezat uhorom. to je to, co tam bolo vidno…Mozno este niekto by to.mohol zvalidovať, ja som.to hladal cez mobil a z pochopitelnych dovodov mam dejiny prehliadania s automatickym vymazom po 24 hodinach….

      Liked by 1 person

  • Poslal jsem dotaz na Úřad vlády ČR, proč jsou registrovaní jako firma a pokud to nejsou oni, jak je možné, že si může někdo zaregistrovat firmu s identickým názvem jako má úřad a dokonce na stejné adrese. Odpověděli, že s tím nemají nic společného, ať se zeptám v tom rejstříku (odtamtud nikdo neodpověděl). Že to zadzili mě nepřekvapilo, spíš mě zarazilo, že to nikoho neznepokojuje, že existují firmy, které kopírují názvy úřadů a sídlí na jejich adresách.

   Liked by 3 people

 2. Velmi náročný pořad. Přijde mi, že v Česku se v některých věcech začíná dít paralelní řízení. Zprávy z USA dnes sdělily 40 tisic úmrtí denně na covid delta. To si myslím je hlavní proud a navíc prez. Očkovací loterie 1 mil USD. Nemám to ozdrojované. Co mi řeknou krajané. Moc dobrá práce. Jiskra

  Liked by 1 person

 3. Ďakujem za odpovede, chýbali mi otázky a odpovede. Nie všetkému rozumiem, čo sa deje, či už globálne alebo aj tu u nás. Stále premýšľam, kde sa tu vzal Zilinka, chyba v Matrixe? kde vzal odvahu, či ho niekto chráni, či mu ta cvarga predsa len neublíži alebo skratka ide len podľa zákona, je to divné. A zvláštne mi príde to s tými štítmi smerakov na tlacovkach, najskôr to nosil len Fico, teraz aj Blaha, to je nejaké privilégium. Tak jeseň bude horuca

  Liked by 1 person

  • Keď bol pán Žilinka navrhovaný do funkcie generálneho prokurtora, mnohí hovorili, že bude poskokom Lipšica vzhľadom na ich funkcie na mimisterstve spravodlivosti v minulosti. Pre terajšiu koalíciu jeho voľba nebol problém, možno aj Lipšic usilovne zaloboval. Keďže aj opozícia má vedomosti o odbornosti rôznych kádrov, museli niečo viac vedieť, keď jeho voľbu tiež podporili. Pre koalíciu mohol byť Žilinka vnímaný ako tzv. obetný baránok, aby si v tom horúcom kresle gp nakoniec odskákal ich zločiny. a stal sa hromozvodom nespokojnosti národa. Po svojom zvolení bol Žilinka v Moskve na stretnutí s generálnym prokurátorom Ruskej federácie. Čo riešili oficiálne sa dá dohľadať v novinách. Čo riešili medzi štyrmi očami sa nedozvieme, ale tam môže byť odpoveď na otázku, kde vzal odvahu a o ochrane chrbta. Uvidíme, ako bude Žilinka pokračovať ale zatiaľ to vyzerá, že sa rozhodol dodržiavať platné zákony a rozbíjačom štátu a mafiánksych praktík hodiť do ich podvrratnej činnosti vidly. To, ako zatiaľ točí s Lipšicom a rôzne nezákonnosti dáva na pravú mieru poskytuje možnosť sa domnievať, že tí, čo ho navrhovali do funkcie už zrejme oľutovali. Stále mi po rozume chodí, t legenda, že keď bude Slovensku najhoršie, prídu na pomoc tajomní rytieri. Veď nemusia chodiť všetci naraz, možno stačí, ak chodia po jednom -:o)).

   Liked by 6 people

   • @Vesna
    V tejto pohnutej dobe mame aj radostne spravy, teda okrem toho, ze nad p. Generalnym Prokuratorom roztiahlo ochranne kridla svetlo z Vychodu a ze sa crta svetlo na konci tunela………inak, to je tam vzdy./osobna skusenost/

    Na Slovensku uz su Rytieri, a nie len tu. Aj ked asi este nie zo Sitna, ale Rytieri Panny, pre ktorich su pravidla Stvoritela alfou a omegou. Maju este na sebe plaste, ktore ich zakryvaju, ale ked nastane cas, budu rozpoznani a bude pre nich radostou a ctou spolupodielat sa na tomto nadhernom stvoreni, ktore tu bolo pre Nas vytvorene aby sme mohli pochopit……….

    Liked by 4 people

    • Páči sa mi na tomto komentári,že si spomenul rytierov.
     Je veľmi dôležité si občas spomenúť,aké cnosti musel mať skutočný rytier.
     Vernosť,čestnosť ,odvaha.
     Práve dnes je veľmi vhodný deň spomenúť si na jedného rytiera,krorý sa narodil tu neďaleko,neuveriteľný život a cesta. Juraj Pohronec Selepčéni.
     Bola to jeho diplomatická zásluha,že Viedni prišlo na pomoc aj vojsko polskeho kráľa Sobieslawa.
     Naša šlachta nebola nikdy čierna,iste je znechutená dnešnou návštevou .

     Arcibiskup Juraj Selepčéni – Pohronec nikdy neľutoval ani námahu ani finančné prostriedky na boj proti Turkom. Keď sultánov veľkovezír Kara Mustafa v r. 1683 s takmer dvesto tisícovou armádou pochodoval na Viedeň, arcibiskup Selepčéni venoval z vlastných prostriedkov 500 000 zlatých na obranu Viedne, čo bola v tej dobe obrovská suma. Za svoje celoživotné cirkevné, politické a diplomatické aktivity a najmä za túto obrovskú finančnú podporu arcibiskup Selepčéni-Pohronec dostal honosný titul „Záchranca Viedne“.

     Liked by 3 people

 4. Prepáčte Ori, len taká malá poznámka – podľa mojich vedomostí námorné právo nerieši korporácie alebo firmy, ale len veci ktoré sa týkajú námornej plavby, pobrežných vôd, obchodné záležitosti námornej plavby apod. Možno sa mýlim, všetko je možné.

  Páči sa mi

 5. Ahojte, ja by som niečo k tomu Jakubcovi, ktorý sa už roky snaží dostať pred televízne kamery všemožným spôsobom. Najskôr ako spevák a zabávač. Potom všakovaké kombinácie politiky a showbizu napr. https://youtu.be/lVmy3B_hhKw . Bol na skusoch v USA a špekuloval aj s realitami skrátka skúša všetko čo je IN a čo by ho mohlo vystreliť nahor. Mne však najviac utkvel v pamäti ako hovorca organizácie ICOCRIM (čas 9.20) https://youtu.be/6F2dnMuOaMc
  Ja by som si dal naňho trochu pozor.

  Liked by 5 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s