Otázky a odpovede č. 136 [Aktualizované]

Do uzávierky, ktorá bola v stredu o 22:00, som dostal dosť veľa otázok a dúfam, že mi nič neuniklo (a ak predsa, tak sa ospravedlňujem, lebo diskusia sa značne zneprehľadnila). Čo sa týka pondelka, tak neviem čomu sa budem venovať. A ako vždy, budem sa snažiť dať na všetky otázky čo najlepšiu odpoveď – pred tým však rozoberiem jednu vec:

EverGrande predstavuje pre Čínu a fin. systém oveľa väčší problém, ako sa to pripúšťa

Minule som napísal, že sranda bude kvôli zmienenej developerskej firme, ktorá nielen vydala dlhopisy v hodnote 300 miliárd US$, ale aj operovala v rámci Ponziho schémy/pyramídovej hry t.j. predala formou nákupu/preddavku/dlhopisu/inej investície jednu nehnuteľnosť pre 1,2 investora a to znamená, že v snahe urýchliť výstavbu nehnuteľností nadhodnotili svoje aktíva o 20%. Keď k tomu prirátame to, že do týchto čachrov zatiahli domácich, ale aj zahraničných investorov a to ako aj v zahraničí aktívni developeri a vlastníci nehnuteľností (hlavne Ázia, Austrália a Severná Amerika), tak Sorosova reakcia na aktivity BlackRock v Číne je pochopiteľná (samozrejme Soros nepovedal pravdu a čínska reakcia na jeho reč tiež nemá chybu – nazvali ho synom Satana a najhoršou osobou na svete). A keby to nestačilo, problémy s EverGrande začali ešte v júli 2021, keď masívny prepad kvôli covidu (zomierajú tam na to milióny, len Číňania to nehlásia) sa naplno prejavil, a preto zastavenie obchodu s dlhopismi prišlo neskoro s tým, že EverGrande nie je jediná developerská firma, ktorá prevádzkovala túto schému, do ktorej zatiahla zahraničných investorov a mala zahraničné aktivity. A čerešničkou na tejto dosť nechutnej torte je nielen to, že tieto dlhopisy skončili (s najväčšou pravdepodobnosťou) v derivátoch, ale aj potopila plány Komunistickej strany Číny (CCP) na vytvorenie strednej triedy. Skrátka, keď EverGrande skrachuje, tak finančný systém je v ťahu, a je to len otázka času.

Aktualizácia: Oni nielen urýchľovali výstavbu nových bytov a nadhodnotili aktíva, ale aj vyplácali starších investorov t.j. pyramídová hra/Ponziho schéma so všetkým čo k tomu patrí. A toto sa nemohlo diať bez politického krytia s tým, že EverGrande nie je jediná firma. To znamená, že budú nielen padať hlavy, ale tak CCP, ako aj globálne zákulisie (GP) má problémy.

Otázky a odpovede

PJ6215 sa v maili pýtal:

Zdravim Oracle.
Otazka:
Ako sa bude menit praca/pracovny cas ludi, v pripade, ze velky pocet ludi bude po ockovani proti COVID-19 praceneschopni/mrtvi?
Dakujem za odpoved

Legitímna otázka, a odpoveď je dosť komplikovaná a to z niekoľkých dôvodov:

 • sociálni paraziti ako sú bankári budú odstránení od pák moci;

 • prerobí sa ekonomika nielen kvôli menšej spotrebe, ale aj kvôli zadrhnutiu finančného systému;

 • niektoré odvetvia zaniknú a iné vzniknú.

Chcem tým povedať, že situácia bude podobná tomu, čo bolo po morových ranách, kde si ľudia mohli pýtať toľko, koľko chceli – t.j. v niektorých prípadoch bude kratšia pracovná doba kvôli tomu, že výrobný cyklus to umožňuje a v niektorých prípadoch to zas bude vyššia výplata pri rovnakých hodinách kvôli výrobnému cyklu. To je najlepšia odpoveď, ktorú môžem teraz dať.

Dragon sa pýtal:

Otazka: v USA Biden nariadil povinné očkovanie a musia do konca mesiaca schváliť štátny rozpočet, ked sa neschváli môže z toho vzniknúť veľká hádka medzi republikanmi a demokratmi v kongrese, a dneska parlament EÚ schválil že všetky členské krajiny musia uznať homosexuálne manželstva, spustil GP rozpad USA a EÚ??? Vyzerá ze je to všetko naplanovane na október keďže ešte sú v septembri voľby v Rusku Čechách Nemecku a potom to môže začať

Áno aj, ide totiž o to, že GP (globálne zákulisie) nie je jediným hráčom, a patrioti tak v podstate poskokom a šéfom anglo-americkému močiaru s centrálou v Londýne (prakticky všetci členovia temných kultov) nastavili pascu tým, že ich primäli urýchliť ich plány (plán na nejaké to desaťročie sa nedá stihnúť bez veľkých problémov do niekoľkých rokov). Dodávam, že veľký krik začne ešte tento mesiac a bude to vrcholiť v októbri a v novembri.

Viola sa pýtala:

Zdravím Ori. Otázka – Jaká je pravděpodobnost, že se vypne v Česku a na Slovensku elektrický proud?,případ. kdy asi?
Ráda Tě čtu, máš zcela originální odpovědi a dáváš si s tím velkou práci.

Ďakujem, za málo a teraz k otázkam:

24. Septembra (září) sa uverejní výsledok Arizonského auditu a močiar bude chcieť zabrániť šíreniu informácií z tohoto auditu. Takže očakávam výpadky internetu od toho týždňa/dňa s tým, že vypnutie prúdu predstavuje problém aj pre močiar, takže ten problém neočakávam.

William sa pýtal:

Otazka:
1. V Australii je v niektorych castiach teror, je to.iba z dovodu zvysenia vaxu, alebo tam uz zavedu koncentrak navzdy?
2. Aka je sanca vojn.konfl. rf vs. ukr?
3. Leng ohlasil pik cov koncom sep, zaciatkom okt. Je to koniec plandmie, alebo sa chysta nieco viac?
4. Je to uplne mimo, ak poviem, ze papa frant bol ppslany gp ako info mociaru, ze preberaju opraty?
5. Zilinka robi pozit.kroky, aj inspekcia, je nutne ich podporit aj v uliciach, alebo by to bolo kontraproduktivne?
6. Mercku maju do koca roka schalit liek na covid, bude to uz koniec, alebo iba zdrzovanie casu?
dakujem za odpovede

1. Koncentrák navždy resp. na 5 rokov bol originálny plán, aby donútili ľudí nechať sa zaočkovať, ale urýchlením plánu zviditeľnili všetko, a preto ďalšie zvyšovanie tlaku vyvoláva odpor a prebudenie tak, ako to plánovali patrioti.

2. Blížiaca sa k nule, hoci Ukrovia z vlastnej iniciatívy, alebo na popud močiara môžu dačo vyviesť, ale Nemecko a Francúzsko budú dávať od nich ruky preč.

3. Podľa mňa ohlásil koniec cirkusu, ale o tom nevie.

4. Franta, akože originál je kreatúrou močiara a satanistom, ale ten, ktorého nám parádili tu je v žolde iných skupín (GP a patrioti sú horúcimi kandidátmi) a mal za cieľ nielen prehĺbiť rozkol v cirkvi (koluje po internete otvorený list o tom, že znova sa začali konať tajné omše a aj začali vydávať literatúru spôsobom samizdatu kvôli tomu, že cirkev prevzali liberáli), ale aj na seba naviazať liberál-fašistickú čvargu, ktorá tu vládne s tým, že nám zhora ústami pápeža odkázali, že máme prevziať nad sebou moc.

5. Zásadne neísť na protesty proti Lipšicovi a na podporu Žilinku, lebo nielenže to mainstream aj tak vyloží po svojom, ale aj sa objavia provokatéri.

6. V podstate je to ivermektín a HCQ spolu so Zn v bledomodrom.

Galina sa pýtala:

Ahoj Ori.
Otázka. 1. Dnes sa má rozhodnúť,či vyšetrovateľ Čurila pôjde do (kolúznej) väzby. Tak moja otázka platí pre obidve situácie. Aké dôsledky bude mať pre túto vládu :

a. Čurilu zavreli.
b. Čurilu nezavreli (V piatok to už bude jasnejšie)

2. V piatok ,11 30 v Bratislave ,Námestie SNP sa majú stretnúť priaznivci Maroša Žilinku na jeho podporu. Nevieś,kto to organizuje? V alternatíve sa tento oznam nikde neobjavil.
3. Dnes je sviatok Nanebovzatia Panny Márie ( vidím okolo,že vzrastá význam Mariánskeho kultu,a tento vplyv cítim aj sama na sebe (asi infopole),v Šaštíne sa stretne možno 50 000 ľudí,kedy môžeme čakať nástup tretej vlny?
Ďakujem za odpovede a Tvoju prácu.

Za málo a teraz k otázkam:

1. Čurila je už v kolúznej väzbe (nielen on) a vládna koalícia spolu so Zuzkou oprávnene panikária.

2. Neviem kto to organizuje a odporúčam neísť tam, dôvody vyššie.

3. Áno, budú sa vyhovárať na nezaočkovaných a na protesty Smeru s tým, že už teraz farbia Slovensko na červeno, ale to nakoniec aj tak praskne (budem to ešte preberať nižšie). Dôležité je ale to, že silnejúci Mariánsky kult je znakom toho, že božský ženský princíp získava na sile z objektívnych/vesmírnych dôvodov.

Ivan napísal:

Nebudem citovať ani jeden lebo sú nielen dlhé, a ani to nie sú otázky.

Prvá vec je, že nie som proti vecnej kritike, ale o to viac proti litániám, ktoré rýpu a tvária sa ako objektívna kritika, prosím neberte to osobne a ani ako útok.

Druhá vec je, že nikde netvrdím, že som neomylný a ktokoľvek to o mne tvrdí hoci aj medzi riadkami, buď bezočivo klame, alebo nevie čo hovorí s tým, že priznávam, že moje časovanie je úplne mimo. Prosím neberte to ani osobne a ani ako útok.

Tretia vec je, že ten, koho tu parádili je/bol podľa mňa dvojník, nielen preto, lebo mocní často používajú dvojníkov napr. Trump ich mal/má minimálne dvoch, ale na internete kolovalo aj video, na ktorom si údajný pápež v metre naťahuje nos aby mu sedel na tvári t.j. dvojník nosil gumenú/silikónovú masku (neviem nájsť odkaz, ale viem, že som to uverejnil tu alebo na fóre).

Štvrtá vec je, že táto návšteva sledovala viacero cieľov, lebo sa toho zúčastňovalo viacero hráčov. Dodávam, že táto čvarga nerozmýšľa, len plní zadanie a rozkazy t.j. navýšia sa stavy, ale budú sa vyhovárať na neočkovaných a na Fica. Čo sa týka novembra, ak dobre rátam, tak žiadny pochod 17. novembra proti tejto vláde sa nebude robiť, lebo všetci budeme riešiť iné záležitosti a táto čvarga aj tak nebude pri moci.

Posledná vec je, že vírus a očkovanie proti nemu sú biologické zbrane na zabitie, sterilizáciu a iné poškodenie očkovaného. A to možno tento mesiac alebo určite budúci mesiac zaznie aj v mainstreme.

Adriana sa pýtala:

Otazka: myslíte, že je Žilinka niekým krytý? Veď ide úplne proti vládnej a nimi ovladanej moci, mám oňho strach, veď Lucanskeho sa ako rýchlo zbavili. Co sa tu vlastne deje? Vraj chystá ďalšie akcie aj ohľadne kovidu aspoň na infovojne hovorili, tak snáď to prežije v zdraví a my s nim

Žilinka má minimálne ruské krytie a maximálne tak ruské, ako aj krytie od GP, a preto sa ho len tak ľahko nezbavia a aj keby sa ho zbavili, tak trest bude pre nich hrozný. Inými slovami očisťuje sa krajina resp. štátny aparát od agentov a kriminálnych elementov na úkor štátu s tým, že štát budeme musieť budovať od základov. A zo spätného pohľadu je jasné, že to v našej krajine inak ani nepôjde, lebo tu prakticky každý pozná každého.

Karoy79 sa pýtal:

Otazka: Co si myslis, aky je skutocny dovod navstevy papeza? Ocakavas zmenu v riadeni pandemie na Slovensku po jeho odchode?

Oficiálny počet infikovaných sa bude zvyšovať, budú sa vyhovárať na Fica/Smer a na nezaočkovaných (spomínané vyššie), a budú zavádzať drakonické opatrenia až do doby, kým nepraskne to, že covid je biologická zbraň a očkovanie zabíja, sterilizuje a inak mrzačí, a po tom sa rozbehne ďalšia sranda. Dodávam, že dav už vníma túto čvargu ako neschopných trpákov nespôsobilých viesť štát a Fico na alternatíve ozvučuje ich zločinnosť, ale k väčšine sa to ešte nedostalo s tým, že keď to praskne na vakcíny, na americké voľby a na finančný systém (udeje sa to približne v rovnakom čase), tak dav si uvedomí, že mu vládnu zločinci, ktorí len zabezpečujú koloniálnu správu. A dôjde im aj to, že už od čias Dzurindu sú tu len lepšie alebo horšie koloniálne správy.

Peter Peto sa pýtal:

Zdravia ti Oracle.
Otázka.
1. Smrť otca Zuzky v kozieho paláca je čistá náhoda či niečo viac?
https://www.hlavnespravy.sk/vo-veku-79-rokov-zomrel-otec-prezidentky-sr-stefan-strapak/2677742
2. Aký vplyv na covid plandemiu bude mať udalosť v seniorskom centre v Ubľi kde sa nakazili všetci aj keď boli všetci očkovaní. Dokonca dvaja zomreli.
https://www.hlavnespravy.sk/v-zariadeni-pre-seniorov-v-ubli-sa-vyskytol-covid-19-dvaja-klienti-zomreli/2676754
3.Je už na rade Lipšic? Zatknú ho v najbližšom čase?
S pozdravom Peter.

1. Znamenie zhora, že skončili.

2. Informačný úder naratívu, možno smrteľný.

3. Zadefinuj to „v najbližšom čase“ lebo takúto vec nemôžu uponáhľať, lebo treba na to ísť metodicky. Našťastie v poslednom 1-1,5 roku bolo dosť vecí pripravených.

Milan sa pýtal:

Ahoj Ori
Otázka 1:Bude odhalený podvod vo voľbách na Slovensku?
2:Koniec EU v akom časovom horizonte?
3:Prispeje k rozpadu v USA ešte Assange?
4:Prečo alzheimer Bidet nastavil Ukrajine také podmienky že je nemožné aby sa dostala do NATO? Preto som písal že po Kábule je na rade Kyev…
5:Bude Dzurinda súdený za vojnové zločiny?

1. Áno, len neviem kedy.

2. 2022-najneskôr 2023.

3. Pochybujem, on plní iné úlohy priamo spojené s potopením močiara ako celku.

4. Celé je to predstavenie, sľúbia niečo, aby čvargu motivovali, ale veľmi dobre vedia, že podmienky sa nedajú dodržať s tým, že to nakoniec potopí tak močiar, ako aj Kyjev.

5. Dúfam, že áno, ale môže ho zastihnúť aj hnev ľudu.

Rajka sa pýtala:

Otázka:
Pridávam sa k otázke od Peter Peto. Prezidentka sa dnes rozlúčila s pápežom. A dnes jej zomrel otec (79,=7). (EMP) V Šaštíne, namiesto pôvodne očakávaných 300 000 ľudí, prišlo iba cca 50 000. Čo to znamená pre Slovensko V súvislosti s GP?

Znamená to, že GP resp. cirkev stráca zázemie na Slovensku a nie sme až také ovce ako v močiari čakali.

Jiskra sa pýtala:

Přesto se zeptám, (papež ne papež, nebo papežka). Otázka: Kdo bude a jak řešit inflaci, nýbrž je to na bedrech zemědělců, kteří trpí tuto normu dotace?

Reťazce sa to snažia hodiť na poľnohospodárov a výrobcov potravín, aby si zachovali marže, ale od istého bodu poľnohospodári a výrobcovia odkážu reťazce tam, kde slnko nesvieti a rozbehnú buď priamy predaj cez internet, alebo cez vlastné kamenné obchody s tým, že katalyzátorom bude práve kolaps finančného systému.

S pozdravom

Oracle 911

PS: € ako podporu neberiem, dôvody som už rozoberal a naozaj neznášam satanistických pedofilov závislých na adrenochróme.

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

19 thoughts on “Otázky a odpovede č. 136 [Aktualizované]

 1. Zdravia ti Oracle.
  Ďakujem za odpovede, aby to bolo jasnejšie upresňujem moju tretiu otázku. Najbližší čas vnímam ako horizont mesiac dva, predpokladam najneskôr do konca tohto roka. Aj keď to čo urobil Pelegriny tiež dosť zamiešalo situáciu. Odvolavanie Kolikovej mohlo spustiť rozpad koalície, no pokus odvolať Hegera zase stmelí túto bandu zase do kopy.
  S pozdravom Peter.

  Liked by 5 people

 2. Soros rozbíjí čínské bankovní SYSTÉMY a banky ovládané Rockefellery stahují peníze. Vnitřní zdroje říkají, že BITCOIN před krachem vzroste a pak zkrachuje. Vlnový efekt bude postupně cítit v každé zemi, protože čínské akcie a společnosti zasahují do všech zemí.

  Páči sa mi

 3. Zdravím tě Oracle a upřímně děkuji za tvou práci. Podle nejen tvé analýzy bude od Oktobra veselo. Jak moc velký rozklad systému můžeme čekat? Na začátku Novembra mám termín porodu. Lze se v tomto čase spoléhat na práci a bezpečnost porodnic, nemocnic? Děkuji moc.

  Páči sa mi

  • Úplný, dobrá správa je, že to bude trvať mesiace asi pol roka.
   Čo sa týka nemocníc musíš byť istá, že ti nedajú tú zabijácku vakcínu proti tvojej vôli a to už musíš istiť ty spolu s partnerom. Dodávam, že tu budú výpadky aj v zásobovaní t.j. ak sa niečo stane, tak je otázne či ťa budú môcť ošetriť adekvátne.

   Liked by 1 person

   • Děkuju, jsem tedy připravena na variantu pěkně postaru. Doma.
    Celou věc s rozkladem systému jsem pochopila tak, že bude způsoben vyvalením pravdy o očkování a mnoha dalších věcech a neumím si představit, že by ještě v té době chtěl někde někoho očkovat….

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s