Stala sa taká srandovná vec…

Na 18. september bol ohlásený protest “Za spravodlivosť pre 6. Január”, lenže cez internet sa začalo šíriť tá neskoršími udalosťami potvrdená správa o tom, že sa tam chystajú masívne provokácie s tým cieľom, že aby označili podporovateľov Trumpa za domácich teroristov. Dopadlo to tak, že bolo tam viac novinárov, čumilov, policajtov v prestrojení a tajných agentov, ako protestujúcich a to neušlo prakticky nikomu, a všetci ostatný začali z predstaviteľov režimu uťahovať.

Policajti obklopili muža o ktorom sa hlásilo, že je ozbrojený, muž sa identifikoval ako policajt v prestrojení a ťažkoodenci ho odviedli z miesta protestu (odkaz na video):

A reakcia na to bola internetový mém:

“Policajti v prestrojení za drogových dílerov zatýkajú policajtov prestrojených za kupcov drôg.”

sept18_03

Daňoví poplatníci sa z toho netešia.

Bola odfotená aj skupina tajných agentov (asi FBI):

sept18_00

A hneď sa objavila capcha s nadpisom “vyberte štvorce s FED” (federálnymi agentmi)

“Keď nie ja tam žiadny, tak kliknite na ďalší”

sept18_02

Alebo táto karikatúra s textom “Ako sa máš, náš druh-vlastenec?

sept18_01

S pozdravom

Oracle 911

PS: Na ďalšom proteste novinári môžu dostať nakladačku, a teraz je otázka či od protestujúcich alebo od policajtov…

 

14 thoughts on “Stala sa taká srandovná vec…

 1. V informačnom poli sa objavuje viacero vecí. Napokon, dobrý orchester ani nepotrebuje dirigenta, ak sú noty staré známe.. Inak čo vravíte na erupciu na La Palma? Zosuv masívu a tsunami až k USA sú málo pravdepodobné, ale dokážu oni pochopiť toto zatiaľ snáď iba varovanie?

  Liked by 2 people

 2. Síce mimo témy ale dávam do pozornosti:
  https://www.who.int/news/item/12-07-2021-who-issues-new-recommendations-on-human-genome-editing-for-the-advancement-of-public-health?fbclid=IwAR0NmHamKkXX_JcYVkbFsG-bYrrVvHe5KNed7TH-tTmzU01yKWFOjAMs0EQ
  preklad zo zvedavca ….
  Dve nové správy, ktoré vydala WHO, obsahujú prvé globálne odporúčania, ktoré majú pomôcť, aby sa editácia ľudského genómu stala nástrojom verejného zdravia.
  Nové správy sú výsledkom prvej rozsiahlej globálnej konzultácie o editácii ľudského somatického, zárodočného a dedičného genómu. Na konzultáciách, ktoré prebiehali dva roky, sa zúčastnili stovky ľudí z celého sveta, ktorí zastupovali rôzne názory vrátane vedcov a výskumníkov, skupín pacientov, náboženských vodcov a pôvodných obyvateľov.
  “Úprava genómu má potenciál zlepšiť našu schopnosť liečiť a vyliečiť choroby, ale jej plný vplyv sa môže prejaviť len vtedy, ak ju budeme uplatňovať na všetkých ľudí, a nie ak budeme posilňovať nerovnosti v oblasti zdravia medzi krajinami a v rámci nich,” povedal generálny riaditeľ WHO Tedros Gebreyesus.
  Potenciálne výhody editácie ľudského genómu zahŕňajú rýchlejšiu a presnejšiu diagnostiku, cielenejšiu liečbu a prevenciu genetických ochorení. Somatická génová terapia, ktorá zahŕňa zmenu DNA pacienta na liečbu alebo vyliečenie choroby, sa úspešne používa na liečbu HIV, kosáčikovej anémie a transtyretinovej amyloidózy. Metóda môže tiež výrazne zlepšiť liečbu rôznych druhov rakoviny.
  Existujú však aj riziká, napríklad pri zárodočnej editácii a dedičnosti ľudského genómu, ktoré menia genóm ľudských embryí a môžu sa preniesť na ďalšie generácie, čím sa zmenia vlastnosti potomkov. …

  To už je dosť sila. pripravujú si leglnu pôdu na genove a vakcinačné terapie …

  Liked by 6 people

 3. varovanie aby ľudia na ten protest nechodili vydal samotný Trump a ako vidím malo to účinok. Objavili sa informácie, že močiar kapituloval a arizonský audit má byť zverejnený 24.09.. Uvidíme čo z toho bude, ale asi najlepšie je počkať si na Putina kedy sa objaví (alebo žeby už vyšiel zo svojej “samoizolácie – karantény” ?).

  Liked by 1 person

 4. Ak je toto pravda, potom riadny prúser:
  Ve vakcínách proti COVID-19 byla oficiálně objevena cizorodá tělesa podobná sondám, sentinelům s anténami, diamantům, chobotničkám a dalším nano a mikro objektům! Šokující tiskovou konferenci rakouských soudních znalců v Patologickém institutu v německém Reutlingenu začal YouTube okamžitě mazat a německá vláda zaslala výhružky americké sociální síti GAB, že musí všechna podobná videa mazat ….
  https://aeronet.cz/news/ve-vakcinach-proti-covid-19-byla-oficialne-objevena-cizoroda-telesa-podobna-sondam-sentinelum-s-antenami-diamantum-chobotnickam-a-dalsim-nano-a-mikro-objektum-sokujici-tiskovou-konferenci/

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s